Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T


audin1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Ten stożek na jakiej zasadzie działa? I jeśli możesz to podaj link co mam kupić. I jak to zamontować.

:decayed: jak to na jakiej zasadzie? montujesz Dobrby stożek np. ITG i do tego Tipa z kwasówki i masz poprawe osiągów i ładne pssyt i odgłos zasysanego powietrza a i oczywiście musisz mieć osłone od ciepłego powietrza od silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretyzując to zakup takiego zaworu upustowego jest opcją tańszą niż robienie tipa + stożek jeżeli komuś zależy tylko na samym dźwięku nie wspominając już że zawór atmosferyczny zawsze będzie głośniejszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o zaworek to zauważyłem ze poprawiła mi się reakcja na pedał gazu ,ale i tak wmontuje stożek i TIPa musi być piko belo ')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretyzując to zakup takiego zaworu upustowego jest opcją tańszą niż robienie tipa + stożek jeżeli komuś zależy tylko na samym dźwięku nie wspominając już że zawór atmosferyczny zawsze będzie głośniejszy..

Polecam - wrzuć sobie BOV Greddy dzwonek na powiadomienia w tel..dwa tygodnie i obrzydnie Ci każdy dźwięk upuszczania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOV Greddy dzwonek

dawaj linka :kox: :kox: :kox:

http://www.free-ringtones.cc/ringtones/Hks%20Blow%20Off%20Valve/6600[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 12:42_________________________________________________http://www.zedge.net/ringtone/606176/[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 12:43_________________________________________________http://www.zedge.net/ringtones/0-6-1-bov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem BOVa nie pamiętam jakiej firmy chyba Forge na 99% w GTI 1.8T, działało super tyle że zamiast 8 palił 11-12 litrów, czyli to co już napisane, powietrze odmierzone ucieka ale paliwa daje w stosunku do odmierzonego więc za dużo :wink4: tak to jest w układzie zamkniętym, wstawiłem filtr K&N i było słychać równie fajnie turbinę jak i seryjny zaworek więc byłem bardzo happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyne słuszne rozwiązanie w 1.8T jeśli chce się psikać. TIP z kwasówki i porządny filtr stożkowy. 0,5Bar słychać słabo. 1Bar już słychać dość, a 1,5Bar jak upuści to psika że słychać na odległość. Jak komuś na tym oczywiście zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś porównanie na hamowni dobry stożek vs. ori pucha z dobrą wkładką (np. K&N) Bo każdy chwali te stożki a ja obstawiam że poza efektami dźwiękowymi i zasysanym gorącym powietrzem nic to nie daje :gwizdanie:

Co do BOVa to musi być dwótłoczkowy obowiązkowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyne słuszne rozwiązanie w 1.8T jeśli chce się psikać. TIP z kwasówki i porządny filtr stożkowy. 0,5Bar słychać słabo. 1Bar już słychać dość, a 1,5Bar jak upuści to psika że słychać na odległość. Jak komuś na tym oczywiście zależy.

a co z hybrydami np. The Sun ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś porównanie na hamowni dobry stożek vs. ori pucha z dobrą wkładką (np. K&N) Bo każdy chwali te stożki a ja obstawiam że poza efektami dźwiękowymi i zasysanym gorącym powietrzem nic to nie daje :gwizdanie:

Co do BOVa to musi być dwótłoczkowy obowiązkowo :wink4:

Obstawiać to sobie można konie na wyścigach :>

Jak się dobrze stożek założy i wyizoluje to ciepłego powietrza ssać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasysanym gorącym powietrzem nic to nie daje :gwizdanie:

wszystko kwestia montażu. stożek bardzo poprawia pracę silnika. po założeniu od razu czuć różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak się już kupi ten zaworek to się go nie opłaca sprzedawać. Ja dałem za mojego 450zł z przesyłką u Respect bo $ wtedy wysoko stał. Jakbym miał go teraz pogonić za 270zł to wolę se go zostawić. Dlatego się rozmyśliłem ze sprzedażą, bo nikt mi za niego nie da tyle ile bym chciał.

A pewnie niewiele osób o tym wie, że Forge 007 ma dożywotnią gwarancję producenta bo się wogóle nie zużywa, jedyne co się wymienia to oring gumowy (koszt 50 groszy) jak się już zużyje co nie prędko następuje bo chodzi to na smarze. Reszta to aluminium. Dlatego Forge nie traci na wartości, czy nowy czy używany jest taki sam i działa tak samo.

ja wlasnie potrzebuje te oringi i nie moge ich w okolicy znalesc , moze ktos z was moglby mi pomoc zalatwic te oringi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...