Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Problem z doładowaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z doładowaniem. W momencie przyspieszania tracę moc. Dzisiaj sprawdziłem cały układ zasilajacy powietrzem wraz z elektrozaworami oraz turbinę (turbina wymieniona w listopadzie 2010 r.). Czy istnieje możliwość, że ze względu na przytkany katalizator się tak dzieje? Mam przejechane 265500 km. Proszę o radę. Silnik oznaczony AJM

Opublikowano

moze byc przez kata.a egr-a czysciłes?

Opublikowano

Być może turbina do czyszczenia. Zrób logi to będzie znacznie łatwiej pomóc.

Opublikowano
Być może turbina do czyszczenia. Zrób logi to będzie znacznie łatwiej pomóc.

I to bedzie pewnie to

Opublikowano
  • Autor

Egr mam zaslepiony, od momentu jak kupiłem auto, czyli jakieś 2,5 roku temu.

---------- Post added at 21:30 ---------- Previous post was at 21:28 ----------

turbina była dzisiaj sprawdzana u mechanika i nie ma z nią żadnych problemów. Reaguje bez zarzutów.

Opublikowano

Nie ma możliwości sprawdzić działania geometrii bez zrobienia logów bądź rozebrania turbiny, wiec skoro mówisz że mechanik twierdzi że jest z nią wszystko ok to wykonał jedno z dwóch wymienionych czynności? Już napisałem co należy zrobić, wybór należy do Ciebie.

Opublikowano

Wyjdzie na logach. Zrób dynamiczny 011, a najlepiej komplet. Loguj pojedynczo. Te zawory w brew panującym opiniom wcale się często nie psują, wręcz są mało awaryjne. Zrobisz logi i zamieścisz w odpowiednim dziale to będziemy rozmawiać. Metodą zgadywanki to pół auta wymienisz niepotrzebnie.

:vaglogi:

Opublikowano

No juz turbo wymienilem i mam to samo co kolega i przed wymiana bylo to samo jade we wtorek na logi to sie odezwe

Opublikowano
  • Autor

Bede wdzieczny jak cos napiszesz po swoich logach

Opublikowano

Posprawdzajcie wszystkie wezyki od podcisnienia.

Opublikowano

z czyszczeniem turbiny bylbym ostrozny.

najpierw nalezy zdiagnozowac problem czyli logi i bledy.

do sprawdzenia wezyki podcisnienia, N75.

czyszczenie turbiny nie ma sensu. jezeli proces spalania nastepuje prawidlowo, nadmiar sadzy ulega spaleniu w czasie dluzszej jazdy. przyczyna odkladania sadzy jest z reguly, nieszczelny dolot, zapchany kat, lejace wtryski, niesprawna VP37

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.