Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to wszystko jest teraz z Chin :wink:

a to jest żadne ryzyko 34zł za 14 żarówek.

od kilku lat mam w domu kilkadziesiąt led i smd w domu - na razie świeca bez problemu, a typowe energooszczędne z "ikea" już po woli padają :kwasny:

W sumie tak, ryzyko żadne:wink:zawsze można wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL nie kumam po co wymieniać całe lampki plus jakieś złączki z plastykami i przejściówkami ja kupiłem żaróweczki LED (jakieś takie dzięki którym, nie wychodzi błąd na Fis podobne do tego zestawu z AUDI A4 B8 - Zestaw MAX Oświetlenie wnętrza LED www.sklepledowy.pl) jedna żaróweczka 16zł do tablicy i tyle. Co do środka (w kabinie) oświetlenie Led osobiście nie polecam bo daje światło jak w kostnicy !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak długo Ci wytrzymają te żaróweczki za 16zł? mi by się nie chciało co 2 miesiące wymieniać takich żaróweczek :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci Jędrek znać za 2 miesiące jak będą świecić bo przyszły dzisiaj. :wink:

BTW kupiłem 2 lata temu takie same ale 12V do żyrandola 15 szt + 10 w szafkach i na razie nic nie zmieniałem, ale samochód to nie żyrandol :polew: czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - w którym module sprawdzić czy jest błąd żarówek tablicy rej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - w którym module sprawdzić czy jest błąd żarówek tablicy rej?

46 KOMFORT :wink:

Na VCDS tego czasem nie wykaże a na lepszym sprzecie juz tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ledy firmowe wygaszają się tak samo płynnie i wolno jak żarówki?

Bo mam wrażenie że moje bardzo szybko gasną. Chyba jest to wynikiem spadku napięcia i już od +- 4V moduły led przestają pracować, gdy żarówy wolfram jara się do końca :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z ori ledami, czy napiecie jest takie samo jak przy standardowych zarowkach?

w aso 64pln za sztuke chca ale gosciu sie pyta czy napiecia nie nalezy zmienic?! no i czy bede musial cos przekodowac?

ja wole dac wiecej i miec konkret:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zakup sobie osram led na tył 30 zł szt i nie masz błędu. Ja mam takie u siebie. Jak kupisz inne i będziesz miał błąd na fisie to wchodzisz w MK w odpowiedni kanał i wylaczasz wyświetlanie błędu na fisie. Widać go tylko z poziomu np. VCDS. I po problemie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 14 żaróweczek led dalej się palą, żadnego problemu, mrugania i innych objawów choroby...

Jak zimę przejeżdżę to będę polecał każdemu aby nie przepłacał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem u siebie tez c5w led (2 sztuki 30€), super efekt w porownaniu ze standardem, ale nie maja homologacji, i chodzi mi po glowie zalozenie jednak tych ori z a6 4G0 943 021 koszt w service tez 30€ ale bez wtyczek,

pytanko mam co do samej wtyczki czy piny z tej szerszej wtyczki nie wejda w ta wezsza? nie da rady ich przelozyc bez lutowania itd.?

moze ma ktos z was mozliwosc porownania tych pinow - oczywiscie chodzi mi o ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawki oryginalne maja homologację, wydaje mi sie... mając zwykle żarówki lub led.

Czy uważasz ze przegląd w DE odczepi sie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra może ktoś powiedzieć jak zdemontować oświetlenie tablicy rejestracyjnej ? za cholerę nie mogę wyciągnąć. Tam jest jakiś zatrzask co wkłada się ten śrubokręt ? trzeba docisnąć i przesunąć ręką czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra może ktoś powiedzieć jak zdemontować oświetlenie tablicy rejestracyjnej ? za cholerę nie mogę wyciągnąć. Tam jest jakiś zatrzask co wkłada się ten śrubokręt ? trzeba docisnąć i przesunąć ręką czy jak ?

Robiłem to rok temu, trzeba chyba przesunąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide za raz spróbować jeszcze raz nie chciałem na siłę żeby nie zepsuć. Tylko nie wiem po co ten śrubokręt tam trzeba to wcisnąć czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...