Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Spalanie tipronic automat ? Różnice? żywotność


strongman

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na mysli multi i tipa?

TIP bardziej wytrzymaly i zywotny.

Multi to ogolnie niewypal audi, ale do normalnej jazdy po modyfikacjach (2004) da sie komfortowo jezdzic.

TIP to quattro, multi oś, wiec przez sam naped bedzie roznica rzedu 1-1,5l oczywiscie na "niekorzysc" kfatro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zle sie wyrazilem. Mam audi 3.0 V6 Quattro tiptronic i chcialem sie dowiedziec czy jest roznica w spalaniu miedzy jazdy na automacie a na tipie (czyli recznym zmienianiu biegów) normalnie miedzy automatem a manualem jest ok 1.5 -2 L róznicy. Tylko, ze Tip to nie jest typwy manual. Sorry, ze zasmiecam, ale Flayer jak juz jestes to moze napisz mi o co kaman z programowaniem pamięci fotela kierowcy...mialem pare, ale tak dziwnego jeszcze nie...JAk skasowac stara pamięc i zapamietac nowe ustawienia ?No i jeszcze na klapce przeciwslonenczej mam 3 przyciski I II i III co to jest za cholerstwo? Trzecie pytanie (mozecie odp na priva zeby nie zasmiecac) moze sie orintujecie jak jest z przestrojeniem radia. Mam auto z usa i graja tylko dwie stacje. Jak ustawiam częstotliwość ręczenie to fale przeskakują co 2 a nie co 1. Jak sie to przestraja, kto to robi ? Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a co z resztą pomozecie chłopaki od b6?

moge sie mylic ale te przyciski co sa na sloneczku pod sufitem to sa tak jakby 3 piloty do otwierania bram wjazdowych i bram garazowych -do kazdego przycisku mozna zaprogramowac inna brame itp wiec trafila ci sie super wersja jak to z ameryki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...