Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ma ktoś gotowca (chipa) do AFN-a ?


rusektdi

Rekomendowane odpowiedzi

zrobić jako tako a zrobić na tip top to dwa światy, nie mówił byś że to proste gdybyś był w tym drugim świecie, niestety co niektórych tunerów drugi świat mało interesuje, ważne by był efekt po wciśnięciu pedału, a cała reszta czyli małe spalanie, nie zgranych wiele rzeczy, nie wykorzystany lub wysilony osprzęt, to wszystko się odbije po kieszeni prędzej czy później, dawno temu po kilku dniach zabawy zaczynając od zera zrobiłem swój pierwszy mod od podstaw nie zrzynając z nikogo, kolega w kleił logi swojego auta po tej modyfikacji z ciekawości jak ją ocenią znachorzy, żaden tuner złego słowa o modyfikacji nie powiedział, wtedy też wydawało mi się to proste, idąc dalej wypalając setki litrów paliwa testując różne ustawienia ciągle dążę by zrobić tak by nikt mi nie powiedział że można lepiej, po prostu im dalej idziesz w las tym ciemniej i bagaż wiedzy coraz cięższy a iść trzeba dalej i jest chęć, co do koszyków jak się zrobi jak należy porządnym sprzętem to nie ma problemów, no i obowiązkowo czyszczenie boków kości papierem ściernym przed wsadzeniem, taki mały szczegół:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce wirusa ,ale nigdy w życiu nie wgrywałbym czegoś z neta lub bóg wiec z skąd... jadę do ludzi co sie znają , sprawdza ,zrobią i tyle a że to bedzie kosztować więcej no trudno --na pewnych rzeczach lepiej nie oszczędzać bo można ponieść koszty większe na własne życzenie .:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania ze najlepiej pojechac do dobrego tunera a nie brac sie za cos , czego sie nie potrafi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne by był efekt po wciśnięciu pedału, a cała reszta czyli małe spalanie, nie zgranych wiele rzeczy, nie wykorzystany lub wysilony osprzęt, to wszystko się odbije po kieszeni prędzej czy później, dawno temu po kilku dniach zabawy zaczynając od zera zrobiłem swój pierwszy mod

az lezka sie w oku zakrecila:)

a tak powaznie to AFN to pierdziel bez przepustnicy, bez czujnika temperatury spalin i sterowany w prosty sposob (stary EDC15 gdzie takie parametry jak np ladowanie T czy kat wtrysku nie sa nawet zwiazane z dawka paliwa a jedynie z wcisnieciem "gazu")

... dodajmy do tego fakt, ze modyfikacji poddawane sa jedynie mapki a sam program sterujacy i tak zostaje przeciez "tajemniczy" dla pewnie wiekszosci czipmacherow (do tego trzeba specjalistycznej wiedzy z zakresu inzynierii oprogramowania i praktyke zawodowa - nie zdziwilbym sie jakby nikt w pl tego nie potrafil)

- z g... bata sie nie ukreci i nie ma co do tego legend dorabiac (Nobla raczej za to zdobyc nie mozna)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...