Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T


audin1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem DVkę tej firmy

http://www.proracingtechnology.com/html/oferta.html

W razie jak się coś zj**ie to wymiana bebechów na nowe 30 zł :decayed:

Forge to to nigdy nie będzie :tongue4: ale można brać :good:

Oj już nie podniecajcie się tak tym Forgem :decayed::naughty:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Ale powiem szczerze, że przy doładowaniu 1.5-2.0 bara surge jest chyba nieunikniony... U mnie BOV gwizda aż w uszach dzwoni, a "surge" nadal jest...

fajny dźwięk co to ten surge??

Słychać w filmiku że bov słabo upuszcza i słychać jak ciśnienie wali po łopatach wirnika a to dla turbiny raczej zdrowe nie jest :gwizdanie:

U mnie seryjny DV już od roku spokojnie znosi doładowanie 1Bar więc po co takie zabawki.

"Jeden osiem te mówi bovom NIE." :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a taki BOV z opcją pracy jako DV może zdać egzamin?

http://cdn.modernperformance.com/images/uploads/greddytyperzlg.jpg

Zamiast tej końcówki ciemnej z dziurkami, daje się wtedy krociec, który jest w zestawie do tzw. obiegu zamkniętego...

Miałem go w pugu 1.8, gdzie dokładana była suszarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

whyme zapomnialem, w mojej dvce da sie odkrecic ta trąbkę, zamiast niej można sobie dorobić rurke/krociec z kawałkiem gwintu i równie dobrze może pracować jak zwykła dvka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zakupilem A4 i mam w niej blowoffa (properfekt II)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh:Miala byc "odpowiedz z cytatem" do postu 04-10-2011, 23:40 #72 Pawel_M :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś założyłem bll off firmy pro perfect II ładnie syka, ale niestety w samochodzie dzieją się dziwne rzeczy czyli : falują obroty bardzo często samochód gaśnie stracił na mocy, gdy podpięłem komputer wykazało dwa błędy:

1.Nierówna jezdnia/ moment obrotowy kod 18014

2.System wtrysku powietrza wtórnego - wykryty nieprawidłowy przepływ kod 16795

Gdy skasowałem błędy nie pojawiały się żadne objawy by powróciły,ale po jakim czasie znowu zaczął szaleć na obrotach zafalowanie lecz moc jest taka jak przed założeniem czyli już w normie. Teraz pytanie jutro jadę na Virusa i czy pan coś z tym zrobi? czy po prostu wina leży po mojej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECU nie toleruje zaworu atmosferycznego,

jeżeli tuner jest ogar to napisze program aby silnik nie wariował z tym zaworkiem, w przeciwnym wypadku pozostanie powrót do zaworu recyrkulacyjnego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z gościem przez tel właśnie kazał mi założyć blofa i na nim do nie go przyjechać, by nie zakładać po virusie, jadę do BRK Inowrocław z opinii ludzi gościu jest ogarnięty zobaczymy co tam poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

odgrzeję kotleta. Mianowicie chciałbym podsumować wszystkie info zebrane w necie na temat BOVów do 1.8T

Jak to się dzieje, że po włożeniu filtra stożkowego niektórzy uzyskują efekt BOVa? Oryginalny DV też jest w stanie upuszczać powietrze do atmosfery?

Jeżeli już mowa o BOVach, to rozumiem, że tylko hybryda 'recyrkulacyjno-atmosferyczna' tak? Takie coś: FMIC - Zawór DV - recyrkulacyjny

Tylko na zdjęciu wygląda to niemalże identycznie jak oryginalny DV - gdzie więc ta różnica? Będzie to 'sapać'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie sapać to zwykłą dv tylko że alumniowa, jesli ma sapać to albo hybryda ale nie taka jak podałeś, dv też upuszcza powietrze tylko że w seryjnej puszcze tego nie słychać, jak założysz stożek to będzie słychać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam seryjny dv i sportowa wkladke wali powietrzem w srodku auta slychac :-) ale podobno to uszkodzony dv :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=piotrekkkkk;4007433

Rzeczywiście słychać to u Ciebie. Masz tylko wkładkę? Czy filtr stożkowy?

napisałem że wkładkę

Łukasz ale poki nie zmienię to nie uszkodzę nic tym dv ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...