Opublikowano 24 Grudnia 20214 l 2 godziny temu, george napisał: Jarzmo RS6 C5 i zacisk S4 B6/B7 czy T5? Mam i takie i takie.
Opublikowano 6 Stycznia 20224 l Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie?
Opublikowano 6 Stycznia 20224 l To nr tych tarcz. BOSCH 0 986 479 258 TRW DF6189S Ferodo DDF1422C-1 FEBI 44121
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l W dniu 6.01.2022 o 08:45, Progacu10 napisał: Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie? Daj vin to Ci dobiorę. Ogólnie w B7 a Ty masz klona była tylko tarcza z wysokością 46,4mm. Czyli np 100.1249.20 (Zimmermann). Nauczony jednak tym że do Seatów i Skody pchali wszystko co zostało po Audi , ręki obciąć nie dam.
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l Tarcze dokładnie są takie same jak w A4 b7 ,chodziło mi głównie o to czy w 1 LC seryjnie szły tarcze perforowane,i drugie pytanie czy faktycznie ci producenci w poście wyżej produkują tarcze perforowane, bo wcześniej nigdy nie widziałem perforowanych Bosch czy TRW,ta kwestia mnie nurtuje.
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l 13 minut temu, Progacu10 napisał: Tarcze dokładnie są takie same jak w A4 b7 ,chodziło mi głównie o to czy w 1 LC seryjnie szły tarcze perforowane,i drugie pytanie czy faktycznie ci producenci w poście wyżej produkują tarcze perforowane, bo wcześniej nigdy nie widziałem perforowanych Bosch czy TRW,ta kwestia mnie nurtuje. W dniu 6.01.2022 o 08:45, Progacu10 napisał: Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie? ABE, Ate, Bosch, Delphi, Ferodo, OZ, TRW Takie widzialem w wersji perforowanej, ale nie zakładaj tego, lepiej daj lepszy klocek.
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE,
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l 1 godzinę temu, Progacu10 napisał: No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE, Daj gładkie OZty plus Ferodo DS
Opublikowano 7 Stycznia 20224 l 1 godzinę temu, Progacu10 napisał: No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE, Te które są w obrocie po za ASO są znacznie gorsze jakościowo niż dobry aftermarket jak Ferodo czy Pagid. Sprzedawałem sporo swego czasu tego i klienci średio byli zadowoleni.
Opublikowano 8 Stycznia 20224 l Dzięki za info bo pewnie bym te OE kupił. W pierwszej kolejności i tak muszę tył wymienić bo się kończy, i chyba nie będzie problemu jak założę 288mm a 320mm na przód bliżej wiosny?Przód w sumie jest wszystko nowe ale i tak zmieniam na większe.
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l W dniu 18.12.2021 o 17:56, Dev napisał: Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego? Edytowane 9 Stycznia 20224 l przez Mnichu12
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l 40 minut temu, Mnichu12 napisał: Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego? Na jaką to jest tarcze ?
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l 2 minuty temu, Mnichu12 napisał: Popatrzyłem trochę po aukcjach i chyba idzie tam tarcza 337mm takiej tez tam nie ma jest 318 i 338 Edytowane 9 Stycznia 20224 l przez Dev
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l Na aukcjach było napisane 337 ale pewnie chodzi o 338 Pasował ktoś taki zestaw do b6/b7? Zaciski dosyć tanie w zakupie i 4- tłoczkowe
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l 2 minuty temu, Mnichu12 napisał: Na aukcjach było napisane 337 ale pewnie chodzi o 338 Pasował ktoś taki zestaw do b6/b7? Zaciski dosyć tanie w zakupie i 4- tłoczkowe mozna pokombinowac, na pewno bedzie trzeba przerabic temat przewodu elastycznego
Opublikowano 9 Stycznia 20224 l Autor 8 godzin temu, Mnichu12 napisał: Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego? Tarcza 320 z B6/7, żeby było idealnie to trzeba 2mm po średnicy tarczę ztoczyć ale tak naprawdę to w niczym nie przeszkadza.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto