Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

igntk podaj prosze link do alledrogo :wink:

CAN BUS C5W C10W rurkowe LED SMD bez błędu FV (2907487293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko trzeba wybrać odpowiednią długość bo już nie pamiętam. W innym aucie miałem właśnie ledy co świecą bardzo mocno. Można powiedzieć, że oświetlały nawet drogę. W tych co wklejam tego nie ma. Jasność jest ok, ale tak jak mówicie- nie wiem co z błędami, bo nie mam kabelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się żeby nie zakładać nowego tematu... właśnie dostałem swoje ledy pod tablice :jerk: tylko mam mały problem qrde- jest przejściówka dołączona ale pasuje na wpięcie na dwa sposoby i teraz nie wiem czy mogę podłączyć obojętnie czy nie :facepalm: dlatego pytanko moje która strona będzie ok

ta:

DSC_0481.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

czy ta:

DSC_0480.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ledy, więc w jedną stronę zaświecą a w drugą nie. Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem coś takiego

http://www.ebay.ie/itm/150889637379?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

działa super!! cana naprawde okazyjna troche długo szło z chin ale warto poczekać te 2 tygodnie ,komputer nie wywala błędów sprawdzone takze VAGiem i zero błędów efekt jak w pierwszym poście tyle że mniej kombinacji,mało tego żarówki zamontowałem takze w tylnej lampce nad kanapą oraz w przedniej lampce przy lusterku efekt zajefajny , Dzisiaj zamontowałem dodadkowo

10x Canbus T10 194 168 W5W 5050 5 LED SMD White Car Side Wedge Light Lamp Bulb | eBay

do dwóch oczek indywidualnego oświetlemia przy lusterku wewnętrznym ,oraz w lampce komory bagaznika efakt SUPERR

dla zainteresowanych moge przesłać fotki jak to wyszystko wygląda ,5 minut roboty a satysfakcja Gwarantowana bardzo małym kosztem

wzbogaciłem sie o oświetlenie wewnętrzna w technologi LED ,taki fajny bajer :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10x Canbus T10 194 168 W5W 5050 5 LED SMD White Car Side Wedge Light Lamp Bulb | eBay

do dwóch oczek indywidualnego oświetlemia przy lusterku wewnętrznym ,oraz w lampce komory bagaznika efakt SUPERR

dla zainteresowanych moge przesłać fotki jak to wyszystko wygląda ,5 minut roboty a satysfakcja Gwarantowana bardzo małym kosztem

wzbogaciłem sie o oświetlenie wewnętrzna w technologi LED ,taki fajny bajer :-)

Też je wziąłem. 5 jojo nie pieniądz a zobaczymy co to warte. Długo czekałeś na przesyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie tak długo 2 tygodnie ,ale spodziewałem sie dłuższego czasu oczekiwania, mysle że będziesz zadowolony z efektu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trzonek maja zarowki w podsufitce? Chodzi o te małe z przodu i z tylu nad miejscem pasażerów? Wiem ze rurkowe to c5w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki trzonek maja zarowki w podsufitce? Chodzi o te małe z przodu i z tylu nad miejscem pasażerów? Wiem ze rurkowe to c5w.

W5W :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile i jakich żarówek potrzeba do pełnego pakietu led?

W5W

Lampka lusterko -2

Lampka pasażer/ kierowca -2

Lampka drzwi biała -4 (czerwone światło może zostać na wolframie)

Bagażnik -2

Klapa bagażnika -1

Podswietlanie przestrzeni nóg już ma led (*4)

Schowek pasażera -1

37mm rurka 5050 SMD

Lampka podsufitka główna -2

Tablica rejestracyjna -2

Jak niedobrze policzone lub cos dodać, ująć to poprawcie :)

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ten zestaw z Chin (czekam na przesyłkę) i wyszło mi razem z KW 34zł za 14 żarówek smd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile i jakich żarówek potrzeba do pełnego pakietu led?

W5W

Lampka lusterko -2

Lampka pasażer/ kierowca -2

Lampka drzwi biała -4 (czerwone światło może zostać na wolframie)

Bagażnik -1

Klapa bagażnika -1

Podswietlanie przestrzeni nóg już ma led (*4)

Schowek pasażera -1

37mm rurka 5050 SMD

Lampka podsufitka główna -2

Tablica rejestracyjna -2

Jak niedobrze policzone lub cos dodać, ująć to poprawcie :)

iPad Tapatalk HD

Jarku, bagażnik, chyba 2 szt :wink: lewa i prawa strona

Wrzuciłem do siebie LED 8J0, w drzwi i do bagażnika, świecą dużo jaśniej i mają cieplejszą barwę światła od tych 4E0:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiłem dzięki Bogdan :wink:

jeszcze czekam na tą przesyłkę z People Republik of China...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiłem dzięki Bogdan :wink:

jeszcze czekam na tą przesyłkę z People Republik of China...

Kuźwa, trochę to trwa :naughty:żeby chociaż dobrze i w miarę długo działały:wink: po kilku próbach na chińskich produktach led mam mieszane uczucia, Jarku, nie lepiej było w oryginale zamontować ? koszt w sumie też niewielki, te 8J0 kosztują po trzydzieści parę zeta w ASO po rabacie:wink: do tego parę wtyczek i pinów (mam całą instalację, jak chcesz to piny mogę podesłać:wink:) pozdrawiam, Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to wszystko jest teraz z Chin :wink:

a to jest żadne ryzyko 34zł za 14 żarówek.

od kilku lat mam w domu kilkadziesiąt led i smd w domu - na razie świeca bez problemu, a typowe energooszczędne z "ikea" już po woli padają :kwasny:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...