Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc potrzebuje waszej pomocy w szukaniu felg na wiosne,szukam 18 zeby byly 5-ramienne i najlepiej z rantem,moze ktos ma jakies propozycje,strony internetowe? szukalem na allegro ale tam pelno oklepanych wzorow a jak chcialbym cos innego,w gre wchodza tez 5-ramienne kola z takim charakterystycznym wcisnieciem felgi do srodka

Opublikowano
  • Autor

te drugie calkiem ciekawe :naughty: troche drogie :confused4: najchetniej chcialbym kola w bieli zebym nie musial malowac

Opublikowano

jeżeli chodzi o te drugie to znam sprzedawce można sie z nim bardzo dogadać i na prawdę promocja to u niego rabat to rabat a nie opuszczenie 100zł ... ! tyle że sam raczej nic nie zdziałasz jak byś był zainteresowany to mi powiesz ja z nim pogadam jak co to pw! Pozdrawiam

Opublikowano

Jak bym nie miał już kupionych kól na lato to długo bym się nie zastanawiał nad nimi http://allegro.pl/rial-imola-race-2-tgl-skrecane-rarytas-i2085730829.html :kox:

te koła ja sprzedaje i daje głowę że warte są tej ceny, w zasadzie nic nie trzeba z nimi robić, zakładasz opony i śmigasz

Opublikowano
  • Autor

kola daja rade :kox: masz jakies foto na aucie?

Opublikowano

:wink4:

3304152568_342f9ec9b7_z.jpg?zz=1

3303337845_bb70521c19_z.jpg?zz=1

Opublikowano
  • Autor

dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej

a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40

Opublikowano

znajomy miał takie koło- masakra :kox:

Opublikowano

dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej

a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40

opon bym nie ruszał, 225/40 będzie fajnie wyglądać na 9J :good:

z tym vt to się zobaczy :wink4:

Opublikowano

dscf7312t.jpg

przód 205/40 a tył 225 i jest pięknie

Opublikowano
  • Autor

Zeppelin oczysc skrzynke pw

Opublikowano

wyczyszczona :good:

  • 2 lata później...
Opublikowano

jo tysz :kwasny:

Opublikowano

Może coś takiego by interesowało :wink:

borka_zps5b3d7ea9.jpg

DSC_0332_zpsae16f2b0.jpg

Opublikowano

widziane na all

Opublikowano

Są są na all i tak jak tam jest napisane cena do nawet wielkiej negocjacji :wink:

Opublikowano

Ale takiej wielkiej wielkiej??? Wydaje mi sie ze wyjsciowa cena jest ciut wysoka.

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Co istotne nie wiem jak sie maja parametry do naszych b5tek

Troche szeroko z tylu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.