Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż dokładki S-line


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

czyli elementy te same a 2tys róznicy :facepalm: zna ktos dobrego lakiernika w mazowieckim ???? w Siedlcach 2300zl zna ktos troche tanszy warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałeś że błotnik do poprawy a to już 1 element więcej. No i progi.

Mi ogólnie powiedział 700zł jakbym chciał robić to co napisałem wyżej i malować lekkie otarcie (tylny błotnik) i błotnik przód mam wgniotkę parkingową. Nie maluję bo mi lakier nie odprysnął, a auto jest w ory lakierze więc mi szkoda. Później przyjdą mądrale i powiedzą że auto bite, albo wpadło pod tira...

Brakuje mi pastików do zderzaka i oddaje to komuś do rezania. Na wiosne musi być gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc u ktorego byłem ma bardzo dobra opinie ale jest strasznie drogi bierze 500zł za element, nie warzne czy element to dokładka czy maska, listwy progowe L+P to dwa elementy czyli 1000zł .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły zderzak tylko powycinany na 100% nie jest to ori s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc u ktorego byłem ma bardzo dobra opinie ale jest strasznie drogi bierze 500zł za element, nie warzne czy element to dokładka czy maska, listwy progowe L+P to dwa elementy czyli 1000zł .....

Gość chyba się z ***ujem na głowy pozamieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego poszukiwania lakiernika dalej trwają :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co mi liczył 350zł za element też ma bardzo dobrą opinię, malował mi A3 8L całą i pięknie zrobił.

U nas lakierników od cholery.... może dlatego ceny niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak musze kupic caly zderzak plus spryski bo przechodze na bixy i trzeba porobic troche rzeczy wiec caly kupuje zderzak a jak to jest z tylnim zderzakmi i dokladka s-line na dwie rury?? trzeba nowy zderzak czy nie?? pasuje dokladka od avanta do sedana czy tez nie?? wogule to ciezko na allegro o zderzaki do sedna b6. jaki koszt w aso?? a jescze jaki koszt w aso tych plastikow zderzaka przednioego s-line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak musze kupic caly zderzak plus spryski bo przechodze na bixy i trzeba porobic troche rzeczy wiec caly kupuje zderzak a jak to jest z tylnim zderzakmi i dokladka s-line na dwie rury?? trzeba nowy zderzak czy nie?? pasuje dokladka od avanta do sedana czy tez nie?? wogule to ciezko na allegro o zderzaki do sedna b6. jaki koszt w aso?? a jescze jaki koszt w aso tych plastikow zderzaka przednioego s-line??

Dokładka od avanta nie pasuje.

Tutaj masz nr części i ceny:

8E0 807 103 BB GRU - Nakładka przedniego zderzaka (wariant pod układ zmywania reflektorów) 1819.44zł :naughty:

8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka 513.44zł

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwa dyfuzory) 834.99zł

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom) 443.77zł

8E0 807 681 C 01C - Kratka wlotu powietrza lewa 92.94zł

To by było na tyle :whistling:

Potrzebyjesz więcej to poczytaj tutaj http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?88194-ALL-B6-Pakiet-S-line-%28zewn%EAtrzny-i-wewn%EAtrzny%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy dokladka s-line tylniego zderzaka podejdzie p&p domojego normalnego? czy rezanie?? istnieje grill czarny nie chromowy s-line cz y moze to byc tylko z wersji s4 grill ?? taki zderzak ze wszystkim ale do malowania http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-zderzak-przod-i2173926203.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama dokładka podejdzie P&P bez rezania, gril s-line jest chrom i jest czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi czy dokladka s-line tylniego zderzaka podejdzie p&p domojego normalnego? czy rezanie?? istnieje grill czarny nie chromowy s-line cz y moze to byc tylko z wersji s4 grill ?? taki zderzak ze wszystkim ale do malowania http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-zderzak-przod-i2173926203.html

Tak jak greg napisał dokładka podchodzi bez zadnego rezania. odpinasz twoja i przypinasz dokładke s-line.

Ten zderzak jest spoko ale nie ma tam grila który kosztuje 450zł no i kratki ma pełne a nie dziurkowane więc będziesz miał zatkane chłodzenie intercoolera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1600 za zderzak bez środkowego grilla i jakąś zbieraniną bocznych kratek to trochę przesada

http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-audi-a4-s-line-01-04r-oryginal-i2178931198.html

tu masz dla przykładu za 800 z przesyłka to jeszcze dokupisz spryski i komplet kratek nowych w aso i zostanie Ci jeszcze na lakier z tych 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumując

to są numery i ceny z etki

Tutaj masz nr części i ceny:

8E0 807 103 BB GRU - Nakładka przedniego zderzaka (wariant pod układ zmywania reflektorów) 1819.44zł

8E0 807 110 B GRU - Spojler przedniego zderzaka 513.44zł

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwa dyfuzory) 834.99zł

8E0 807 647 D 01C - Grill środkowy do spojlera przedniego zderzaka (kratka czerń satynowa, ramka chrom) 443.77zł

8E0 807 681 C 01C - Kratka wlotu powietrza lewa 92.94zł

Dzieki Pawlo 2004

dokładka s-line przednia nie pasuje do zderzaka zwykłego i wymaga rezania. Oraz dokładka tył s-line pasuje do normalnego zderzaka bez rezania ale ta dokladka od avanta do sedana nie pasuje i z tego co widze opłaca sie kupic zderzak uzywke z allegro i do niego podokładac he

jezeli o czymś zapomniałem albo pomyliłem napiszcie!

aha jeszcze prosze o numery nakładek progowych s-line orginalnie malowanych a nie tych lakierowanych z plastików i pytanie czy podejdą z b7 do b6 te progi dzieki

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

a jest cos takiego jak grill maski s-line? bo nie moge znalezc wsrod czesci opisanyuch na poscie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi Ci o te listwy drzwiowe a nie nakładki progowe ? Dobrze rozumiem ?

One są najdroższe. Można kupić używki za ok. 800-900zł za 4 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wlasnie mnie zle zrozumiales wiem o tych listwach dolnych drzwi nie o nie mi chodzi. Mnie chodzi o nakladki progowe (osłony progów) ktore to znajdują się zaraz pod tymi listwami co ty myslales, chodzi mi czy beda pasowac od b7 do b6 i ma to jakies znaczenie czy avant czy sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki progowe pasują z B7 nie ma problemu. Różnica jest taka że mają inny wzór w stosunku do nakładek z B6. Ja kupiłem jakiś czas temu za 300zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super a jest roznica czy sa od sedana czy od avanta?? wiesz roznia sie napewno tym ze sa orginalnie pomalowane w kolor i nie ma problemu przy zmianie na inny he na tych od b6 powstaja tzw pajączki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...