Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bier :decayed:

Opublikowano

witam jestem z Leszna ale bywam w Opolu:D jak będę i byłby spot koło amfiteatru to podlecę :)

Opublikowano
witam jestem z Leszna ale bywam w Opolu:D jak będę i byłby spot koło amfiteatru to podlecę :)

Spoko mozemy sie przezucic na amfiteatr!!

Jak skrzynia ?? Kiedy na spota wpadniesz

Opublikowano

skrzynia hmmm :D czekam ciągle.

Musze załatwić sprawę z pracą w Poznaniu jak przejdę badania lekarskie to robię skrzynie i zastanawiam się czy nie kupićtej od kolegi z forum ale kurde troche daleko :P do Krakowa..

a kiedy wlecę? jak bedę wiedział dam znać tutaj, będziecie poinformowani :)

Opublikowano

Spoko loko to daj znac.

Mowisz o skrzyni od Masato Zagadaj z kolega on napewno ma na miejscu godnego mechanika ustawicie sie na wczesnie rano po skrzynie odrazu do magika i po poludniu jestes spowrotem z autem.Tak sobie to obmyslilem :wink:

Opublikowano

HAHA nie pomyślałem nawet o takiej opcji :) godna uwagi :)

Opublikowano

ja będę kilka minut po 17:)

Opublikowano

Jak bede w Gogolinie to tez sie na jakis spot pisze.

Opublikowano
Jak bede w Gogolinie to tez sie na jakis spot pisze.

Spoka ,a najlepiej jakbysmy tak sie zmobilizowali i zrobiry dobrego spota!!!

Jak dzieci w przedszkolu na chwile obecna nie mozemy sie zdecydowac :wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Koledzy spocik był super :wink:

Michal daj namiar na siebie zebysmy w kontakcie byli (moj 661 614 046)

Szykuj kolegow z kedziezyna bo na srode palnujemy do was wbic. !!

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Kurcze nowy kolega kory dzis zawital jaki ma nick ?

Opublikowano

Ten nowy to ja. :)

Opublikowano

nom teraz juz mam pewnosc. Spoko ze przyjechales jakbys byl chetny to dawaj w srode do Kedziezyna z nami :decayed:

Opublikowano

Ja chciałem wpaść ale padł mi aku. Wsiadam do auta przekręcam kluczyk a tu kicha. Drzwi od pasażera miałem niedomknięte i wybiło. Już nawet ładowanie nic nie pomogło jedynie na kable odpalił. Co się okazało aku ori był jeszcze :shock3: Że tyle wytrzymał to i tak masakra. Muszę jutro coś kupić tylko co :facepalm:

Może by skręcić jakiegoś spocika też w Nysie :naughty: Często bywam. :decayed:

Opublikowano

697778343;)

Opublikowano

Chłopaki robicie coś w Opolu czasami tam przebywam może bym podjechał:wink:

Opublikowano

dzieki chłopaki za dziś , już czekam na kolejnego spota.

Opublikowano

Puma dawaj termin i jakos sie ustawimy

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Ja chciałem wpaść ale padł mi aku. Wsiadam do auta przekręcam kluczyk a tu kicha. Drzwi od pasażera miałem niedomknięte i wybiło. Już nawet ładowanie nic nie pomogło jedynie na kable odpalił. Co się okazało aku ori był jeszcze :shock3: Że tyle wytrzymał to i tak masakra. Muszę jutro coś kupić tylko co :facepalm:

Może by skręcić jakiegoś spocika też w Nysie :naughty: Często bywam. :decayed:

Uuuuu gdybysmy byli w kontakcie to bym cie ratowal po drodze a tu lypa :grin:

daw w srode do Kedziezyna liczna grupa ??!!

Opublikowano

W następną niedzielę mogę podjechać jak coś będziecie robić:wink:

Opublikowano

Kurcze ja mam weselicho ale raczej poprawin do wieczora nie ma :grin:

Opublikowano

można coś w niedzielę popołudniu zrobić ja jestem za, tym razem np. pod amfiteatrem jak będzie pogoda

Opublikowano

A skad bedziesz jechal do Opola,tu d kogos zawitasz czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.