Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

witam,

ja mam org w b6 kiere czteroramienna z sterowaniem radia ale co zrobić by przerobić to na sterowanie tiptronikiem:>

czy robil juz ktos takie zmiany/

kolega ma w a3 s-line z 2003 org no i znajomy w a8 rowniez super sprawa

Po pierwsze kup kierownicę z łopatkami. Później wystarczy VAGiem zmienić typ kierownicy i łopatki będą zmieniać biegi.

Opublikowano

Panowie proszę o pilną pomoc !!!!

Dostałem tasiemkę o numerze 4E0 0953541 A , ale jak widac na poniższym zdjęciu nie ma w niej pewnej części mocowanej na zatrzaski - cześć tą zaznaczyłem czerwona ramką.

Czy dostałem wybrakowaną taśmę (sprzedawca odpiął sobie jakiś moduł) czy ta taśma może funkcjonować bez tego moduliku ??

1.jpg

Opublikowano

niebardzo rozumiem czego Ci brakuje w tej tasmie? :mysli: na zdjeciach tylko widac ze ta lewa jest od B7 a prawa od B6

Opublikowano

Ta która ja mam nie posiada części zaznaczonej czerwona ramką - zdjęcie powyższe zaciagnalem z sieci dla przykładu. ja mam tasme od B7 ale nie ma w niej własnie tego ramkowego modulu - czy to oznacza że taśma jest niekompletna??

Opublikowano

Ta która ja mam nie posiada części zaznaczonej czerwona ramką - zdjęcie powyższe zaciagnalem z sieci dla przykładu. ja mam tasme od B7 ale nie ma w niej własnie tego ramkowego modulu - czy to oznacza że taśma jest niekompletna??

aaa, teraz juz jasniej piszesz :naughty: jutro sprawdze i dam Ci znac

Opublikowano

Dostałem tasiemkę o numerze 4E0 0953541 A , ale jak widac na poniższym zdjęciu nie ma w niej pewnej części mocowanej na zatrzaski - cześć tą zaznaczyłem czerwona ramką.

Czy dostałem wybrakowaną taśmę (sprzedawca odpiął sobie jakiś moduł) czy ta taśma może funkcjonować bez tego moduliku ??

Taśma z takimi numerkami będzie pasować mam taką u siebie, musisz tylko dokupić łącznik żeby podpiąć wiązkę poduszki nr . 4E0-972-133 w magro ok 17zł.

Pozdr

Opublikowano

Ta która ja mam nie posiada części zaznaczonej czerwona ramką - zdjęcie powyższe zaciagnalem z sieci dla przykładu. ja mam tasme od B7 ale nie ma w niej własnie tego ramkowego modulu - czy to oznacza że taśma jest niekompletna??

nie panikuj tylko przepnij to badziewie ze starej taśmy o ile mapietam jest to takie same i w B6 i B7

Opublikowano

W warszawie margo nie ma więc zostaje mi salon.

Opublikowano

sprawdzalem ta tasme i bez tego nie bedzie banglac, takze przeloz z tej drugiej tak jak boberek radzi, a ze sprzedawca renegocjuj cene bo Ci chlop niekompletny sprzet sprzedal :wink4:

Opublikowano

Dobra , będe kombinował na spocie:)

Dzieki panowie za radę.

Opublikowano

Z innej beczki :>

Czy kierownica multi z B7 będzie współdziałać z Concertem III :mysli:

Opublikowano

Z innej beczki :>

Czy kierownica multi z B7 będzie współdziałać z Concertem III :mysli:

ale w jakim sensie współdziałać? na pewno regulacja głośności będzie działała :)

Opublikowano

Z innej beczki :>

Czy kierownica multi z B7 będzie współdziałać z Concertem III :mysli:

ale w jakim sensie współdziałać? na pewno regulacja głośności będzie działała :)

Oprócz głośności, przełączanie stacji i utworów na mp3

Opublikowano

Z innej beczki :>

Czy kierownica multi z B7 będzie współdziałać z Concertem III :mysli:

ale w jakim sensie współdziałać? na pewno regulacja głośności będzie działała :)

Oprócz głośności, przełączanie stacji i utworów na mp3

jak wymienilem kiere na multi od B7 to mialem radio concert II i nie dzialalo przewijanie utworow tylko sama glosnosc :( musialby sie wypowiedziec ktos kto ma concerta III

Opublikowano

Panowie mam pytanie. Założyłem kierownice z multi, łamaną, całą z pikowanej skóry. Po prostu ślicznotka, ale nie działa mi przycisk Mode. Mam RNS-E z podłączonym bluetoothem ale z końcówka D. Gdzieś czytałem, że to może mieć znaczenie. Czy ktoś się orientuje, czy uda się zakodować przyciski tak, żeby Mode działał? Reszta śmiga tak jak ma być.

Opublikowano

a jakie zrobiłeś kodowanie w RNS-E ? :mysli:

Opublikowano

Problem polega na tym ze to nie ja kodowałem ale po prostu gość z warsztatu.

Opublikowano

Problem polega na tym ze to nie ja kodowałem ale po prostu gość z warsztatu.

to podjedz do kogs kto ma VAGa, albo na spocie potraktuj go VAGiem i wszystko bedzie wiadomo :wink4:

Opublikowano

No muszę spróbować

Opublikowano

Panowie - była tu dyskusja nt. odpinania poduchy, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Poduchę wolno odpiąć bezpiecznie gdy:

1. Odepniemy akku - czy po ponownym załączeniu akku coś trzeba kodować w VAG - mogą wyskoczyć jakieś błędy

2. Wyjmiemy kluczeyk ze stacyjki , co w momencie gdy zablokuje nam się kierownica a potrzebujemy ją pokręcić - np. montaż nowej kiery ?

Czy można demontować poduchę z kluczykiem w stacyjce w pozycji I - czyli tak żeby była możliwość kręcenia kierą bez ryzyka że się zablokuje ??[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 11:12_________________________________________________Jestem już po montażu ustrojstwa z B7.

Same prace przebiegły gładko ale niestety jest pewne

ALE.

Sterowanie lewej strony kierownicy nie działa, rolka zmiany stacji (utworów) ani przycisk mode nie działają. Głośność (prawa rolka jest ok).

Kiera jest ok. bo VAG reguje na przyciski

Taśma wymieniona na nową więc hula bankowo

Pojawia się błąd 00466 – możliwe że ma on wpływ na działanie właśnie zmiany stacji??

Czy ktoś z Was się z nim spotkał??

A może przyczyna leży gdzie indziej ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.