Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 TDI by a4- freunde


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

a powiedz mi co dla ciebie ma spójność ?

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisalem, masz wszystko wyjasnione.

co do silnika to dla mnie wystarczy zetor po programie

spoko, rozumiem, nie neguje tego, mi tez kiedys wystarczal AHU i to bez programu ;)

ale powtarzam - czytaj ze zrozumieniem - mowie o pchaniu znaczkow S4 do 90-konnego klekota.

kanapa nie wyleci z tyłu ze względu na to że nie mam ochoty patrzeć na ścianę grodziowa i na wizke elektryczna i moduły

ok, wyrazilem tylko swoje zdanie :)

sciane grodziowa mozna oje**ć ciemnym filcem i bylby sztos :wink:

to samo tyczy sie siedziska - kawalek sklejki docietej pod wymiar w filcu z zaczepami jak w ori kanapie i montaz/demontaz trwa 2 sekundy (wystarczy pociagnac do gory i do widzenia).

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak nie rozumiem po co ten rollbar ?

a fura i tak kox

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst ma trochę racji. Rollbar wygląda fajnie, ale najlepiej jak idzie w parze z mocą samochodu i ma to jakieś zadanie, a tutaj motor nie zonie ogniem z tyłu. Samo autko w sobie jest świetne, widać, że zadbane maksymalnie, masz swoją wizję i tyle w temacie moim zdaniem. Samochód jest Twój, dla Ciebie, Tobie ma się podobać, a mody mają sprawiać przyjemność Twojemu oku nie ludzom ;)

Co do tego, że nie masz ochoty oglądać wiązek itp. - specjalnie dla Ciebie odszukałem a4 Bonusa, mam nadzieję, że nie miałby mi za złe, że wrzucam jego zdjęcia ale to przykład tego jak fajnie można to ogarnąć i nie ma żadnych kabli itd.

dsc9641.jpg

cFzqm20.jpg

5b0JlmM.jpg

On zrezygnował z kanapy, lecz dla chcącego nic trudnego, wszystko idzie wykombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst ma trochę racji. Rollbar wygląda fajnie, ale najlepiej jak idzie w parze z mocą samochodu i ma to jakieś zadanie, a tutaj motor nie zonie ogniem z tyłu. Samo autko w sobie jest świetne, widać, że zadbane maksymalnie, masz swoją wizję i tyle w temacie moim zdaniem. Samochód jest Twój, dla Ciebie, Tobie ma się podobać, a mody mają sprawiać przyjemność Twojemu oku nie ludzom ;)

Co do tego, że nie masz ochoty oglądać wiązek itp. - specjalnie dla Ciebie odszukałem a4 Bonusa, mam nadzieję, że nie miałby mi za złe, że wrzucam jego zdjęcia ale to przykład tego jak fajnie można to ogarnąć i nie ma żadnych kabli itd.

On zrezygnował z kanapy, lecz dla chcącego nic trudnego, wszystko idzie wykombinować :)

fajnie to wykombinowane .... lecz podtrzymam dalej swoja wizje i kanapa zostaje ...z czasem wpadnie czarna skórzana .....

Auto moze i nie mam mocy S4 ale nie to jest najważniejsze ... miało robic wrażenie i wygladac dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

Starzejesz się :) przygarnolbym parę gratow z tej twojej :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu na sale :) szkoda sprzedawać tyle kasy i pracy wsadzone:) na co chcesz się przesiąść?

na cos normalnego ...... mam tak co jakis czas ..... albo to juz wypalenie albo brak mozliwosci ....a tak naprawde to chyba brak normalnego auto które wszedzie pojedzie lub wszedzie wjedzie

nie lepiej wpakować powietrze? podnosisz i masz normalne daily ;) tymbardziej że profil w kołach masz w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie szkoda oddawać takie auto gdzie jest tyle włożonej pracy. Powoli poskładasz powietrze i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...