Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No oczywiście, że nie w aso. Tylko się zastanawiam jaka jest różnica pomiędzy nimi skoro mają różne oznaczenia.

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myśle że tylko ceną... Wątpliwe żeby była inna mieszanka...

Opublikowano

myśle że tylko ceną... Wątpliwe żeby była inna mieszanka...

No właśnie różnica w cenie jest duża bo 210 zł.

Opublikowano

Ja myśle że będzie różnica podobna jak np. FDB i FDS

Opublikowano

Ja myśle że będzie różnica podobna jak np. FDB i FDS

w tym przypadku std Ate i Ate Power Pad :> :> :> :>

rodzaj mieszanki jest zgodny

Opublikowano

rodzaj mieszanki jest zgodny

Co miałeś na myśli, że rodzaj mieszanki jest zgodny ? Czy jest taki sam w obu klockach czy odpowiada mieszankom Standard Ate i Ate Power Pad ?

Gdzie najtaniej dostanę ori klocki Ferodo DS ?

Opublikowano

typ mieszanki ori std klocka I do S4 jest taki sam jak Ate I Ate PP

jakie masz zaciski ???

z blacha czy z drutem???

jezeli z blacha to mam takie klocki do sprzedaiua,

oznaczenie FDS1629, do zacisku z drutem nie ma klocka FDSP

Opublikowano

acha dzięki:)

nie ośmieszaj się. Chyba nie będziesz jezdził na stalowych 16....

hmm te zimę jeszcze tak:) kasy nie ma na nowe :)

masz auto za 50-60 tys a nie masz na felgi? :gwizdanie:

Opublikowano

cześć:)

dziś mi przyszły zaciski :naughty: no i mam pytanie do was czy są kompletne?

i co to za kabelki urwane hmm myślę ze są od czujników zużycia klocków ale czy jest ok ?

pytam bo nigdy nie miałem styczności z hamulcami samochodowymi:)

7Nzw9.jpg

t_VI0.jpg

MOdLr.jpg

MUSOr.jpg

u20UA.jpg

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 17:55_________________________________________________

acha dzięki:)

nie ośmieszaj się. Chyba nie będziesz jezdził na stalowych 16....

hmm te zimę jeszcze tak:) kasy nie ma na nowe :)

masz auto za 50-60 tys a nie masz na felgi? :gwizdanie:

hmm powiem tak jak bym pracował to bym miał:D

ale ja jestem w 3 klasie technikum dorabiałem sobie w soboty no i tak trochę nazbierałem na auto a resztę mi tata dołożył:)

no a teraz co mam czy co dostane to inwestuje:)

a i w soboty i każdą wolną chwilę już nie pracuje bo miałem operację kręgosłupa:(

Opublikowano

ale gnój, :confused4: :confused4: :confused4:

ile dałes za ten szmelc?

to sa kable od klocków

Opublikowano

e nie ma co przesadzac, nie taki gnoj, kupi kable albo dorobi (troche druciarsko ale moze sie okazac, ze kabli nie kupi oddzielnie) i bedzie ok, wazne, zeby zacisk byl w dobrym stanie.

Opublikowano

usyfione strasznie, zalane płynem, wszystko do mycia

takie zaciski i jarzma zawsze piaskuje i maluje piecówką

ciekaw jestem ile za to zapłacił :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

470 za to dałem, razem z tarczami i klockami, tarcze grubości 29,5 mm:)

hmm powiedzcie panowie o co chodzi z tymi kablami co musiał bym dorobić?

Opublikowano

z kablami nic nie musisz robić

wypniesz tylko wtyczki

co przewodami hamulcowymi?

całe czy upier....e ?

bo na fotach nie widać

Opublikowano

Łukasz nie przejmuj się, masz taką furę w tak młodym wieku, że nie jeden ci tu pozazdrości :decayed: zaciski wyglądają oki, ale raczej renowacja będzie wskazana, bo widać, że leżały dość długo. Jarzma na pewno są pod 320 ?

Też właśnie kupiłem zaciski ale od S4 i są dokładnie w takim stanie jak twoje, już są rozłożone nas czynniki pierwsze i będą piaskowane i malowane, dostaną nowe prowadnice i uszczelki. Jakieś klocki na rynek chiński w nich były, całe rozwarstwione.

dev oba komplety zacisków mam na blachy. Jak możesz to daj info na PW po ile masz te FDS i jeśli masz FDSP i czy z fakturą ? gładkie tarcze zimmermana 345x30 h=46,5 też masz w ofercie ?

Opublikowano

dev oba komplety zacisków mam na blachy. Jak możesz to daj info na PW po ile masz te FDS i jeśli masz FDSP i czy z fakturą ? gładkie tarcze zimmermana 345x30 h=46,5 też masz w ofercie ?

nie handluję częściami więc z faktury nici

otto zimmermanów tez nie mam

Opublikowano

Ok, rozumiem[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 18:59_________________________________________________A jak piaskujesz i malujesz zaciski to też piaskujesz i malujesz tą połowę aluminiową ?

Opublikowano

alu nie piaskuje sie, syf sie robi

rozbieram zacisk i piaskuje strone metalową razem z jarzmem

potem wszystko idzie do pieca, przed malowaniem i po

tutaj masz link do postu Kolegi który kupił ode mnie kpl z tarczami i klockami

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkd_turbo_soft_by_tuneup_czyli_bestia_by_piero-t122422.0.html

Opublikowano

kolega czarny558 już prawie kupował 312, więc chwała mu za to że zdobył 320 i nie wpakował się w te maleństwa :wink4: :wink4:

E tam zaciski nie są w najgorszym stanie.

Moje pierwsze 320 miały pocięte rurki hamulcowe i nie miały blaszek.

Wszystko musiałem dokupywać...

Opublikowano

alu nie piaskuje sie, syf sie robi

rozbieram zacisk i piaskuje strone metalową razem z jarzmem

potem wszystko idzie do pieca, przed malowaniem i po

tutaj masz link do postu Kolegi który kupił ode mnie kpl z tarczami i klockami

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkd_turbo_soft_by_tuneup_czyli_bestia_by_piero-t122422.0.html

Ładnie to wygląda i dobrze ze zapytałem bo jeszcze chwila i bym alu też piaskował :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 19:17_________________________________________________A czy po odtłuszczeniu aluminium warto malować farbą cynkową np. Wurth'a?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.