Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] zmiana tylnych lamp i wasza opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

zastanawiam sie nad wymiana tylnych lamp w mojej :a4fan: moje propozycje to:

http://moto.allegro.pl/item338873074_lampy_tylne_audi_a4_b5_black_clear_glass_od_fk.html

http://moto.allegro.pl/item337036292_lampy_audi_a4_clear_bialo_czerwone_a4_depo.html

które według was lepiej beda wygladac na ciemno granatowej audiczce

ja osobiście skłaniał bym sie do tych z pierwszego linka

wasze propozycje też są mile widziane

Opublikowano

na ciemnogranatowej obie dobrze bedą wyglądały ale stawiam na 2 biało czerw, sam się nad nimi zastanawiam

Opublikowano

Zadne mi sie nie podobaja.. :th:

Opublikowano

jak dla mnie to bym bral 2

Opublikowano

Jesli do ciemnogranatowej to pasowały by te z białym paskiem ...a najlepiej te ktore zaproponował kolega Szuszu_SG :th:

Co do przednich lamp to te z ciemnym tyłem sa fajne , ale raczej z ciemnymi lampami tylnymi :naughty:

Ja bym wybrał Ledy na tył + białe kieruneczki + Fk - normalne na przód :th:

Opublikowano

Jak już to drugie lub te które Szuszu proponuje :)

Opublikowano
  • Autor

to co uwarzacie ze ciemne lampy na przod i tyl zle beda wygladaly

Opublikowano

to co uwarzacie ze ciemne lampy na przod i tyl zle beda wygladaly

Jak dla mnie za ciemno :decayed:

Opublikowano

Też mi się wydaje że za ciemno będzie :rolleyes: A nie lepiej dołożyć 160 zeta i kupić ledy? :kox: Te ledy które pokazal Szuszu_SG wyglądają świetnie i chyba są w tej chwili najciekawszą propozycją do sedana :th:

Opublikowano

te ktore pokazal Szuszu_SG sa :kox: i ostatnio widziałem je na allegro za 500zl, sam zbieram na takie... a jak nie to te pierwsze cienmne, mi sie podoba taki cichociemny styl:)

Opublikowano

hajperBez_tytulud.jpg

Pierwsze lampy na 'mojej' pupie.

Opublikowano

Jak juz to te numer dwa :th:

Opublikowano

ja bym ci takze poradzil opcje Szuszu_SG sam mam ciemy granat i powiem ci szcerze ze duzo ladniej moim zdaniem wygladaja ledy!co do przodu i angel to z tego co mi wiadomo to niektorzy narzekaja na to ze swieco gdzies w kosmos ale poszukakl na forum to napewno cos znajdziesz :hi:

Opublikowano
  • Autor

a może ma ktoś z was jakieś fotki jak wyglądają te lampy co podał Szuszu_SG na ciemnej audioli

Opublikowano

a może ma ktoś z was jakieś fotki jak wyglądają te lampy co podał Szuszu_SG na ciemnej audioli

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18677.0.htm

:th:

Opublikowano

ykk fotka się nie otwiera ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.