Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Dev napisał:

330/22 mm

20211216-111643.jpg

 

356/22mm

20211216-122316.jpg

Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356

 

 

Edytowane przez VRGOOD

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, VRGOOD napisał:

Jarzmo z jakiego modelu ? pod 356

S6/7 C7

Osłony tez

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki Mukade93. U mnie swap w toku ?

Opublikowano

Dev podrzucił byś numer lub link samoregulatora do zacisku 288tył?z góry dzięki. 

Opublikowano
55 minut temu, Progacu10 napisał:

Dev podrzucił byś numer lub link samoregulatora do zacisku 288tył?z góry dzięki. 

Co Ci się zepsuło ?

Opublikowano

Kupiłem zaciski w sumie całkiem sprawne,osie samoregulatorów są trochę skorodowane i chce to ogarnąć, wiem że można same oski wymienić,  ale myślę że,po tylu latach to I samoregulator też można, w sumie chce to zrobić bez półśrodków, tylko prowadnice jarzma zostana bo są w idealnym stanie, 

Opublikowano

A ty co poradzisz ,jesteś specem od hamulców ,więc napewno nie jedno rozbierałeś i widziałeś?

Opublikowano

Wymieniasz tylko oski, reszty nie trzeba

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanie ,zestaw Frenkit 241902 będzie ok?

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

Wymieniasz tylko oski, reszty nie trzeba

Dev mam pytanie. Zacisk tylny z S4 B6 i jarzmo z A6 C6 330mm będzie to razem współpracować ? I jeśli tak, to z czego ewentualnie szukać tarcz ?

Opublikowano
3 minuty temu, Exmi napisał:

Dev mam pytanie. Zacisk tylny z S4 B6 i jarzmo z A6 C6 330mm będzie to razem współpracować ? I jeśli tak, to z czego ewentualnie szukać tarcz ?

Będzie tylko ze trzeba rozwiercać otwory w zwrotnicy

Tarcze z S4 B8 musisz przetoczyć na 324mm

Opublikowano
6 minut temu, Dev napisał:

Będzie tylko ze trzeba rozwiercać otwory w zwrotnicy

Tarcze z S4 B8 musisz przetoczyć na 324mm

A ewentualnie z czego szukać jarzm żeby założyć normalnie tarcze 300mm bez żadnej rzeźby ?

Opublikowano

S4 b6/7 jedynie

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Pytanko- czterotłok  ATE z B9 podejdzie do B7 ? tarcze 320mm

Opublikowano
52 minuty temu, pila napisał:

Pytanko- czterotłok  ATE z B9 podejdzie do B7 ? tarcze 320mm

Tam jest 318 poza tym zakładając TRW 320 z B8 czy Brembo trzeba je toczyć na mniejszy rozmiar bo klocki są przesunięte do środka.kola. a tutaj prxy zaciskach z B9 może być jeszcze gorzej

Wg mnie trzeba.mierzyc na aucie.

Jak chcesz to mam Brembo 320 w dobrej kasie dla Ciebie.

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Za bardzo nie mam pod ręką zacisku żeby na aucie przymierzyć 

Może już ktoś to sprawdzał

Brembo - dobra kasa to znaczy ile?

Opublikowano
W dniu 18.12.2021 o 18:03, Exmi napisał:

A ewentualnie z czego szukać jarzm żeby założyć normalnie tarcze 300mm bez żadnej rzeźby ?

Od RS6 C5. Pasują bez rzeźby. Mam takie w ofercie jak coś. Zaciski również.

Opublikowano
1 godzinę temu, pila napisał:

Brembo - dobra kasa to znaczy ile?

Pojutrze Wigilia to dam Ci możliwość zaproponowania ceny :wink4:

Opublikowano
W dniu 22.12.2021 o 19:25, Wandej napisał:

Od RS6 C5. Pasują bez rzeźby. Mam takie w ofercie jak coś. Zaciski również.

Jarzmo RS6 C5 i zacisk S4 B6/B7 czy T5?

Opublikowano

Jak masz S4 to T5 jest bez sensu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.