Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 TDI by a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko poducha chyba juznie działa po takiej przekładce

a moze w tą strone jak u moskala

10264486_582460025201982_657611320500877

Ta kiera wyglądała by dobrze gdyby miała poduche z TT z srebrnym ringiem ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

07681bd07c8026c8med.jpg




7fa0b76be674af02med.jpg


f65b69474ea2ba3fmed.jpg


b7ba3488fdc99eb8med.jpg


cc2b2365f92b4889med.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Freunde za***iście wyglada jak na zime :D jak tam sprawa z kierownica wyglada ,wpada cos scietego z dolu :D

Opublikowano
  • Autor

Plany na zimowe wieczory

pomalować zderzak przód

zrobić zaślepka rejestracji przód

ogarnąć progi i ich malowanie

obrysy usa

i pare innych drobizgów


lipa licytowałem ostatnio jedna ale za wysokie progi były juz dla mnie :P
mam jedna na oku ale czekam aż gość zmieknie i popuści troszke cenke w dół

Opublikowano

Nie wygląda źle na tych stalówkach - można by je wypchnąć i lekko podnieść gwint.

Opublikowano
  • Autor

wyglada dobrze ... ale nie nich jest jak jest ... gwint moze pojdzie wyżej bo w zime jak przyjdzie snieg może byc problem

Opublikowano

Ja mam tak samo ustawiony , nie dawaj go wyzej :D

Opublikowano

07681bd07c8026c8med.jpg

7fa0b76be674af02med.jpg

f65b69474ea2ba3fmed.jpg

b7ba3488fdc99eb8med.jpg

cc2b2365f92b4889med.jpg

Patrząc na foty to koln mojego :shock3: a progi od czego masz :wink:

Opublikowano

Ma od omegi pisałem do niego PW jak zamontował ale bez odzewu :/ a chciałem do siebie montować po zimie :)

Opublikowano
  • Autor

chłopaki bez spiny .... progi to omega c ... ja zamontowałem je pod listwe progowa i ogolnie po swojemu .... wiec nie jestem wam w stanie powiedziec jak i co bo ja improwizuje na spontanie i działam nie robie zdjec z przeprowadznia modów krok po krou . pokazuje juz gotowe mody

no i stało sie leci lecki kiera.....

1a266170719efae7med.jpg

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

Następny :kox:

Opublikowano
  • Autor

:kox: jeje i stelaz po wystrzelonej poduszcze juz mam teraz mikołaj musi przynieść zaslepke :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak bedzie okazja czemu nie ...... postawie..... ale ja juz od 3 tygodzni ja obserwowałem ,tylko myślałem ze kupie taniej :)

Opublikowano

Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh :facepalm:

a mnie malowanie zderzaka na wiosne i felgi bo załatwiłem ostatnio :facepalm: jedna .... ale taki kierownik miał trafic do kogos innego niz do mnie :grin:

Opublikowano

Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh :facepalm:

spokojnie, położysz ją na półke :grin:

EOT

Opublikowano
  • Autor

Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh :facepalm:

spokojnie, położysz ją na półke :grin:

EOT

kowi bierz dla siebie chyba ze juz taka masz ?

Opublikowano

jak bedzie okazja czemu nie ...... postawie..... ale ja juz od 3 tygodzni ja obserwowałem ,tylko myślałem ze kupie taniej :)

nie chciał zejsć z ceny, sprawdzałem :decayed:

teraz będzie gonitwa za poduchą, bo te już dość drogie :kwasny:

Kowi nie kuś, czeka mnie rozrząd, hamulce, amory, sprężyny ehhh :facepalm:

spokojnie, położysz ją na półke :grin:

EOT

kowi bierz dla siebie chyba ze juz taka masz ?

ja sobie odpuściłem, kiedys sie trafi kompletna za mniej niż tysiaka to zabiore, kieraz za 500 + poducha za 600-800 mnie nie interesuje :wink: zresztą poczekam na was aż opiszecie jakie były problemy z montażem i co z tą poduchą wkońcu :grin:

Opublikowano

Syto. Tez kiedys taka kiere upoluje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.