Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca w Holandii


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do załatwienia prace dla kobiet do 40 roku życia w holandii przy zbieraniu truskawek średnie zarobki na miesiąc 1500 euro przy dobrze wykonywanej pracy jest premia.

Mieszkanie za free, jedzenie na własną ręke.

Więcej info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie w Holandii? Kto załatwia sprawy z zatrudnieniem, na jakich warunkach itp-opisz coś więcej, bo takie ogłoszenie wygląda jak nabór do domu publicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe na spokojnie nie jestem zadnym alfonsem hehehe wszystko dokladnie bede wiedzial jutro na razie wiem tylko ze beda potrzebowali kobiet do pracy przy truskawce sa tam jakies 3 domki dla pracowników. Co do zatrudnienia to siedzi tam moja koleżanka od jakis 2-3 lat tak ze teren jest sprawdzony i ona załatwia wszystko. Dzwonila dzis do mnie i mówiła ze szef jej się dzis pytal czy nie ma jakiś kolezanek takich pracowitych nie maja byc piekne wazne zeby byly pracowite :) a jezeli chodzi o dom publiczny to nie za taka kase :):decayed:oczywiscie praca pelny legal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe na spokojnie nie jestem zadnym alfonsem hehehe wszystko dokladnie bede wiedzial jutro na razie wiem tylko ze beda potrzebowali kobiet do pracy przy truskawce sa tam jakies 3 domki dla pracowników. Co do zatrudnienia to siedzi tam moja koleżanka od jakis 2-3 lat tak ze teren jest sprawdzony i ona załatwia wszystko. Dzwonila dzis do mnie i mówiła ze szef jej się dzis pytal czy nie ma jakiś kolezanek takich pracowitych nie maja byc piekne wazne zeby byly pracowite :) a jezeli chodzi o dom publiczny to nie za taka kase :):decayed:oczywiscie praca pelny legal

no już myślałem bo chciałem swoje dziewczyny z mojego regionu wysyłać aby podreperowały budżet :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kwietnia jak sie sprawdzi mozna zostać do czerwca a pozniej to juz zalezy od tego goscia w holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz jakieś szczegóły? Stawkę na godz? Bo 1500 E to nic nie mówi, bo jak masz robić od rana do wieczora, dzień w dzień to wcale nie są dobre zarobki.

Skoro od kwietnia to zapewne praca w szklarni? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu chce tylko kobiety, a nie mężczyzn też? i tylko w takim wieku-znam wiele kobiet w wieku przed emerytalnym, które dorabiają na pracach sezonowych i są ostro wytrenowane-zapieprzają jak małe kombajniki... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie szklarnia i te truskawki rosna na jakis drzewkach a nie na grzadkach. Stawka jest chyba 6.5 euro lub 7 jakos tak dokladnie bede wiedzial jutro[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 22:06_________________________________________________

a czemu chce tylko kobiety, a nie mężczyzn też? i tylko w takim wieku-znam wiele kobiet w wieku przed emerytalnym, które dorabiają na pracach sezonowych i są ostro wytrenowane-zapieprzają jak małe kombajniki... :wink4:

bo jezeli chodzi o gosci to juz jest komplet a dlaczego w takim wieku bo jemu sie wydaje ze po prostu sprytniesza jest kobieta do 40 niz po 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te €1500, to kwota brutto czy netto? Praca akordowa czy godzinowa? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo sie chyba robi bo po 12-14 h ale to moim zdaniem dobrze bo mozna zarobic :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to robiąc 5 dni po 12h= 60h, a po 14h = 70h więc miesięcznie ( pomijając soboty i niedziele ) 240-280h

a więc

przy 240h wychodzi 6,25€ na godzinę, a przy 280h = 5,35€.

( Pominąłem soboty i niedziele ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spokojnie ja to 1500 tak oriętacyjnie dalem :) a tak jak mówie jest 6.5 euro na godzinke jak sie nie myle jak kolezanka mi da znac cos wiecej bede pisal :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo sie chyba robi bo po 12-14 h ale to moim zdaniem dobrze bo mozna zarobic :good:

dobrze??? chyba nigdy nie pracowałeś 5-6 dni w tygodniu po 12-14 godzin :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...