Skocz do zawartości
IGNOROWANY

majóVWka 2012 8-10czerwca kto bedzie?????


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

jak mnie wpuszczą tam za darmo to bede :) bo tak to szkoda kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na szybko znajdę jakiegoś VAGA i wjadę :kox: Nie no żartuje. Coś pomyśle, do czerwca jest jeszcze trochę czasu :good:

max. ja jak cos to lece z poznania.

musze jeszcze tylko znalezc nocleg dla pary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na imprezce 90% ludnosci nocuje w samochodach badź namiotach, dużo ludzi przyjeżdza na dzień czyli w sobote tylko, niedziela to juz dzień wyjazdu, nic juz sie nie dzieje, kazdy trzeźwieje. Moze w tym roku bedzie wiecej atrakcji niż w poprzednich latach, bo fakt faktem konkurencji za wiele nie ma, w cenie biletu mogło by cos być, niestety nie ma, moze o tym pomyślą

Wczesniej wystawiali sie z Quadami itp, ale nie kręcił sie z tym interes, bo kto na zlot przyjezdża by sobie quadem pojezdzić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na szybko znajdę jakiegoś VAGA i wjadę :kox: Nie no żartuje. Coś pomyśle, do czerwca jest jeszcze trochę czasu :good:

max. ja jak cos to lece z poznania.

musze jeszcze tylko znalezc nocleg dla pary

Mówisz, że jedziemy jako para? :thumbup:

żartuje, wiem o co chodzi :good: Dzięki za info, jak coś, będziemy w kontakcie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam tylko czy warto z Katowic tam jechać bo troche kilosków jest ... jeżeli dobrze sprawdzałem w google map ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest to zlot golfów wszelkiej maści, to jest jakieś 70% aut z całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tam jest kilosów z kato ??? Bo ja nie wiem czy sprawdzałem dobre ryki ... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad trzy stowki bedziesz mial. troche lipa ze ponad 70% procent to golfiny do tego same parchy 2, 3 wiec lekki niesmak ze tak powiem. jak bylo by z przewaga dla audiczek to mozna by sie wybrac a na filmikach malo co ich widac wiec d*pa. 1 kwietnia na torze lublin zobaczymy co bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście nie ma sensu dymać tyle kilosów... poczekam kiedy coś w Nysie będzie tam mam blisko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwcie sie ze same golfy, impreza to ich zlot ogólnopolski organizowany przez lubelski klub VW audi w którym przeważaja własnie golfi i stare audice, A4 jest mało, ale z roku na rok coraz wiecej

w tamtym roku było ponad 400 aut

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=116&p=4930484

tu sa zdjecia z poprzedniego roku

http://www.vwgolf.pl/galeria/majovwka/majovwka-2011/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty wjazdowe

1) Opłata na bramie wjazdowej

Koszt:

60zł za auto z kierowcą

15zł za każdego pasażera

2) Przedpłata na konto [do 18-go maja 2012r.]

Koszt:

50zł za auto z kierowcą

10zł każdego pasażera

W tej opcji należy wysłać maila potwierdzającego dokonanie przedpłaty wraz z danymi (Imię i Nazwisko , dokładny adres zamieszkania , numer rejestracyjny auta,

z dopiskiem w tytule przelewu “majóVWka 2012″ i swój nick)

Po przesłaniu danych mailem otrzymacie maila zwrotnego z numerem wjazdowym na Majówkę (po zaksięgowaniu pieniążków na koncie).

3) Przedpłata na konto za cykl imprez Vag Days 2012 (Vag meeting Bielawa , Vag Nysa , MajóVWka) [do 18-go maja 2012r.]

Koszt:

80zł za auto z kierowcą na trzy imprezy

pasażerowie płacą na bramie danej imprezy

W tej opcji należy wysłać maila potwierdzającego dokonanie przedpłaty wraz z danymi (Imię i Nazwisko , dokładny adres zamieszkania , numer rejestracyjny auta,

z dopiskiem w tytule przelewu “Vag Days 2012″ i swój nick)

Po przesłaniu danych mailem otrzymacie maila zwrotnego z numerem biletu cyklicznego (po zaksięgowaniu pieniążków na koncie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę i ja także do zobaczenia znajome pyski :decayed::wink:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się boje tego zlotu :grin:

ten bedzie inny niz poprzednie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ? :wink:

bedzie smietanka z battalionu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to może głupio zapytam ale nie kumam z tymi zlotami... to kiedy wkońcu jest to w Nysie.... bo w ninformacji są 3 miejscowki ... ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...