Opublikowano 18 Maja 201016 l A czy pompa hamulcowa z 3.0 tdi nr 8E0 611 021 B obsłużyła by zaciski 2-tłoczkowe pod tarcze 360mm ?
Opublikowano 18 Maja 201016 l THX's devastation i wszyscy pomocni koledzy, przede mna jeszcze tylko jedna niewiadoma i wszystko się wyjaśni
Opublikowano 18 Maja 201016 l THX's devastation, przede mna jeszcze tylko jedna niewiadoma i wszystko się wyjaśni wydaje mi sie ze powinno pasowac nastepna niewiadoma bedzie przy montazu tarczy musi pasowac w jarzmo, moim zdaniem powinno być :good:
Opublikowano 18 Maja 201016 l jaki przod i tyl jest w BRD? bo facet nie moze mi zmierzyc tarczy, bo nie ma, pisze mi tylko, ze do silnika 2.0TFSI i 2.0TDI 170KM ale 2.0TFSI to z 3 rodzaje byly...
Opublikowano 19 Maja 201016 l no dobra bo facecik mi oferuje 288cm na tyl z B7 i chyba sie zdecyduje, rozumiem, ze pasuje to do B6 pnp?
Opublikowano 19 Maja 201016 l Dev esa dostałem, dziękuję za Twoją nieocenioną pomoc szkoda tylko, że z tematu nic nie wypali możecie podać numerki tarcz, jarzm i zacisków os S4 widzę, że było przynajmniej 2 rodzaje. To są zestawy ATE czy Teves'a ?[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 09:18_________________________________________________ W ETCE występują dwa typy jarzm + zaciski przy S4 2005/2007: Pierwszy zestaw jest ATE, drugi domyślam się, że TEVES'a 1 zacisk lewy: 8E0 615 123 B zacisk prawy: 8E0 615 124 B jarzmo: 1K0 615 125 B - w opisie katalogu ATE podają, że było do A3/S3 i do A6, natomiast w etce jest przy S4 - o co tu come one ? 2. zacisk lewy, czarny głęboki: 8E0 615 123 C zacisk prawy, czarny głęboki: 8E0 615 124 C jarzmo, czarne głębokie: 8E0 615 125 C Tarcze do obu jednakowe: 8E0 615 301 T - 345x30mm 3. Natomiast zaciski od 3.0 tdi pod tarcze 320x30mm: zacisk lewy: 4F0 615 123 zacisk prawy: 4F0 615 124 jarzmo: nieistotne pod tarcze od S4
Opublikowano 19 Maja 201016 l no bo widocznie jarzmo w s3, s4 i a6 było takie same (hamulce 345,345,347mm). Zaciski róznią się kosmetycznie. Mystic ATE i TEVES to ta sama firma[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 11:13_________________________________________________te dwa zestawy różnią się tym że jedne są nielakierowane, a te drugie lakierowane (dopiero od 2007 roku zaciski i jarzma były czarne)
Opublikowano 19 Maja 201016 l dziękuję siemian, sporo mi rozjaśniłeś widzę że tylko ten pierwszy zestaw występował w modelach S4 B7 do 2005 roku, tego czarnego nie było. Mówisz, że ATE i TEVEZ to to samo. Katalog ate-online nie ma ma w zbiorach tych z numerkami teveza.[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 12:55_________________________________________________ Panowie, jaki jest rozstaw otworów w jarzmach od S4 w miejscu przy zwrotnicy ? Panowie mógłby ktoś sprawdzić dokładnie, czy ten rozstaw wynosi 145 czy 150 mm ?
Opublikowano 19 Maja 201016 l cos taki nerwowy ??? :polew: :polew: poczekaj zestaw musi sie ułozyć[br] Ok czekam. Trochę się martwię bo żona śmiga a ja w delegacji siedzę.
Opublikowano 19 Maja 201016 l dziękuję siemian, sporo mi rozjaśniłeś widzę że tylko ten pierwszy zestaw występował w modelach S4 B7 do 2005 roku, tego czarnego nie było. Mówisz, że ATE i TEVEZ to to samo. Katalog ate-online nie ma ma w zbiorach tych z numerkami teveza. Nie ma, bo nie ma czegoś takiego jak klocki albo tarcze Teves. Teves (potocznie) czyli Continental Teves to grupa kapitałowa-spółka matka, skupiająca m.in. markę Ate, stąd potocznie mówi się ATE-Teves. Tak samo VDO jest częscią Continental Teves. Tutaj masz firmy które wchodzą w jej skład. http://www.conti-online.com/generator/www/com/de/continental/portal/themen/continental/continental_marken/marken_konzern_de.html
Opublikowano 19 Maja 201016 l no bo widocznie jarzmo w s3, s4 i a6 było takie same (hamulce 345,345,347mm). Zaciski róznią się kosmetycznie. klocki też są troche inne
Opublikowano 19 Maja 201016 l no tak. Ale czy do eSy wkładali zacisk na drucik? Myślałem że od początku były na "blaszki"
Opublikowano 19 Maja 201016 l aha. jeszcze dodam dla potomnych. po konsultacjach ze spetsnazem kupiłem reperaturke z autofren o numerze d4-394 i takowa pasuje do zacisku na 320 mm. EDwentualnie można kupić ATE 11.0441-6008.2. tez ma pasować.
Opublikowano 19 Maja 201016 l no tak. Ale czy do eSy wkładali zacisk na drucik? Myślałem że od początku były na "blaszki" o jaka eSę Ci konkretnie chodzi ????
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto