Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cena spoko :wink: W B8 przy 4-listwach drzwiowych , listwa w desce rozdzielczej , ramki wokól zegarów , listwa na konsoli MMI wszystko w carbon 1.6k .

adamooo ponoć ma mi przyłatwić może z tego samego żródła ale tel. mw wył. i brak info :decayed:

Ostatno ogładałem zrobione w BMW ale to było w Hydrografice w czarnym carbonowym macie i naprawdę jakośc i robota była OK .

Nawet spytałem się o namiary http://www.hydrografika.pl/kontakt.html

Opublikowano

Grzesiu, jak chcesz hydrografikę to mogę zapytać dwóch znajomych w Bydgoszczy. jeden robi na pewno, a drugi kiedyś robił (nie wiem czy nadal to robi)

Opublikowano

Chodzi Ci o oklejanie carbonem listew? Na razie czekam na ofertę ale patrząc na to ile biorą za listwy do B6/B7 nie powinno przekroczyć 1k.

Listwy drzwiowe, tubel środkowy z popiołką i listwa wokół zegarów i navi ?

Za tysiaka może Ci się nie udać.. pomijając fakt, że Adamooo zawsze ma wszystko najtaniej .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

malik, piekne auto, gratki. czy planujesz wkrotce nowa mape do ECU i czy myslales nad wycieciem DPF-a?

Opublikowano

Malik teraz zmienia heble na mniejsze..bo stare za dobrze hamowały..

Opublikowano
Malik teraz zmienia heble na mniejsze..bo stare za dobrze hamowały..

juz zmienil ;)

Malik, a poza tym wymodziles cos ostatnio nowego?

Ja zrobilem sobie przerwe w modach, ale za to "rozwinalem" sie nieco w detailingu i tam utopilem nieco gorsza :)

Ale do modow wracam i w najblizszym czasie zamierzam ogarnac TPMS i skonczyc wreszcie KESSY, bo mam to rozgrzebane od chyba 2 m-cy :/

Opublikowano
  • Autor

2012-06-21_10-51-50_741.jpg

2012-06-21_10-51-37_990.jpg

Nowe fele, heble i tarcze. Nic więcej na razie nie rezałem. Foty robione telefonem ale mniej więcej widać efekt.

Robiłem też ostatnio trochę detailingu. Postaram się cyknąć trochę lepszych fotek w mojej standardowej miejscówce bo pogoda sprzyja a i autko prezentuje się zacnie z nowymi modami.

Opublikowano

:decayed::wink::thumbup1:

szkoda ze 20tki :confused4:

nie boisz sie ze Ci strzeli ta fela? Ch... wie jak to zrobione jest, a mase mamy jednak nie mala...

Ja tam się boje wszelkich "replik" wlosko-chinskich :kwasny:

20tki za to chyba na zime sobie wrzuce. moze chcesz ori 18tki na zime? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::wink::thumbup1:

szkoda ze 20tki :confused4:

nie boisz sie ze Ci strzeli ta fela? Ch... wie jak to zrobione jest, a mase mamy jednak nie mala...

Ja tam się boje wszelkich "replik" wlosko-chinskich :kwasny:

20tki za to chyba na zime sobie wrzuce. moze chcesz ori 18tki na zime? :naughty:

Te mają indeks wagowy po 800kg na koło więc na pewno nie strzelą.

Nasze ori fele Audi też są robione we włoszech :) Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" :)

Więcej niż 20" boję się instalować na aucie. Mam 18" na zimę. Szału nie robią ale dają radę.

Opublikowano
Nasze ori fele audi też są robione we włoszech :) Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" :)

No tak tylko dzieki temu obok Made in Italy jest OOOO to jest szansa ze te felgi jakis tam poziom i standard trzymaja :wink:

Samo Made in Italy moze juz byc roznie. W B7 tez mialem makaronskie repliki i bylo ok, ale wtedy to byla zimowa 16tka i dodatkowo bylo prawie o tone lzej.

Opublikowano

Dziś takie Q7 4.2TDI strasznie się chciało ścigać ze mną..:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Dziś takie Q7 4.2TDI strasznie się chciało ścigać ze mną..:facepalm:

Pospolite auto się robi. Wszędzie je widzę ;)

Opublikowano

Zawsze tak jest jak coś kupisz.

Myslałem że Range Roverów Sportów mało...teraz myślę że jak psów...

Ciekawe co jest jak X6 kupisz...:grin:

Opublikowano
  • Autor
Zawsze tak jest jak coś kupisz.

Myslałem że Range Roverów Sportów mało...teraz myślę że jak psów...

Ciekawe co jest jak X6 kupisz...:grin:

X6 nie ma wogole bagaznika. Powoli zęby ostrze na A7, ale to przynajmniej rok jeszcze jak nie dluzej.

Opublikowano

Jak mi się na początku podobało,tak teraz stwierdzam że A7 to przerośnieta krowa...BMW 6 Grand coupe dużo ładniejsze.

Opublikowano
  • Autor

Przyzwyczaisz sie ;)

Opublikowano

a7 dla mnie jest ok dopóki nie zobaczę tylnego nadkola i płaszczyzny szyby i przejścia w klapę jak w skodzie rapid :kwasny:

Opublikowano
Ciekawe co jest jak X6 kupisz...:grin:

akurat po W-wie to ich jak mrowkow jezdzi :kwasny:

Gdyby nie bagaznik i 2 miejsca z tylu to byloby calkiem ok auto - u mnie przegralo wlasnie o te dwie rzeczy.

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

Opublikowano

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

moze byc ciezko , do miejsca sie czlowiek szybko przyzwyczaja :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.