Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd


malik

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje,przy takim Q7,niema co się chwalić jakimś saabem:grin:

20120624322.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

moze byc ciezko , do miejsca sie czlowiek szybko przyzwyczaja :wink:

ale wlasnie za 2-3lata juz tyle miejsca potrzebowal nie bede - mowa oczywiscie o bagazniku.

w zasadzie to juz dzis go nie potrzebuje, ale Zosia ostatnio zaczela wspominac ze chcialaby braciszka albo siostrzyczke, a ze ja corce odmowic nie potrafie to cos trzeba z tym zrobic ;)

no a jak juz zrobie to znowu troche miejsca na wozek itp sie przyda :) potem bedize juz z "gorki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly :)

Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci :grin:

moze byc ciezko , do miejsca sie czlowiek szybko przyzwyczaja :wink:

ale wlasnie za 2-3lata juz tyle miejsca potrzebowal nie bede - mowa oczywiscie o bagazniku.

w zasadzie to juz dzis go nie potrzebuje, ale Zosia ostatnio zaczela wspominac ze chcialaby braciszka albo siostrzyczke, a ze ja corce odmowic nie potrafie to cos trzeba z tym zrobic ;)

no a jak juz zrobie to znowu troche miejsca na wozek itp sie przyda :) potem bedize juz z "gorki"

eee tam ja tam koita nigdy nie ufam w kwesti bagazu.Co sue dla malej nie wezmie to zona dobije swoii klamotami :facepalm:

BTW widze ze mam corke imnienniczke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jaki rozmiar tych tarcz?

350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś na większe? jakie miałeś w serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super hebel! Masz moze jakies zdjecie calego auta z zamontowanym juz heblem od lambo?

Podoba mi sie bo jest inaczej :) Graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jaki rozmiar tych tarcz?

350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.

Wiekszych tarcz niz 350mm te zaciski nie przelkna z tego co wiem.

No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... :) Jakie miales ori hamulce? Bo takie zaciski wystepowaly seryjnie w Q7/Cayenne/Touaregu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... :)

No co ty :decayed:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

Mi się wydaje że to są ori tarcze bo pasują pod osłonę ale lepiej zapytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jaki rozmiar tych tarcz?

350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.

Wiekszych tarcz niz 350mm te zaciski nie przelkna z tego co wiem.

No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... :) Jakie miales ori hamulce? Bo takie zaciski wystepowaly seryjnie w Q7/Cayenne/Touaregu.

Nie istnieje coś takiego jak "zaciski Lambo". To są po prostu 6-cio tłoczkowe Brembo, które różni producenci aut zamawiają w swoich kolorkach i logo.

Dokładnie takie same zaciski montowane są w Porsche (Cayenne i Carrera), Lambo, Ferrari, WV Touareg i niektórych RS-ach (TTRS, RS5, itd).

6-cio tłoczkowe Brembo to taki już powoli standard przemysłowy.

Co do rozmiarów tarczy oczywiście znowu się mylisz. Dokładnie te same zaciski ma znajomy w Porsche Carrera z tarczami i klockami ceramicznym. Precyzyjnych wymiarów nie podam ale jak auta stały obok siebie to jego ceramiczna tarcza była na oko większa o 2-3cm.

---------- Post dopisany 17-08-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:27 ----------

Dzisiaj przyszła paczuszka:

2012-08-17_15-07-59_94.jpg

2012-08-17_15-08-06_144.jpg

2012-08-17_15-08-17_176.jpg

2012-08-17_15-08-25_122.jpg

Zestaw oryginalnych dekorów węglowych z V12 6.0l. Montaż wkrótce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie piekne ze strach do auta pakowac bo sie porysuja czy cos :P moze powies na scianie co by nikt nie dotykal :kox:

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten carbon z allegro ? W dobrym stanie widzę :jerk::jerk:

Negocjowałem z kolesiem miesiąc. W końcu pękł :wink:

Na takie coś teraz poluję:

$(KGrHqR,!o4F!IiuUo8MBQD+w(,qyg~~60_12.JPG

Standardowa konsolka MMI za smutna do listew węglowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki carbon to pewnie kosztuje tyle co stara poczciwa B5:decayed:

Ale wyglądają za***iście.

malik jakieś większe plany masz związane co do modów silnika (oprócz programu):question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik jaki rozmiar tych tarcz?

350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.

Wiekszych tarcz niz 350mm te zaciski nie przelkna z tego co wiem.

No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... :) Jakie miales ori hamulce? Bo takie zaciski wystepowaly seryjnie w Q7/Cayenne/Touaregu.

Nie istnieje coś takiego jak "zaciski Lambo". To są po prostu 6-cio tłoczkowe Brembo, które różni producenci aut zamawiają w swoich kolorkach i logo.

Dokładnie takie same zaciski montowane są w Porsche (Cayenne i Carrera), Lambo, Ferrari, WV Touareg i niektórych RS-ach (TTRS, RS5, itd).

6-cio tłoczkowe Brembo to taki już powoli standard przemysłowy.

Co do rozmiarów tarczy oczywiście znowu się mylisz. Dokładnie te same zaciski ma znajomy w Porsche Carrera z tarczami i klockami ceramicznym. Precyzyjnych wymiarów nie podam ale jak auta stały obok siebie to jego ceramiczna tarcza była na oko większa o 2-3cm.

---------- Post dopisany 17-08-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:27 ----------

Dzisiaj przyszła paczuszka:

http://lh6.googleusercontent.com/-s5yqCbUoraQ/UC5D7s2p2AI/AAAAAAAAj9c/tZhkH12ypsE/s800/2012-08-17_15-07-59_94.jpg

http://lh3.googleusercontent.com/-p0X2T-M-7rg/UC5D9iqiKnI/AAAAAAAAj9k/Invd3icCRME/s800/2012-08-17_15-08-06_144.jpg

http://lh3.googleusercontent.com/-96i8MN67WPo/UC5D__rRQhI/AAAAAAAAj9s/jgakV1KTPeM/s800/2012-08-17_15-08-17_176.jpg

http://lh4.googleusercontent.com/-V5D3Qf5Hyqs/UC5EBrq3t_I/AAAAAAAAj90/Xl8xnigrq7I/s800/2012-08-17_15-08-25_122.jpg

Zestaw oryginalnych dekorów węglowych z V12 6.0l. Montaż wkrótce :decayed:

o rzesz Ty w ząbek :kox::kox::kox:

Pakiet moc rób a nie tam jakieś carbony. Małolaty teraz nie zwracają uwagi na takie rzeczy w aucie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...