Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bierz tego gg.... bo bedziesz zalowac

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś konkretniej...?

Opublikowano
Opublikowano

hmmm w sumie masz rację..Ty chyba ogarniasz coś takiego?:D

Opublikowano

Nie inaczej, ale to nie jest autoreklama.

Zrobisz jak uwazasz.

Opublikowano

nie o to mi chodziło..jak będę już miał auto to się odezwę i się dogadamy konkretnie. Dzięki za info.

Opublikowano

Panowie kto na forum sprzedaje tarcze Zimmermann i klocki Ferrodo DS? Chciałbym zakupić komplet przód pod 345mm, a tył 288:) Z góry dzięki za info!

Opublikowano

Dzięki ;) Swoją drogą jaki zestaw polecacie?

Przód:

tarcze 345mm zimmermann gładkie

klocki ferrodo DS

Tył:

tarcze 288mm zimmermann gładkie

klocki ferrodo DS

Będzie hamowało?

Opublikowano
Wywalisz tauzena na złom.

Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach

ZdjÄcia na osi czasu

Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? :D

No i po czym wnosisz, że ten zestaw:

http://allegro.pl/tarcze-hamulce-zaciski-przod-audi-s4-8e0-345mm-4-2-i4794033179.html

to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną :wink:

Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie znacznie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane :hi:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Sprężyny (druty) czy blachy ?

Mam jedno i drugie

Druty :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jaka cena i jak sfinalizować bo wiadomości blokejszyn :)

Edytowane przez bongod

Opublikowano
Wywalisz tauzena na złom.

Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach

ZdjÄcia na osi czasu

Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? :D

No i po czym wnosisz, że to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną :wink:

Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane :hi:

ranty na tarczach widać ...więc minimum jest przekroczone ...otwory wentylacyjne zawalone rudą i innym syfem....górna część tarczy nie zbierana przez klocek

a nie jestem specem od hebli jak Dev i to widzę

Opublikowano

ranty na tarczach widać ...więc minimum jest przekroczone ...otwory wentylacyjne zawalone rudą i innym syfem....górna część tarczy nie zbierana przez klocek

a nie jestem specem od hebli jak Dev i to widzę

Dziękuję za odp. i wskazówki na co patrzeć. Cóż, ja też miałem na swoich ranty na tarczach - po szlifie i po przelataniu na nich ok. 10kkm miały wciąż 1mm ZAPASU, aż byłem zaskoczony. Także delikatny rancik niczego nie przesądza :wink:

Z drugiej strony szlif tarcz (jeśli mają jeszcze zapas) to ok. 70-100zł, dochodzą do tego nowe klocki za blisko 200zł...

Pilary nie widać by były zawalone rdzą... jedynie można przypuszczać, że tak może być. Pewności dałyby naoczne oględziny albo dokładniejsze zdjęcia :hi:

BTW, moje stare tarcze 312 tez tak wyglądają z tej perspektywy...

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

na giełdzie sa zaciski pod 345 do kupienia, do tego nowe tarcze i klocki i spokój na wiele km

Opublikowano

Sprężyny (druty) czy blachy ?

Mam jedno i drugie

Druty :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jaka cena i jak sfinalizować bo wiadomości blokejszyn :)

kupisz sobie w Icarsie jak masz blisko albo innym sklepie

oznaczenie TRW PFK480

Na tył niema DS, ale Ferodo Premier będzie ok

są, są ...

Opublikowano

Dzięki wielkie :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wywalisz tauzena na złom.

Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach

ZdjÄcia na osi czasu

Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? :D

No i po czym wnosisz, że ten zestaw:

http://allegro.pl/tarcze-hamulce-zaciski-przod-audi-s4-8e0-345mm-4-2-i4794033179.html

to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną :wink:

Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie znacznie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane :hi:

jak chcesz zebym Ci bardziej obrazowo opisał to tak jakbys żywił sie na smietniku a nie na stołowce

nie zakłada sie uzywanych tarcz i klocków bo zawsze jest skucha

bicie i inne cuda

Opublikowano

No to tu Cię Dev zaskocze Kupiłem kiedyś zimmermany i to nowe i wrzuciłem na tokarke Nie dość że miały bicie to i jeszcze miały dołki :-)

Edytowane przez Grzesiek1985

Opublikowano

Zawsze możesz ze wszystkim trafić fabrik feler ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.