Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach


sasza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych wyjadaczy. :kox:

Mam takie pytanko, chodzi mi b5 po faceliftingu.

Spotkałem dwa rodzaje zamków od strony pasażera:

nr.1 - zamek klamka + wkładka na kluczyk -> http://img827.imageshack.us/img827/9000/brzaudi8.jpg

nr.2 - zamek klamka bez wkładki -> http://global.images10.fotosik.pl/775/1a45cdf086a3ad67.jpg

I tu pytanie, czy wkładka w drzwiach pasażera była montowana losowo, czy była osadzana w jakiś specjalnych wersjach, np. na rynek usa czy tam innych ? Prosił bym o jednoznaczną odpowiedź. :)

Pozdro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie miało jakiegoś związku z centralnym zamkiem? Jeśli był zainstalowany nie było wkładki i na odwrót.

Z tego co ja wiem, to wszystkie polifty już mają centralny. :mysli:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:58_________________________________________________Nikt nie wie ? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie wszystkie miały centralny zamek, więc ewidentnie są to klamki od anglików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego wątku może ktoś coś wie jak to było z podgrzewanym bębenkiem zamka. Nie każde auto jest w to wyposażone moje też nie ale dołożyć instalację z tym nie ma większego problemu. Tylko czy taki zamek czy też klamka z bebenkiem jest standardowo wyposazona w grzałeczkę i brak jest tylko instalacji? To coś jak u mnie z lusterkami. Zamontowane są lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane ale nie podgrzewane. Jak zajrzałem do środka okazało się że z kostki wychodzą kable do grzania i wkład mam grzany brak jest tylko instalacji w sensie kabelków ze skrzynki bezpieczników. Teraz mi się nie chce bo chłodno na dworze ale jak się ociepli to poprowadzę kabelki na następną zimę się przyda. Niestetry do zamka się nie dobrałem i nie wiem jak to jest z tym ogrzewaniem tego bębenka. Czy to jest całkiem inny bębenek? A jesli tak to może ktoś wie gdzie to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U kolegi w audi z 2000r był zamek po prawej stronie i nie był to na pewno anglik ,ale miał otwierana audice kluczykiem i miał centralny zamek.

Natomiast ja mam otwierana z pilota scyzoryk i niema w klamce od pasażera zamka ,oczywiście centralny jest .Audica z 2000r.

Więc to zależy od wersji wyposażenia...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam centralny na pilota i też mam grzankę zamka. Tylko że opcja grzania zamka działa tylko w opcji otwieranie drzwi kluczykiem, wyłączona opcja sterowania pilotem. Bynajmniej tak jest u mnie.

Wysłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe europejczyki nie miały zamka w drzwiach z prawej strony (i od strony pasażera zamek nie jest schowany pod klamką, po prostu tam nie ma wkładki zamka...)

- albo angol

- albo ktoś wymienił drzwi na takie od anglika

co do komentarza że połowa aut na allegro to przekładane angliki, odpowiem niestety ale tak... dlatego takie niskie ceny, a każdy myśli że okazja :decayed:

kiedyś B5 jak było droższe to przekładanie było bardzo opłacalne... więc trochę tego jeździ po drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliftowe europejczyki nie miały zamka w drzwiach z prawej strony (i od strony pasażera zamek nie jest schowany pod klamką, po prostu tam nie ma wkładki zamka...)

- albo angol

- albo ktoś wymienił drzwi na takie od anglika

co do komentarza że połowa aut na allegro to przekładane angliki, odpowiem niestety ale tak... dlatego takie niskie ceny, a każdy myśli że okazja :decayed:

kiedyś B5 jak było droższe to przekładanie było bardzo opłacalne... więc trochę tego jeździ po drogach

kur...wa mam anglika :polew: :polew:

kolego jak był pilot w standardzie do centralnego wkładki brak od pasażera(od niemiecka oszczędność), a jeśli nie miałeś pilota w standardzie wkładkę od pasażera masz :wink4:

i wyluzujcie z tymi przekładkami :naughty:

byc moze bylo to powiazane z otwieraniem auta z pilota ale to tylko takie moje domniemania :hi::naughty::mysli:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...