Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Pamięć fotela kierowcy - jak ustawić ?


strongman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak ustawic to cholerstwo? Chodzi mi o pamięc fotela kierowcy w audi b6. Jest to w drzwiach. Przycisk memory (znam angielski heh) u góry przycisk start i pod tym mozna włączyc off... calkiem na dole numerki... Mialem samochody z pamiecią foteli ale jakos inaczej to działa. Tutaj pod nr 1 i 2 sa juz zapisane ustawienia. Jak to skasowac i ustawic swoje? kolejna sprawa na osłonie przeciwsłonecznej pasażera mam trzy przyciski oznaczone rzymsko I, II, III co to jest?

O odpowiedzi prosi sie w temacie na forum, a nie PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa na osłonie przeciwsłonecznej pasażera mam trzy przyciski oznaczone rzymsko I, II, III co to jest?

pilot do bram w PL nie albo w tych autach co to było testowane było zepsute :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - ustawiasz fotel i lusterka w pozycji takiej jak Ci pasuje (czerwony przycisk ma być wciśnięty - ma się nie świecić STOP), następnie naciskach równocześnie MEMORY i jeden z czterech przycisków na których chcesz zapisać ustawienia. Przytrzymaj przez ok. 5 sek. i gotowe. Jeśli chodzi o zaprogramowanie otwierania np. bramy bez pilota to tu sprawa jest trudniejsza.

Ja osobiście próbowełem to zaprogramować i niestety mi się to nie udało. Z resztą nie tylko mi. Jak chcesz to spróbuj.

Przekręć zapłon bez włączania silnika i przytrzymaj jednen z przycisków tak długo aż zacznie wolno migać. Następnie wyjdz z samochodu (kluczyk nadal przekręcony na zapłon), podejdz do prawego reflekotra i przyłuż pilota pod prawy reflektor - wciśnij przycisk w pilocie który chcesz zaprogramować i czekaj aż migną dwa razy kierunki. Wtedy pilot jest zaprogramowany.

Mi udało się zaprogramować jeden, ale niestety brama się nie otwiera. Może piloty w PL nie są takie jak w USA - nie wiem jaka jest przyczyna tego że to nie działa - ale powodzenia - jak się uda to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...