Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 b5 by A4-freunde

Wykaz modów zewnętrznych


Zderzak przód S4

Progi Omega b

Lampy po liftowe Depo + xenon 4300k
Lampy tył f&k motive red&white (zrobione na red&blak)
Koncówki wydechu wmsport
Lip spojler na tylna klapie
Felgi oryginalne Avus III 18 cali

Opony 215/35 r18
Dokładka tylnego zderzaka wygładzona ze zderzakiem
Dokładka zderzaka przedniego cupra

Znaczki s4 przód i tył

Grill s4

Prawe duże lusterko

Ramka grilla oklejona carbonem 3m

przyciemione szyby 35%

Nakładki na zaciski brembo

obrysy ala USA


Wykaz modów wewnętrznych


Radio rns-e

2 din
Nawiewy polift

Lampka podsufitowa po lift
decory okleone folia 4d carbon
siedzenia sport sitze ( replika rs4 )

podłokietnik z telefonem Audi

podswietlenie klamek na podzespołach Audi A6 c5

czerwone i białe lampki w dzwiach

licznik z fisem i z białym podswietleniem

kierownica trojramiena skórzana

uchwyt recznego skorzany

moduł cenralnego zamka z pilotem

doswietlanie zakretów

living home



Układ jezdny i hamulcowy


tarcze przód Ate power disc

zawieszenie gwintowane ap

dystanse przód 17mm tył 23 mm




Plany


zderzak s4 tył ewentualnie dokładka pdc

wtryski afn

turbina ze zmienna geometria

intercoler wiekszy

program

tylna kanapa w skórze ewentualnie obszyc ta co jest

zmiana hamulców na 288mm lub 312 mm



RESZTA WYJDZIE W PRANIU :naughty:






DSC_0771.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

O!

A kolega nie miał już tematu w tym dziale z tym autem? :mysli:

Coś było chyba.

Plany na +.

Tylko ten znaczek na grillu :confused4: nie pasuje do diesla :wink4:

Opublikowano

było było to auto na bank, ale nie wiem kogo

Opublikowano

Fajne autko, plany dobre :good: Jak najszybszego ich wykonania zycze :hi:

Opublikowano

ZMIENIONE :

ZDERZAK PRZÓD S4

LAMPY PRZÓD LIFT

LAMPY TYŁ F&K MOTIVE

KOŃCÓWKI WYDECHU WZÓR S4

LOTKA NA TYLNEJ KLAPIE S4

FELGI ORYGINALNE S4

DOKŁADKA TYLNEGO ZDERZAKA POMALOWANA W KOLOR

KIEROWNICA S4

RADIO AUDI CONCERT CD

NAWIEWY OD POLIFTA

PRZEŁACZNIKI PODGRZEWANYCH FOTELI

LAMPKA PODSUFITOWA OD POLIFTA

ZNACZKI S4 PRZÓD I TYŁ

RAMKA GRILLA OKLEJONA W CARBON 3M

ZAŁOZONY ALARM Z MODUŁEM KONFOFRTU Z SYZORYKIEM

Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ?
Opublikowano

auto ładne, ale:

-wywal znaczek S4.. w takim dieslu wygląda przekomicznie,

-obniż go ;)

-wyłącz Caps Lock bo to wygląda jakbyś krzyczał

Opublikowano

ZMIENIONE :

ZDERZAK PRZÓD S4

LAMPY PRZÓD LIFT

LAMPY TYŁ F&K MOTIVE

KOŃCÓWKI WYDECHU WZÓR S4

LOTKA NA TYLNEJ KLAPIE S4

FELGI ORYGINALNE S4

DOKŁADKA TYLNEGO ZDERZAKA POMALOWANA W KOLOR

KIEROWNICA S4

RADIO AUDI CONCERT CD

NAWIEWY OD POLIFTA

PRZEŁACZNIKI PODGRZEWANYCH FOTELI

LAMPKA PODSUFITOWA OD POLIFTA

ZNACZKI S4 PRZÓD I TYŁ

RAMKA GRILLA OKLEJONA W CARBON 3M

ZAŁOZONY ALARM Z MODUŁEM KONFOFRTU Z SYZORYKIEM

Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ?

skoro podkreśla ceny to pewnie tak, jak sobie przypomnieć sprzedaz grila armiego :polew:

Dobrze że ten grill kupiłes, wkońcu ten znaczek S4 wyleci :good:

Opublikowano

ZMIENIONE :

ZDERZAK PRZÓD S4

LAMPY PRZÓD LIFT

LAMPY TYŁ F&K MOTIVE

KOŃCÓWKI WYDECHU WZÓR S4

LOTKA NA TYLNEJ KLAPIE S4

FELGI ORYGINALNE S4

DOKŁADKA TYLNEGO ZDERZAKA POMALOWANA W KOLOR

KIEROWNICA S4

RADIO AUDI CONCERT CD

NAWIEWY OD POLIFTA

PRZEŁACZNIKI PODGRZEWANYCH FOTELI

LAMPKA PODSUFITOWA OD POLIFTA

ZNACZKI S4 PRZÓD I TYŁ

RAMKA GRILLA OKLEJONA W CARBON 3M

ZAŁOZONY ALARM Z MODUŁEM KONFOFRTU Z SYZORYKIEM

Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ?

Umarlem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zawias masz 1BA?

Opublikowano
  • Autor

kolego nie wiem co teraz mam za zawieszenie... ale w piwnicy leza sprezyny -40 h&r czerwone

Opublikowano

1BA ze zdjęcia.

kolego nie wiem co teraz mam za zawieszenie... ale w piwnicy leza sprezyny -40 h&r czerwone

Samych sprężyn bym nie zmieniał bo amory mogą się niedługo wysrać :cool1:

Opublikowano
  • Autor

boje sie troszke gwintu bo u mnie na warmi jest troszke dziurawych dróg , wiec nie bede ryzykował ... a amory jak sie skoncza to pracuje w sklepie motoryzacyjnym wiec bede miał je w dobrej cenie zakupu

Opublikowano

Szczerze to nie znam nikogo komu się wysrały po założeniu niższych sprężyn, ale fakt coś w tym jest, na pewno lepiej założyć amorki dopasowane do springów.[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 14:27_________________________________________________

boje sie troszke gwintu bo u mnie na warmi jest troszke dziurawych dróg , wiec nie bede ryzykował ... a amory jak sie skoncza to pracuje w sklepie motoryzacyjnym wiec bede miał je w dobrej cenie zakupu

No ale gwint to akurat zawsze możesz podnieść jak będą iskry za tobą leciały. Ja bym się bardziej -40 bał.

Dlatego założyłem u siebie 1BE :D i mam lepszy wygląd, ten sam komfort i spokojną głowę :P

Opublikowano
  • Autor

ja dokazdego ze swoich audików zakładałem sprezyny czy to weitec czy h&r i było ok ..... :> a za gwint dobry trzeba dac 1500 pln a za springi dałem 200 pln z wysyłka

Opublikowano

jeżdżę już chyba ze dwa lata na springach i ori amorkach i jest :good:

Opublikowano

jeżdżę już chyba ze dwa lata na springach i ori amorkach i jest :good:

Tylko pewnie miałeś fabrycznie zapakowane 1BE :cool1:

Opublikowano

jeżdżę już chyba ze dwa lata na springach i ori amorkach i jest :good:

Tylko pewnie miałeś fabrycznie zapakowane 1BE :cool1:

nie nie było 1ba :)

Opublikowano
  • Autor

chłopacy a jak jest z zarówka kierunkowskazu dwu włóknowa zeby był obrys z przodu jak to jest w praktyce i z policja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.