Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niby w opisie blowoff a wygląda jak DV do układu zamkniętego :) Ja bym tego nie kupił. Zresztą miałem BOVa Properfekt typ2 i po kilku dniach użytkowania wywalił CHECK i błędy składu mieszanki i sondy :gwizdanie: Przy doładowaniu 1Bar strzelał mocno ale przy zmianie biegu zawsze występuje coś takiego jak by się auto zastanawiał przyśpieszać/nie przyśpieszać co za tym idzie auto ma słabsze osiągi - po powrocie na ori DV auto chodzi znacznie lepiej a BOV poszedł do zwrotu.

Opublikowano

Niby w opisie blowoff a wygląda jak DV do układu zamkniętego :) Ja bym tego nie kupił. Zresztą miałem BOVa Properfekt typ2 i po kilku dniach użytkowania wywalił CHECK i błędy składu mieszanki i sondy :gwizdanie: Przy doładowaniu 1Bar strzelał mocno ale przy zmianie biegu zawsze występuje coś takiego jak by się auto zastanawiał przyśpieszać/nie przyśpieszać co za tym idzie auto ma słabsze osiągi - po powrocie na ori DV auto chodzi znacznie lepiej a BOV poszedł do zwrotu.

no i właśnie dlatego się zastanawiam... a jeśli oryginalny dv, to skąd?

Opublikowano

a jeśli oryginalny dv, to skąd?

no jak to skąd? z Salonu Audi, VW, Seat'a, lub Skody
Opublikowano

a jeśli oryginalny dv, to skąd?

no jak to skąd? z Salonu Audi, VW, Seat'a, lub Skody

to raczej oczywiste hehe ;) miałem bardziej zapytać, w jakich modelach występowały takie dv-ki ;)

Opublikowano

a jeśli oryginalny dv, to skąd?

no jak to skąd? z Salonu Audi, VW, Seat'a, lub Skody

to raczej oczywiste hehe ;) miałem bardziej zapytać, w jakich modelach występowały takie dv-ki ;)

1,8T i 2,7 BIT :wink4:
Opublikowano

takie same sa w oplach, saabach 2.0 i 3.0T

Opublikowano

takie same sa w oplach, saabach 2.0 i 3.0T

jaki będzie efekt montażu takiego dv?

Opublikowano

takie same sa w oplach, saabach 2.0 i 3.0T

jaki będzie efekt montażu takiego dv?

przy oryginalnym filtrze-żaden
Opublikowano

a przy stożkowym? :decayed:

będzie syczał :decayed:
Opublikowano

u mnie przy doładowaniu 1.2bara na ori obudowie filtra było wyrąznie słychac

oczywiście na stozku rąbnie donosnie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A nie mówisz czasem o dźwięku "Surge"?

Ja mam taki efekt w Sierrce :)

u mnie przy doładowaniu 1.2bara na ori obudowie filtra było wyrąznie słychac

oczywiście na stozku rąbnie donosnie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

fajny dźwięk co to ten surge??

Opublikowano

fajny dźwięk co to ten surge??

Słychać w filmiku że bov słabo upuszcza i słychać jak ciśnienie wali po łopatach wirnika a to dla turbiny raczej zdrowe nie jest :gwizdanie:

U mnie seryjny DV już od roku spokojnie znosi doładowanie 1Bar więc po co takie zabawki.

"Jeden osiem te mówi bovom NIE." :decayed:

Opublikowano

Słychać w filmiku że bov słabo upuszcza i słychać jak ciśnienie wali po łopatach wirnika a to dla turbiny raczej zdrowe nie jest :gwizdanie:

to właśnie jako pierwsze usłyszałem :wink4: dla mnie-to BOV w ogóle się nie otwiera-powinno być pożądne psyknięcie :cool1:
Opublikowano

Ja polecam DVke FORGE'a :good:

Ze stożkiem dobrze syczy :naughty:

Opublikowano

luki a nie wiesz gdzie mzna dostac oringi do forga bo mi zacina sie tloczek w forgu i narazie jezdrze na seryjnej dv

Opublikowano

luki a nie wiesz gdzie mzna dostac oringi do forga bo mi zacina sie tloczek w forgu i narazie jezdrze na seryjnej dv

Tu znajdziesz kit naprawczy: :wink4:http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=0007&product=FMDVSK

i sprężyny do DVki Forge'a http://www.forgemotorsport.co.uk/content.asp?inc=product&cat=0007&product=FMDVTUN

Opublikowano

Ja kupiłem DVkę tej firmy

http://www.proracingtechnology.com/html/oferta.html

W razie jak się coś zj**ie to wymiana bebechów na nowe 30 zł :decayed:

Opublikowano

Ja kupiłem DVkę tej firmy

http://www.proracingtechnology.com/html/oferta.html

W razie jak się coś zj**ie to wymiana bebechów na nowe 30 zł :decayed:

Forge to to nigdy nie będzie :tongue4: ale można brać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.