Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

4.07.13 r. No to podsumuję ostatnie 5 tyg:

- Gwint KW V2 :decayed:

- Nowy ori rozrząd: rolka napinacza, rolka prowadząca, pasek rozrządu + elementy przydatne do wymiany, pompa wody, uchwyt z rolką napinającą pasek klimy, pasek klimy i alternatora, napinacz paska alternatora z tłumikiem drgań Dzięki Hammer :thumbup1:

- Nowy olej Motul 5W40 + filtr MANN

- Nowy płyn chłodniczy G12++

- Nowy płyn hamulcowy

- Nowy wysprzęglik i pompka sprzęgła SASCH i łożysko igiełkowe wałka prowadzącego

- Nowa szyba czołowa

- Nowe dywaniki na przód LUX- Poliamid

- Nowa rączka drzwi wraz z przełącznikiem szyb pasażera

- Zmiana podświetlenia przełącznika świateł

- Nabita i odgrzybiona klimatyzacja

- Zamontowany (w końcu) czujnik poziomu płynu spryskiwaczy

- Kosmetyki i akcesoria:

Szampon: Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner,

Wosk: Collinite no. 476 Super Doublecoat Auto Wax,

Aplikator: Meguiars Soft foam,

Mikrofibra: ShowCarShine Microfibre,

Ręcznik: SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM,

Rękawica do mycia z mikrofibry

Klucze: BLACK&DECKER A7144

Nalepka wymiana rozrządu 028 010 227 E

I użyłem takiego oto środka do czyszczenia wtryskiwaczy: LIQUI MOLY DIESEL SYSTEM REINIGER 5156

Auto zaliczyło przez te 5 tyg ok 6 tys km, polskie morze i zlot VAG w Nysie. :naughty:

Chyba to wszystko a jak coś mi się przypomni to dopiszę. :wink:

Najgorsze jest to że nie zrobiłem praktycznie żadnych zdjęć. :facepalm:

Przed Nysą auto wyglądało tak:

947058_493754767360672_889826347_n.jpg

Ale jechałem nad morze i troszkę podniosłem i aktualnie jest tak:

IMG_20130703_234824.jpg

dsc0590cs.th.jpg obraz002wb.th.jpg obraz038db.th.jpg obraz034n.th.jpg obraz004zv.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V2 jest w miarę rozsądnie dane ale po dzisiejszej przycierce podłogą pod CH chyba pójdzie jeszczę troszkę do góry bo moja okolica nie sprzyja zglebionym samochodom. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V2 jest w miarę rozsądnie dane ale po dzisiejszej przycierce podłogą pod CH chyba pójdzie jeszczę troszkę do góry bo moja okolica nie sprzyja zglebionym samochodom. :kwasny:

nie poddawaj się :wink: a masz osłonę pod silnikiem i skrzynią? jeśli tak to zdejmuj i będzie lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a auto zmieniło się na duży + przez ten gwint :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osłony wszędzie ale to nie osłonami przytargałem tylko jak auto zjechało przednimi kołami z progu to podłogą przetargałem tzn.chyba progami głównie. :facepalm:

Na przyszły sezon musowo inna felga to mam nadzieję że się będzie prezentować o wiele lepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mam ale nie wymiękam... jak chcesz to Ci moje 18tki pogonie bo chce wrzucic 19 cali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię felg z rantem jakoś do mnie nie przemawiają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak nie powiem, że u mnie jest inaczej, mimo że mam 19, to nie raz na progach zwalniających już lekko przytarłem, napewno nie osłonami :wink: ale gleba ma to do siebie że lubi sie ocierać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne cacko i wielki plus za kolor :wink:

ps. czym robisz zdjęcia że są jakieś takie dziwnie ostre , czy obrabiasz jakimś programem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Zdjęcia niektóre robię lustrzanką (której jeszcze nie ogarniam bo używam jej okazyjnie, nie wiem po co kupiłem :facepalm:) i telefonem. Wybrane lekko tuninguje potem programem bo jak pisałem nie ogarniam tego żeby fajnie wyszły a nie ma mnie kto podszkolić. :wink:

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 18:37 ----------

Znalazłem chwilkę na umycie autka i zerwanie naklejek z tylnej szyby.

:decayed: Jedna została bo nie chciało mi się już drapać hehe :wink:

fksh.jpg

a4qj.jpg

plyl.jpg

dr0o.jpg

4u2r.jpg

1cj8.jpg

i8y1.jpg

eiwj.jpg

I takie tam :naughty: Niby ładnie ale to i tak jest lipa. Na wiosnę już jest pewna profi korekta lakieru musowo. :wink:

qwii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jeszcze tylko wymienię EGR, założę większe heble no i soft i już będę działał z wyglądem auta. Narazie chcę doprowadzić auto w mechanicznym stanie tak jak chcę i będziemy coś myśleć. :wink:

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-07-2013 at 10:16 ----------

Ostatnio udało się wytargać przełącznik chromowany z Q5 do modzenia za grosze, dzisiaj osłonę na zbiorniczki w komorze silnika. Zobaczymy co uzbieram jeszcze do połowy września nim zjadę na urlop :naughty:

---------- Post dopisany 04-09-2013 at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2013 at 20:54 ----------

Z nowości to narazie nic specjalnego graty składają się w domu a tymczasem wczoraj wracając z pracy pykło 250000 km :a4fan:

8e9n.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski myśle te 4200 z oponami i dystansami musialbym dostac. Nie wciskam ale wygladało by to dobrze jakbys to spasowal na gwincie:D Mozesz podjechac na przymiarke kiedys:D

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Tak bym to widzial VT na szybko:D

1cj8_kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski myśle te 4200 z oponami i dystansami musialbym dostac. Nie wciskam ale wygladało by to dobrze jakbys to spasowal na gwincie:D Mozesz podjechac na przymiarke kiedys:D

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Tak bym to widzial VT na szybko:D

http://s24.postimg.org/9hjzwwh69/1cj8_kopia.jpg

Ja tez lubie bez gumy ale gdzie tutaj guma jest ;)

Sent from my 3310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski myśle te 4200 z oponami i dystansami musialbym dostac. Nie wciskam ale wygladało by to dobrze jakbys to spasowal na gwincie:D Mozesz podjechac na przymiarke kiedys:D

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Tak bym to widzial VT na szybko:D

http://s24.postimg.org/9hjzwwh69/1cj8_kopia.jpg

jedziesz na Summers C do Katowic na ten weekend? :wink: ja tam pojadę chyba w niedziele to możnaby jakoś przymiarke zrobic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie bez gumy ale gdzie tutaj guma jest ;)

Sent from my 3310

Przy profilu 35 nie wiele tej gumy jest jak jest naciag:P

Krzysiek nie jade. A skad ty jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...