Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Migający wykrzyknik (!)


wojciech007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czym może być spowodowany fakt, iż miga mi cały czas wykrzyknik?

Poziom płynu hamulcowego jest OK, ładowanie cały czas około 14V, ABS nigdy nie szfankuje.

I jeszcze jedno pytanie: da się zdiagnozować układ hamulcowy Vag-Com'em. Podpinałem pod Vaga i sprawdzałem ABS i zero błędów, robiłem też ogólny test i nie było żadnego błędu związanego z układem hamulcowym?

Co ma wpływ na miganie tej kontrolki i jak to zdiagnozować?

Czy jakby np. była to wina klocków to czy Vag pokazałby to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: panowie mam podobny problemik.... co to oznacza???

A4 1.8 ADR przy zimnym silniku w trakcie rozruchu silnika miga 3-krotnie kontrolka wykrzyknika (!) i 3-krotny dzwiek

jak miga na czerwono, to napewno aku, bo przerabiałem to ostatnio u siebie, wymieniłem aku i jest wszystko wporządku, może u Ciebie wystarczy doładować aku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kolor CI migał, też czerwony :gwizdanie:

też czerwony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 28 Grudzień 2009, 14:29[/size]_________________________________________________

:hi: panowie mam podobny problemik.... co to oznacza???

A4 1.8 ADR przy zimnym silniku w trakcie rozruchu silnika miga 3-krotnie kontrolka wykrzyknika (!) i 3-krotny dzwiek

dolej płyn ,albo wymień klocki u mnie pojawił sie identyczny objaw 3 razy dźwięk na wyłączonym silniku , po odpaleniu sam wykrzyknik migał bez dźwięku. Dzisiaj dolałem płyn , wykrzyknik zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi po przejechaniu kilkunastu metrów try krotny dzwiek i po kilku sekundach kontrolka wykrzyknika i równoczesnie pomaranczowa abs :przebiegly:...dojechalem do domu a z lewego tylnego kola aż sie dymiło juz wczesniej czulem ze cos hamuje czasami puszczalo teraz tylne kolo na sniegu sie nie kreciło tylko ciągło -..Klocki...i Tarzce heh :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka sama sytuacja świeci sie kontrolka na czerwono z wykrzyknikiem ale ładowałem aku cala noc i dalej to samo :kwasny: sprawdziłem klocki przód i tyl maja jeszcze po 1 cm płyny tez w porządku i dalej to samo :no: ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze sie do tematu u mnie tak,że jak depnę mocno na hamulec wyskakuje czerwony migający wykrzyknik,po czasie sobie gaśnie sam z siebie ale jak znowu depne mocno to znowu sie pojawia i po czasie sobie ginie. Mam tez wrazenie ,że jak mocno hamuje jakby koła sie blokowały,ale to musze jeszcze sprawdzic bo to sie pojawiało głownie przy prędkosciach ponizej 50km/h. Co sugerujecie?

Powiększych testach wyszło ,że to niski poziom w zbiorniczku(na prostym mieściło sie w normie)przy silnym hamowaniu odsłaniał czujkę a na dziurach ona się zalewała i sobie migał wykrzykniczek czerwony.Zrobiłem dolewke i jest gitara póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a moze mi ktos powie o co chodzi w moim B6 z silnikiem ALT

Wykrzyknik miga na czerwono na FIS-ie napis FREI, oprócz tego świeci się kontrolka od ABS i ESP....

Po zgaszeniu silnika i odpaleniu świeci tylko ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...