Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l Wywalisz tauzena na złom. Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach https://m.facebook.com/AutoSerwisDEVCAR/photos/a.606983309446204.1073741830.438172459660624/662765327201335/?type=1&source=48&ref=bookmarks
Opublikowano 26 Sierpnia 201510 l nie o to mi chodziło..jak będę już miał auto to się odezwę i się dogadamy konkretnie. Dzięki za info.
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Panowie kto na forum sprzedaje tarcze Zimmermann i klocki Ferrodo DS? Chciałbym zakupić komplet przód pod 345mm, a tył 288:) Z góry dzięki za info!
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Dzięki Swoją drogą jaki zestaw polecacie? Przód: tarcze 345mm zimmermann gładkie klocki ferrodo DS Tył: tarcze 288mm zimmermann gładkie klocki ferrodo DS Będzie hamowało?
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Wywalisz tauzena na złom.Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach ZdjÄcia na osi czasu Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? No i po czym wnosisz, że ten zestaw: http://allegro.pl/tarcze-hamulce-zaciski-przod-audi-s4-8e0-345mm-4-2-i4794033179.html to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie znacznie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane Edytowane 27 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Sprężyny (druty) czy blachy ? Mam jedno i drugie Druty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Jaka cena i jak sfinalizować bo wiadomości blokejszyn Edytowane 27 Sierpnia 201510 l przez bongod
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Wywalisz tauzena na złom.Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach ZdjÄcia na osi czasu Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? No i po czym wnosisz, że to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane ranty na tarczach widać ...więc minimum jest przekroczone ...otwory wentylacyjne zawalone rudą i innym syfem....górna część tarczy nie zbierana przez klocek a nie jestem specem od hebli jak Dev i to widzę
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l ranty na tarczach widać ...więc minimum jest przekroczone ...otwory wentylacyjne zawalone rudą i innym syfem....górna część tarczy nie zbierana przez klocek a nie jestem specem od hebli jak Dev i to widzę Dziękuję za odp. i wskazówki na co patrzeć. Cóż, ja też miałem na swoich ranty na tarczach - po szlifie i po przelataniu na nich ok. 10kkm miały wciąż 1mm ZAPASU, aż byłem zaskoczony. Także delikatny rancik niczego nie przesądza Z drugiej strony szlif tarcz (jeśli mają jeszcze zapas) to ok. 70-100zł, dochodzą do tego nowe klocki za blisko 200zł... Pilary nie widać by były zawalone rdzą... jedynie można przypuszczać, że tak może być. Pewności dałyby naoczne oględziny albo dokładniejsze zdjęcia BTW, moje stare tarcze 312 tez tak wyglądają z tej perspektywy... Edytowane 27 Sierpnia 201510 l przez BeyerBrown
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l na giełdzie sa zaciski pod 345 do kupienia, do tego nowe tarcze i klocki i spokój na wiele km
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Sprężyny (druty) czy blachy ? Mam jedno i drugie Druty Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Jaka cena i jak sfinalizować bo wiadomości blokejszyn kupisz sobie w Icarsie jak masz blisko albo innym sklepie oznaczenie TRW PFK480 Na tył niema DS, ale Ferodo Premier będzie ok są, są ...
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l Wywalisz tauzena na złom.Dołoz 500i bedziesz miec takie i na nowych gratach ZdjÄcia na osi czasu Dev, ile Ty bierzesz za piaskowanie i malowanie proszkowe zacisków z jarzmami na przód i czemu tak drogo? No i po czym wnosisz, że ten zestaw: http://allegro.pl/tarcze-hamulce-zaciski-przod-audi-s4-8e0-345mm-4-2-i4794033179.html to złom? Masz suwmiarkę w oczach czy jak? Oświeć proszę jaśniej kolegę pytającego... i mnie. Podziel się tą wiedzą tajemną Moje stare ori zaciski 312/255 wizualnie znacznie gorzej się prezentowały a hamowały poprawnie... nie ciekły a tarcze były równomiernie ścierane jak chcesz zebym Ci bardziej obrazowo opisał to tak jakbys żywił sie na smietniku a nie na stołowce nie zakłada sie uzywanych tarcz i klocków bo zawsze jest skucha bicie i inne cuda
Opublikowano 27 Sierpnia 201510 l No to tu Cię Dev zaskocze Kupiłem kiedyś zimmermany i to nowe i wrzuciłem na tokarke Nie dość że miały bicie to i jeszcze miały dołki :-) Edytowane 27 Sierpnia 201510 l przez Grzesiek1985
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto