Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż dokładki S-line


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można kupic samej ramki ale mozna ja zdemontować bez problemu z grila np do pomalowania.

Etke przysłał mi kiedyś na płycie jeden z forumowiczów.

Co do numerów które podawałem powyżej to zapożyczałem je z tego wątku http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88194-ALL-B6-Pakiet-S-line-%28zewn%EAtrzny-i-wewn%EAtrzny%29 (przykładowe foto teraz nie działają)

Bart-S się tam duzo napracował i podał wszystko jak na tacy za co duży respect for him :thankyou2: (Ceny sie troszkę pozmieniały od tamtego czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin jak myślisz, warto w moim przypadku modzić w ten sposób żeby grillS4 zakładać do dokładki S-line rezanej do zwykłego zderzaka ?

Zastanawiam się czy kupować mały grill S4 czy S-line, żeby nie było problemów z przerabianiem tego skoro mam górę zwykłego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy tak, jak planujesz górny gril z s4 to można się pobawić i iść w grile s4 a jak góra ma zosatć zwykła to odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2100pln

ee to nie tak duzo jak by sie moglo wydawac he ja kupilbym z otworami na pdc raczej to wtedy koszt wiekszy 2500obstawiam a jak jest prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i pod pdc niby cena ta sama, no ale trzeba dokupić pdc więc się taka zrobi, ja bym szukał na allegro, kilka w przeciągu 2 miechów widziałem, i cena do 1000, więc połowa ceny z aso, chociaż jak jest kasa na nowy to co bogatemu bronić :wink:

mi bardziej od tyłu s4 podoba się jednak s-line na dwie rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było gdzies wspominanie ile górny grill S4 w ASO ? Bo przeglądam temat ale nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2100pln

ee to nie tak duzo jak by sie moglo wydawac he ja kupilbym z otworami na pdc raczej to wtedy koszt wiekszy 2500obstawiam a jak jest prawda??

zderzak 2006.60zł

zaślepka otworu ucha do holowania 54.01zł

kratki halogenów 92.94zł x2

halogeny 446.77zł x2 :naughty:

Koniec końcem wychodzi 3140,03zł nadal twierdzisz, że nie tak dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi piszemy o tylnim zderzaku co do przedniego to latwo takiego znalezc na allegro a tyl sedan praktycznie nie dostepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zderzaka, też jestem na etapie poszukiwania zderzaków s-line i natrafiłem na allegro na taki do sedana http://allegro.pl/audi-a4-b6-8e5-01-04-sedan-pdc-zderzak-tyl-tylny-p-i2210198221.html. Sprzedawca mówi że nie pamięta z jakiej wersji go ściągnął, mi wydaję się że to nie jest standard tylko jakaś inna wersja. Co Wy na to? Da radę go założyć do b6 sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ja mam chwilowo w dolnej dokladce s-line gril z audi a6 i pasuje calkiem fajnie a cena do 100zl na allegro!! Jedyny minus to taki ze trzeba ja wkleic bo nie pasuja mocowania, ale jak ktos to dobrze zrobi to sladu niema:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b781dd01ea78b9e.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający widzę ma takie pojecie, ze szok :facepalm: To jest zderzak od B7 a nie B6

Facet był na tyle przekonujący, że sam mu uwierzyłem że od B6, ale myślałem że jakiś amerykan czy cuś innego... a tu B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ja mam chwilowo w dolnej dokladce s-line gril z audi a6 i pasuje calkiem fajnie a cena do 100zl na allegro!! Jedyny minus to taki ze trzeba ja wkleic bo nie pasuja mocowania, ale jak ktos to dobrze zrobi to sladu niema:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b781dd01ea78b9e.html

pozdrawiam

ładnie spasowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ja mam chwilowo w dolnej dokladce s-line gril z audi a6 i pasuje calkiem fajnie a cena do 100zl na allegro!! Jedyny minus to taki ze trzeba ja wkleic bo nie pasuja mocowania, ale jak ktos to dobrze zrobi to sladu niema:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b781dd01ea78b9e.html

pozdrawiam

No i to jest niezły prognostyk przed modem. :D

Jakiej A6 ? C5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co porównywałem to by był grill z A6 C5 po lifcie.Ale poczekajmy co powie Maciek. gdyby pasował to by było pięknie. kosztuje już od30 zł a robi robotę jak ori s-line. właśnie poluje na takie coś.

Brak mi jeszcze pomysłu na kratki wokół halogenów do zderzaka s-line-Dorwałem w kolorze

Docinać z siatki metalowej? Bo ori 100za sztuke.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...