Opublikowano 7 Maja 201610 l Czyli kolejne klocki. Dzisiaj założyłem nowe FDB1629. Przez 10 km było ok, ale po 30 km zaczyna znowu. Może być to wina tarcz??? Mam wrażenie jak by te nawiertki stawiały opór, taki efekt puszcza łapie przy jednakowym nacisku hamulca. Przy gwałtownym jest ok. Edytowane 7 Maja 201610 l przez Krzycho81
Opublikowano 7 Maja 201610 l Hmm. Myślałem ze mi coś gdzie podlazło jak składałem, czasem odrobina smaru robi problem. Dzisiaj rozebrałem w drobny mak wyczyściłem i poskładałem, wymieniłem profilaktycznie klocki. I dalej lipa. Co może być w zaciski nie tak??? Dodam ze kierownicą i pedałem nic nie telepie. Tak jakby szarpało całym autem, cholera wie jak to opisac. Nie ma pomysłu, spróbuje jeszcze zamienić tarcze miejscami, pewnie nic to nie da. Edytowane 7 Maja 201610 l przez Krzycho81
Opublikowano 8 Maja 201610 l Panowie, macie jakieś patenty na założenie fartuszka przeciw pylnego do zacisku z A6 C6 ? ( 320 )
Opublikowano 8 Maja 201610 l Mam problem, aby założyć fartuszek na zacisk. Fartuszek jest zakończony simeringiem ( tak mi się wydaje ) nie mogę sobie poradzić z jego nałożeniem
Opublikowano 8 Maja 201610 l Dev w jakich rocznikach te zaciski wychodziły, których tak namiętnie szukam i zamęczam Cie smsami ??
Opublikowano 9 Maja 201610 l Dev co myślisz? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358980-komplet-hamulcow-s4-b6-b7-po-regeneracji-nowe-klocki/#entry4835173
Opublikowano 9 Maja 201610 l Do tego trzeba tarcze klocki oraz osłony dodatkowe ok 1500 Edytowane 9 Maja 201610 l przez Dev
Opublikowano 9 Maja 201610 l Dziś dostałem info ile za te zaciski Brembo nowe w ASO.....musiałem spytać tak z ciekawości i jak wszyscy się domyślają po dobrej zniżce i tak cena powala
Opublikowano 10 Maja 201610 l klocki są w opisie i na zdjęciach. Jak się spisuje 2tłok pod 321x30 z S4 B5 ? i ile to niewiejącej warte ? ma to sens ? Edytowane 10 Maja 201610 l przez marcin4x4
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto