Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przedni zderzak RIEGER 8e look, czy bedzie pasował?


andy88

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zakupić taki przedni zderzak firmy Rieger do mojego A4:

000001rx1.th.jpg

Koszt to 240 euro. Problem w tym ze w katalogu jest napisane ze pasuje do modelów od 99 roku. Moje pytanie jest takie: czy jest mozliwość zeby zaadoptowac go do a4 z 95 roku, z czym to się bedzie wiązało?

Dzieki z gory i mam nadzieje ze nie dubluje zadnego tematu, ale chyba nie bylo jeszcze nic o tym zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno chcesz to zrobic? za te pieniadze mozesz sobie kupic zderzak od s4- ale to twoje autko :)

zderzak jest jak najbardziej do przerobienia tylko trzeba slizgi torche po zmieniac, kilka osob na forum to juz robilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to super :th: następny który chce cos innego niz zderzak od S4 albo RS 4 :hi: słyszałem ze chłopaki zmieniają zderzaki na poliftowe :naughty: więc ten też będzie jak polifotwy (chodzi mi o mocowania ) Nie tylko S4 istnieje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że kupujesz komplet bo sam zderzak bedzie wyglądał zdupy po całości :thumbdown::decayed: a watpie zebyś dopasował inne progi do tego pod względem stylistycznym :no:

Możliwośc adaptacji napewno jest skoro ludzie zmieniają poliftowe to da rade i na "to" :decayed::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie należałoby kupic komplet łącznie z lusterkami i grilem od s4, a to juz jest duza inwestycja. Nie wiem czy sie zdecyduje, ale mi osobiscie ten body kit bardzo się podoba. Jest stonowany i wyglada znacznie lepiej niż ori od s4 :chytry: Gdyby miał napis Audi i sprzedawali go w serwisie to napewno wszyscy by się nim zachwycali :> Czekam na lincz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na lincz :tongue4

:baseball:

Gdyby miał napis to i tak nie podniecił by mnie nawet w 1 % :thumbdown::D ... wolalbym moj stary ori zderzak "zmodyfikować" na swoj sposob :cool::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na lincz :tongue4

:baseball:

Gdyby miał napis to i tak nie podniecił by mnie nawet w 1 % :thumbdown::D ... wolalbym moj stary ori zderzak "zmodyfikować" na swoj sposob :cool::naughty:

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno czy ta kratka (dolna czesc grilla) to orginał z B6 czy wymysł Riegra :mysli: tak jak moje nakładki na halogeny (orginały nie pasują :thumbdown: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sobie wyobrazacie sam zderzak bez reszty... bedzie siedzial duzo nizej od seryjnych progow.

Jestem tez ciekaw jakie felgi ma autor tematu... bo jak 16 czy 17 to efektu nie bedzie zadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak sobie wyobrazacie sam zderzak bez reszty... bedzie siedzial duzo nizej od seryjnych progow.

Jestem tez ciekaw jakie felgi ma autor tematu... bo jak 16 czy 17 to efektu nie bedzie zadnego.

Popieram.. :th:

Z takim niskim zderzakiem, i reszta seryjna, bedzie wygladac jak krolik.. :naughty:

istockphoto_2335229_ugly_bunny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...