Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, george napisał:

Jarzmo RS6 C5 i zacisk S4 B6/B7 czy T5?

Mam i takie i takie.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie?

Opublikowano

To nr tych tarcz.

BOSCH 0 986 479 258 

TRW DF6189S 

Ferodo DDF1422C-1

FEBI 44121

Opublikowano
W dniu 6.01.2022 o 08:45, Progacu10 napisał:

Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie?

Daj vin to Ci dobiorę.

Ogólnie  w B7 a Ty  masz klona była tylko tarcza z wysokością 46,4mm. Czyli np 100.1249.20 (Zimmermann). Nauczony jednak tym że do Seatów i Skody pchali wszystko co zostało po Audi , ręki obciąć nie dam.

Opublikowano

Tarcze dokładnie są takie same jak w A4 b7 ,chodziło mi głównie o to czy w 1 LC seryjnie szły tarcze perforowane,i drugie pytanie czy faktycznie ci producenci w poście wyżej produkują tarcze perforowane, bo wcześniej nigdy nie widziałem perforowanych Bosch czy TRW,ta kwestia mnie nurtuje.

Opublikowano
13 minut temu, Progacu10 napisał:

Tarcze dokładnie są takie same jak w A4 b7 ,chodziło mi głównie o to czy w 1 LC seryjnie szły tarcze perforowane,i drugie pytanie czy faktycznie ci producenci w poście wyżej produkują tarcze perforowane, bo wcześniej nigdy nie widziałem perforowanych Bosch czy TRW,ta kwestia mnie nurtuje.

 

W dniu 6.01.2022 o 08:45, Progacu10 napisał:

Witam.Mam pytanie ,po wpisaniu nr tarczy 8E0 615 301 AE wyskakują oferty tarcz 320 mm perforowanych roznych producentów (TRW,BOSCH,FERODO,FEBI ....) i piszą że jest to dla nr 1LC, czyżby różnica między 1LA a 1LC była taka że te drugie wychodziły tarczami perforowanymi seryjnie?

ABE, Ate, Bosch,  Delphi, Ferodo, OZ, TRW

Takie widzialem w wersji perforowanej, ale nie zakładaj tego, lepiej daj lepszy klocek.

Opublikowano

No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE,

Opublikowano

Ogólnie dzięki Dev paczuszka dotarła. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Progacu10 napisał:

No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE,

Daj gładkie OZty plus Ferodo DS

Opublikowano
1 godzinę temu, Progacu10 napisał:

No będzie pewnie OZ gładkie lub perforowane a klocki ferodo I zastanawiam się nad Klockami OE,

Te które są w obrocie po za ASO są znacznie gorsze jakościowo niż dobry aftermarket jak Ferodo czy Pagid. Sprzedawałem sporo swego czasu tego i klienci średio byli zadowoleni.

Opublikowano

Dzięki za info bo pewnie bym te OE kupił. W pierwszej kolejności i tak muszę tył wymienić bo się kończy, i chyba nie będzie problemu jak założę 288mm a 320mm na przód bliżej wiosny?Przód w sumie jest wszystko nowe ale i tak zmieniam na większe. 

Opublikowano
W dniu 18.12.2021 o 17:56, Dev napisał:

 

Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego?

2ab2a1e4-71bb-44b1-9472-0da173f17156.jpg

Edytowane przez Mnichu12

Opublikowano
40 minut temu, Mnichu12 napisał:

Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego?

2ab2a1e4-71bb-44b1-9472-0da173f17156.jpg

Na jaką to jest tarcze  ?

Opublikowano

320mm

Opublikowano
2 minuty temu, Mnichu12 napisał:

320mm

nie ma takiego rozmiaru w B9

Opublikowano

Popatrzyłem trochę po aukcjach i chyba idzie tam tarcza 337mm

Opublikowano
2 minuty temu, Mnichu12 napisał:

Popatrzyłem trochę po aukcjach i chyba idzie tam tarcza 337mm

takiej tez tam nie ma

jest 318 i 338

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Na aukcjach było napisane 337 ale pewnie chodzi o 338

Pasował ktoś taki zestaw do b6/b7? Zaciski dosyć tanie w zakupie i 4- tłoczkowe

 

Opublikowano
2 minuty temu, Mnichu12 napisał:

Na aukcjach było napisane 337 ale pewnie chodzi o 338

Pasował ktoś taki zestaw do b6/b7? Zaciski dosyć tanie w zakupie i 4- tłoczkowe

mozna pokombinowac, na pewno bedzie trzeba przerabic temat przewodu elastycznego

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Mnichu12 napisał:

Wstawiał ktoś z was zaciski od a4 b9 do a4 b6/b7? Chodzi mi o 4 tłoki ATE takie jak na zdjęciu. Jaka tarcze trzeba by było założyć do tego?

2ab2a1e4-71bb-44b1-9472-0da173f17156.jpg

Tarcza 320 z B6/7, żeby było idealnie to trzeba 2mm po średnicy tarczę ztoczyć ale tak naprawdę to w niczym nie przeszkadza. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.