Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Proszę o pomoc w Analizę Logów Dynamicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Tak jak w temacie, proszę o analizę logów dynamicznych

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72745.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72738.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72743.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72744.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72732.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_72741.html

Czy masz trudności z prawidłowym wyborem prefix-u!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu

Przepraszam, przypadkowo pominąłem. Dzięki

Opublikowano

przeplywka do wymiany

Opublikowano
  • Autor

Też to zauważyłem. Podjechałem do kumpla z identycznym silnikiem i bez jakichkolwiek problemów, przepieliśmy przepływkę i żadnej poprawy :(

Dodam że moja powędrowała do niego i autko szło jak burza bez żadnych problemów

Opublikowano

Filtr powietrza jak?

Opublikowano
  • Autor

Nówka.

Zachowanie auta:

Rozpędzam go na 3 cim biegu od 1500 obrotów dochodzi do 3800-3900 i nagle nie ma reakcji na gaz a auto szarpnie i gwałtownie traci moc przy czym spadają obroty a pedał ciągle w podłodze

Opublikowano

zrob loga 001S 013S 014S na rozgrzanym nieobciazonym silniku

jezeli kumple ma auto po czipie to wiekszoc tunerow wysyla ogranicznik dymienia w kosmos wiec "lekko przycinajaca" przeplywka nie bedzie ciela dawek a w seryjnych mapach jak najbardziej

malo kosztuje czasem wyczyszczenie

moze przytkany wydech tez byc ale po logach to wyglada na przeplywke

moze tez byc zjechany silnik co mu sie z oczywistych powodow zawory nie otwieraja w pelni, moze byc padaka pompa wtryskowa co koksu nie daje

Opublikowano

vp44 nie wyglada na zgon. Obstawiam jak wrozka, ze zaworownia...

zawory Ci sie uchylaja, nie otwierają.. :)

Opublikowano
  • Autor

Ale gdyby to była wina zaworów to chyba ciężko by palił i w ogóle nie jechał ??

Opublikowano

Ale gdyby to była wina zaworów to chyba ciężko by palił i w ogóle nie jechał ??

NO generalnie brak mocy przy wyzszych obr.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Zobaczę jutro jak wyglądają wałki

A jak wytłumaczysz fakt, że jak jadę na 5/6 zaczyna brakować mocy,

wciskam sprzęgło, obroty spadają poniżej 1000, puszczam dodaje gazu i już

ciągnie ??

Dzięki za zainteresowanie tematem

Opublikowano

Pokaz ponownie.

004 Basic Settings

000 Basic Settings

004 stat

004 dynamiczny - jeszcze raz

Opublikowano
  • Autor

Przemik jeszcze nie ruszałem tego kąta, więc logi będą takie same jak Ci wysyłałem

Od złego kąta nie byłoby chyba takich problemów, czy się mylę ??

Opublikowano

Ja bym nie zwlekał z ustawieniem kąta... od zamieszczania logów sie fura nie naprawi... :)

Opublikowano
  • Autor

Ok. Spróbuje ustawic jutro

Opublikowano

od zbytnio naciagnietego rozrzadu, motor bedzie mial nawet problemy osiagnac wysok. RPM nabiegu jalowym, a co dopiero drogowym, wiec ustawienie w V-ce kąta jest b.wazne i ma wplyw.

Opublikowano

ciekawa teoria grejf, wytlumacz mi to bo nie rozumiem wplywu za mocno naciagnietego rozrzadu na prace silnika

Opublikowano

Cos nie halo jest z tą Twoja pompą wtryskową... zaloguj jeszcze 018 stat.

Opublikowano
  • Autor

Proszę 018 i 000

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73230.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz611661.pl_73231.html

Dodam że po korekcje kąta a4 jeszcze gorzej się zbiera

Przedtem na 1/2/3 biegu dobrze ciągła, teraz 2/3/4/5/6 coś go trzyma, rozpędza się ale dużo gorzej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.