Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jaka cena?? przygarne od przybytku głowa nie boli:)

Opublikowano

70 .

Opublikowano
  • Autor

pomyslimy pogadamy :)

Opublikowano
70 .

jak się krzysiek nie zdecyduje to ją bym zabrał ;)

Opublikowano

Na dokładkę jest klient docelowo ma być jutro w samo południe . Jak nie poleci to Ślepy będzie Twoja .

Kris

Opublikowano
Na dokładkę jest klient docelowo ma być jutro w samo południe . Jak nie poleci to Ślepy będzie Twoja .

Kris

ok:wink:

Opublikowano
  • Autor

krzysztof moja dokladke chcesz chandlowac

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

nie ladnie

Opublikowano

Toć bierze ją Twój rodzony MANEK :) JA myślałem cały czas o nim , co by mógł upiększyć swoją taczkę :)

Opublikowano
  • Autor

no chyba ze :) ale jak nie on to rob hallo i wpadam po nia :)

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 22:56 ----------

troche mi zeszło ale o to efekt podświetlenia klamek

DSC_0791.jpg

DSC_0792.jpg

DSC_0794.jpg

no i lampki czerwien i biel

DSC_0790.jpg

DSC_0789.jpg

Opublikowano
:banan: jest kozacko
Opublikowano

klamki rezales z a6? przymierzam sie do takiego zabiegu tylko czasu brak :facepalm:

Opublikowano

Dokładkę zgarnął krzysiek - a4freunde .

Walcz z kołami panie .... :):)

Opublikowano
  • Autor
klamki rezales z a6? przymierzam sie do takiego zabiegu tylko czasu brak :facepalm:

tak dawcą zostały boczki z audi a6 c5...... kompletna wiazka , wiec nie trzeba było za duzo kombinowac z elektryka

Opublikowano

a to te klamki są P&P?

Opublikowano
  • Autor
a to te klamki są P&P?

nie tylko wziete jest to co przenosi swiatło

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

i zrezane przez mnie

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

panowie co dalej? bo nie wiem ?

Opublikowano

No jak co, czas na kolo

Opublikowano
  • Autor

wiem ze koła musze zmienic i jest plan na avus III w 18' ale najpierw musze swoje sprzedac a tu juz robi sie gorzej

Opublikowano

siemanko, miśki nie przyczepiły się jeszcze do przednich szyb że są przyciemnione ? Bo robiłem u siebie wczoraj tył i planuje walnąć przód tą najsłabszą folią 25-30% ;>

Opublikowano
  • Autor

nie jeszcze nie ..... ja zawsze mowie ze juz tak było i sie nie znam :)

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 10:03 ----------

dzis szef dał mi do polatania rs4 .wiec kozystajac z okazji cyknolem fote autek u mnie przed blokiem

DSC_0793.jpg

DSC_0794.jpg

powiem tak robi robote i ten dzwiek :)

Opublikowano

j**ane ładne te trzy audic. Mam nadzieje , ze kiedys rs-a zobacze na żywo :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.