Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie chce kupic kierowniczke MF i tempomat (w tej chwili mam normalna bez multi i bez tempo.).

Nie wiem niestety jaki mam teraz modul (vaga nie mam zeby to sprawdzic bez rozkrecania ). Natomiast moge kupic 8E0-953-549-Q. Czy on bedzie pasowac ?? tzn czy ktos moglby sprawdzic jak to jest z tymi modulami w B7 ? Wiemy juz ze ten z "R" dziala i jest ok, a jak bedzie z "Q". Czym sie one w ogole roznia. Czy sa jeszcze jakies inne rodzaje w B7 ?

Bardzo prosze o pomoc

Pozdrawiam

Opublikowano

Q też pasuje, podawałem przecież link... ! Proszę czytać uważnie.

Nie różnią się niczym z wyglądu.

Opublikowano

Mam już odpowiedni nr. :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Mam już odpowiedni nr. :dance: :dance: :dance:

no to dawaj :tongue4: , pisałeś na pw, ale nic nie znalazłem... ino do A4/A3...

Opublikowano

Już miałem pisać 8J0 419 091 G8UD :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam pytanko czy występowała taka kierownica cała perforowana :mysli: a jeśli tak to jaki jest jej nr. :)

Proszę o pomoc :)

a jednak jest, tomeks32 ma taką całą pikowaną :decayed:

Opublikowano

Panowie mam pytanko czy występowała taka kierownica cała perforowana :mysli: a jeśli tak to jaki jest jej nr. :)

Proszę o pomoc :)

a jednak jest, tomeks32 ma taką całą pikowaną :decayed:

:evil: proszę się pochwalić

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam.

wlasnie zamontowalem u siebie taka kiere. pozostalo kodowanie vagiem.

to co najwazniejsze juz za mna. tiptronic dziala!!!

dla posiadaczy automatycznej skrzyni moge tylko powiedziec ze modul 8E0-953-549-Q jest odpowiedni.

takze obojetne czy jest to modul z koncowka R czy Q, obydwa sa dobre.

Opublikowano

Ja dzisiaj włożyłem do swojej A4 B6 kierownicę trzyramienną, pikowaną z multifunkcją i wygląda to całkiem przyzwoicie, przy okazji dołożyłem tempomat. Zajeło mi to około 2 godzinki i wszystko działa ok, tylko po naciśnięciu "MODE" wyświetla na Fisie brak funkcji, nie mogę przełączać pomiędzy radiem, kartami pamięci z MP3, mam na razie zamontowanego gołego RNSe.

Poduszkę podłączyłem, tylko zieloną wtyczkę ( w elsie opisane jako N95, tak jak poduszka pojedyńcza orginalna). Nie wiem czy z tym MODE tak ma być, czy mam niewłaściwe podzespoły, ale w poniedziałem wybieram się na urlop i będę drążył temat jak wrócę.

Opublikowano

Od Miesiaca Szukam :wallbash: modul z koncowka R Lub Q lecz nigdzie nie mozna to dostac W ASO chac 900zl :naughty: czy ktos ma jakies namiary ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tu masz trochę taniej KLIK

Opublikowano

Od Miesiaca Szukam :wallbash: modul z koncowka R Lub Q lecz nigdzie nie mozna to dostac W ASO chac 900zl :naughty: czy ktos ma jakies namiary ??

ja mam chyba moduł q..dam Ci znać w poniedziałek..

Opublikowano

Witam wszystkich.

Panowie mam takie pytanko. W chwili obecnej posiadam zwykla kiere - 4 ramienna (a4 b7) z tempomatem. Zastanawiam sie czy poducha od tej kiery bedzie pasowala do kierownicy z multifunkcja - 4 ramiennej?? a moze bedzie pasowala tez do kierownicy 3 ramiennej

http://allegro.pl/item421539696_multifunkcyjna_kierownica_skorzana_audi_a3_a4_a6.html

Niestety nie mam dostepu do etki...:(

Przy okazji zapytam czy jest ktos moze z okolicy szczecina kto ma vaga i pomoze mi zakodowac modul?

pozdrawiam

Opublikowano

:) dobrze prawisz....

no ale w takim razie najpierw bede musial troche zainwestowac zeby nie zostac bez kierownicy;)

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, mam pytanko. Za co jest odpowiedzialna ta taśma pod kierownicą??

Opublikowano

Hej, mam pytanko. Za co jest odpowiedzialna ta taśma pod kierownicą??

za airbag ,za sterowanie w kierownicy :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie,

powiedzcie mi prosze czy:

- kierownice od nowych A3 pasuja do a4 B7? spotkalem sie z opinia ze tam jest minimalnie inne mocowanie i nie da sie tego zamontowac?

- kiera od nowej A4 B8 pasuje do b7? ( 3 ramienna multifunkcja w miejsce 4 ramiennej bez multi), zastanawiam sie takze czy zaslepka air bagu ze starszych 3 ramiennych bedzie pasowala do do tej z B8???

przymierzam sie do zakupow i nie chce wtopic...

Dzieki

Opublikowano

wyglada to za......ie !!! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.