Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furak nabiera szyku :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia montażu LEDów z wersji Q7 V12 w świetle dziennym. Jestem bardzo zadowolony. Efekt wygląda czysto i "fabrycznie".

Montaż nie był taki banalny jak myślałem. Konieczna była drobna przeróbka zderzaka oraz modyfikacja elektryki. Ale wszsytko działa tak jak należy.

Dla pełnego efektu zamontowałem posrebrzone żaróweczki kieronkowskazów w miejscu poprzednich DRL w kloszu lampy.

2012-03-23_08-20-19_634.jpg

2012-03-23_08-20-29_826.jpg

2012-03-23_08-37-23_402.jpg

2012-03-23_08-37-55_854.jpg

2012-03-23_08-20-13_802.jpg

2012-03-23_08-19-28_715.jpg

Opublikowano
:slina::slina:
Opublikowano

Malik, piękne ciele, mody oczywiście właściwe

Opublikowano

malik mod jak najbardziej na plus:kox:

Super się komponuje z resztą :good:

Opublikowano

ale badziew :tongue4:

Opublikowano

rasowo się prezentuje:thumbup1:

z przodu to auto jest przepiękne, z tyłu zabrakło im weny.

Rewelacyjnie wypada spalanie jak na takie gabaryty i moc.

Opublikowano
  • Autor
ale badziew :tongue4:

przyjdzie koza do woza :naughty:

Opublikowano

Modzisz tył z V12 do kompletu ?

Opublikowano

ależ się prezentuje

2012-03-23_08-19-28_715.jpg

Opublikowano
  • Autor
Modzisz tył z V12 do kompletu ?

Nie da się zrobić samego tyłu V12 bo jest szerszy i wymaga dodatkowych poszerzeń po bokach i oczywiście dla pełnego efektu odpowiedniego zderzaka V12 z przodu. Koszty takiej przeróbki na razie są astronomiczne. To nie zderzaczek od a4 który można wyhaczyć za parę stówek :kwasny:

Na razie rozważam tylne lampy LED poliftowe. Z przejsciówkami ~2k PLN. I chyba na razie spasuję z modami wizualnymi.

Czas podejść do tematu mapy silnika :decayed:

Opublikowano
:slina: przez Ciebie zachorowałem...chce takie auto :kox:
Opublikowano

No ale co oni robia? Zakladaja fabrycznie czesci za 4k £! Jaja jakieś....

Zrobisz to sam za ok. 10k PLN :-D

Opublikowano
  • Autor

Heh, dokładnie. Wszystko fabryczne a nie żaden custom zestaw ENCO. Widać jakie "promocyjne" ceny :decayed:

Opublikowano

malik rezaj moc a nie sie bawisz w diody. rozmawiałeś z Witkiem ile wyciśnie z niej? wydech i ICek i będzie zamiatał na dzielni :) Czekam na takie efekt końcowy

Opublikowano
  • Autor

4.9s do setki w takiej krowie to musi być niezłe sprawa.

Opublikowano

4.9s przy 2.5tony to faktycznie robi przeciąg, ale bardziej przemawia 0-160 - 11s, gdzie seria ma 16.4s:shock3:

1km 24.2s, seria 27.8s

Dla porównania s8 - 1km 25.4s:wink:

Opublikowano
  • Autor

taka mala lokomotywa

Heh, nad zamontowanie Train Horn też myślę :) Kompresor i zbiornik na sprężone powietrze już są na pokładzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.