Skocz do zawartości
IGNOROWANY

majóVWka 2012 8-10czerwca kto bedzie?????


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

plakat-751x1024.jpg

Juz po raz 4ty na Lotnisku w Ułężu pod Rykami woj.Lubelskie odbędzie się Ogólnopolski Zlot aut z Grupy VAG "majóVWka 2012" Wjazd płatny

Ze względu na pogodzenie terminów ze zlotami w Bielawie oraz w Nysie Zlot odbędzie się w dniach 8-10 Czerwiec i będzie to ostatni zlot z Cyklu "Bielawa,Nysa,MajoVWka"

Informacje będą również na Facebook'u oraz na stronie MajóVWka 2012 - XXiX Ogólnopolski Zlot Fanów Volkswagena - 8-10 czerwca 2012

Polish VAG Fans Meeting "Majovwka 2011"

XXVIII Polish VAG Fans Meeting "Majovwka 2011" on Vimeo

Program imprezy:

Piątek

12:00 – Otwarcie bram lotniska

14:00 – Oficjalne otwarcie zlotu

16:00 – Konkurencja niespodzianka

19:00 – Rozpoczęcie imprezy nocnej

21:00 – Ognisko

Sobota

ZAPISY DO KONKURENCJI ¼ Mili do 6 czerwca 2012 !!!!

9:00 – 10:00 – Wyścig równoległy na prostej klasa benzyna (eliminacje)

10:00 – 11:00 – Wyścig równoległy na prostej klasa diesel, turbodiesel (eliminacje)

11:00 – 12:00 – Wyścig równoległy na prostej klasa MAXI (turbo, nitro, g-leader, 4×4) (eliminacje)

12:00 – 13:00 – Finały klas benzyna, diesel, turbo

13:00 – 13:30 – 1/4 najlepsi z klas

Po zakończeniu zawodów będą wolne przejazdy dla każdego chętnego pod okiem firmy prowadzącej 1/4 mili icon_smile.gif

14:00 – 15:00 – Car Audio (pomiar w dwóch klasach – jakości i mocy dźwięku)

15:00 – 16:30 – Jazda sprawnościowa na czas

20:00 – ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, dyplomów

od 20:30 – impreza pod sceną główną trwająca całą sobotnią noc

Konkurencja Najładniejszego auta zlotu

Odbędzie się zaraz po zakończeniu wyścigów na 1/4 mili .

Prezenter przedstawi zlotowiczom auto, po czym zostaną zebrane głosy. Trzy auta z największą ilością głosów zostaną nagrodzone. W przypadku niejasności dotyczących oddanych głosów będzie wytyczona komisja, która przeprowadzi głosowanie.

Dodatkowo:

9:00 – 19:00 – możliwy będzie pomiar na hamowni z firmy Agma Tuning (za opłatą 50zł/auto). Najmocniejsze auto zostanie nagrodzone.

Na miejscu dostępna będzie myjnia z niezwykle miłą obsługą.

Oczywiście, jak co roku dostępne na miejscu będzie jedzenie, napoje i zimne piwo.

Na zlocie będzie można dokupić pamiątkowe gadżety związane z MajóVWką 2012. Przewidujemy kilka nowości icon_wink.gif

Organizatorzy chcą w tym roku zrobić filmik pamiątkowy. Do jego celów będzie wykorzystywany m.in. sprzęt mocowany do aut więc prosimy o dokładne zapoznanie się z podpisywanymi deklaracjami.

Niedziela

10:00 – Konkurencja drużynowa „Trzeźwiej z nami” – pchanie golfa przez najbardziej wytrwałych zlotowiczów (kierowca zostanie zbadany alkomatem). Nagroda to 4-pak piwa na drogę J

14:00 – Oficjalne zamknięcie zlotu.

(Na bramie będzie możliwość zbadania swojego stanu alkoholowego alkomatem)

Zapraszam wszystkich chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM!! Tak jak się umawialiśmy na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max,którędy będziesz leciał? Autostradą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM!! Tak jak się umawialiśmy na gg :)

kaju musisz byc nie ma to tamto, z reguły nie nocowałem na tych imprach no ale jeśli trzeba bedzie to chlamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo chlamy... Nie ma co gadać. Chyba, że do "późnego" popołudnia "zwiedzamy" zlot, a potem zbiera się cała wschodnia forumowość i chlejemy do upadłego u któregoś w gościnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z kolegami w VW też zapewne odwiedzimy majóweczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kusicie.

:drunk:

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Mam nadzieję, że wrzucicie jakieś filmiki z tych wyścigów :>>>> :naughty:

będą:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezka fajna, byłem rok temu i w tym też mam zamiar się wybrać chociaż na jeden dzień.

osobom z obniżonym zawieszeniem polecam zarezerwować sobie więcej czasu na dojazd, jeżeli ktoś będzie leciał przez przez Radom-Kozienice do Ryk ;) no chyba, że coś się pozmieniało od zeszłego roku, choć w to nie uwierzę, że aż tyle drogi naprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Kowi Już się doczekać nie mogę:P Macie jakieś z poprzednich zlotów MajóVWkowych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=Q_oZvaypyDA&feature=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wpuszczą mnie tylko autkiem z grupy VAG? Czy jak przyjadę Dodge'm to tez zawitam bez problemu? Wyrzucę all siedzenia z auta, więc będę mógł w nim spać w razie co :kox:

Audi niestety odjechała dzisiaj, wiec moim byłym "poliftem" się nie pokaże niestety :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie wpsdzczaja innych aut, bo by to zachwiało idee tego zlotu... ale można spokojnie zaparkować przed lotniskiem i wjechać z kimś samochodem, bo widzów bez aut tez nie bardzo chcą wpuszczać:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajj... to jakby doszło co do czego, to z kim od nas wjadę, chyba, że do tego czasu wyposażę się w jakiegoś VAGA, a dokładniej tylko Audi biorę pod uwagę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam sie tak wycfanili ze w deklaracji która wypełniasz raz okreslasz liczbe osób ile wprowadzasz ze sobą, wiec tylko ze świeżakami wjedzie, Ci którzy juz są za brama nikogo nie wprowadzą, no chyba że dogadasz sie z gelo(organizator)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na szybko znajdę jakiegoś VAGA i wjadę :kox: Nie no żartuje. Coś pomyśle, do czerwca jest jeszcze trochę czasu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...