Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurcze ja mam weselicho ale raczej poprawin do wieczora nie ma :grin:

najwyzej szybciej sie wyrwiesz z poprawin:)

Opublikowano

Dajcie tylko adres i godzinke i czy coś będzie to podjadę:wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Do Karolinki czasami jadę

Opublikowano
Dajcie tylko adres i godzinke i czy coś będzie to podjadę:wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Do Karolinki czasami jadę

f*ck wiedzialem :grin: karolinka łaczy ...

Opublikowano
Dajcie tylko adres i godzinke i czy coś będzie to podjadę:wink:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Do Karolinki czasami jadę

jak się spotkamy to pewnie w niedzielę o 17, miejsce amfiteart lub na parkingu pod karolinką obok toru kartingowego pod flagami media expert. dokładnie pewnie pod koniec przyszlego tygodnia bedziemy wiedzieli gdzie i co

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Łukasz o Wrocławiu myślę żeby pojechać do chłopaków 20 października

Opublikowano

Seba spoko jest wstep bedziemy kminic

Porobiles wszystko :grin:

Opublikowano
daw w srode do Kedziezyna liczna grupa ??!!

Z chęcią ale do 17 pracuje i nim sie ogarnę nim co to już troszkę późnawo. :kwasny:

Opublikowano
daw w srode do Kedziezyna liczna grupa ??!!

Z chęcią ale do 17 pracuje i nim sie ogarnę nim co to już troszkę późnawo. :kwasny:

Kurcze troszke tak,szkoda.

Ale mogli bysmy sie jakos tam spotkac,z kad jestes dokladnie?

Opublikowano
Seba spoko jest wstep bedziemy kminic

Porobiles wszystko :grin:

tak zadanie domowe odrobione:) już nawet przygotowałem winogron jutro będę wszystko zalewał i zobaczymy co z tego będzie:)

Opublikowano
Seba spoko jest wstep bedziemy kminic

Porobiles wszystko :grin:

tak zadanie domowe odrobione:) już nawet przygotowałem winogron jutro będę wszystko zalewał i zobaczymy co z tego będzie:)

Jesli pozwolisz sam osobiscie ocenie :grin:

Zalatwie sobie szofera na wszelki wypadek.

Opublikowano

Dokładnie jestem z Kobieli. 26 km od Nysy ale w Nysie jestem bardzo często a w weekendy to już prawie codziennie :P Głównie na zakupy i wieczorami na piwko pizze itp :decayed:

Opublikowano

Wiec musimy sie jakos zgrac i zrobic mikro spota :wink:

Opublikowano

witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

Opublikowano
witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

Elo ziomallo byles juz na jakims spociuku bo cos nie kojarze ?

Opublikowano
witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

Elo ziomallo byles juz na jakims spociuku bo cos nie kojarze ?

wydaje mi się że nie

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

możliwe że będzie w niedzielę , ale jeszcze trzeba to uzgodnić kto będzie

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Łukasz ja jutro jade na impreze firmową tak więc - picie, jedzenie...:)

Opublikowano
witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

Elo ziomallo byles juz na jakims spociuku bo cos nie kojarze ?

wydaje mi się że nie

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

witam kiedy następny zlot? no i gdzie;)

możliwe że będzie w niedzielę , ale jeszcze trzeba to uzgodnić kto będzie

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Łukasz ja jutro jade na impreze firmową tak więc - picie, jedzenie...:)

Super,zjedz i za mnie :naughty:

Opublikowano

zjem i się napiję za Twoje zdrowie:D

Opublikowano

Ha....ale nie przesadz bo ja jutro jestem w Twoich okolicach na weselichu tak wiec bede zwonil w sytuacjach kryzysowych :polew:

Opublikowano

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ----------

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:

Opublikowano
Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ----------

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:

...a wy tak czasami nie nalezycie pod vagteam.pl???

Ogolnie to chcialbym przestrzec przed tymi co woza takie naklejki- zwlaszcza z woj. Opolskiego- Znam dobrze macherow tej strony i powiem tylko tyle: bez nich zyje mi sie lepiej.

Opublikowano
Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ----------

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:

...a wy tak czasami nie nalezycie pod vagteam.pl???

Ogolnie to chcialbym przestrzec przed tymi co woza takie naklejki- zwlaszcza z woj. Opolskiego- Znam dobrze macherow tej strony i powiem tylko tyle: bez nich zyje mi sie lepiej.

Tygrys w Opolu działa vagteam.pl, vagopolski.pl., z tego co się orientuję to eu już padło... ja działam na dwóch forach vagteam.pl i A4-klub.pl spoty robimy razem co jakiś czas i dobrze nam się współpracuje. Jak będziesz kraju to zapraszam na spota do Opola.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.