Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Drżenie soczewki podczas postoju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem, wymienilem lampe soczewkowa z przodu i zauwazylem ze gdy auto stoi to widac ze soczewka lekko drzy, gdy dodaje gazu to przestaje. Sprawdzalem czy jest soczewka dokrecona i jest, lampa takze jest dobrze dokrecona.

Co moze byc przyczyna tego?

Lampa jest w stanie idealnym ,zadnych plastikow nie ma pourywanych, wnetrze lampy takze wyglada na idealne.

Czy mial ktos moze podobny problem?

Opublikowano

ja mam taki sam problem u mnie ale nie mam czasu wyjąć lampy bo chyba bez tego się nie obejdzie :mysli:

Opublikowano

Mam ten sam problem .. lampki sa w stanie idealnym , ale jedna lampa dostaje drgań na postoju ..stestuje lepsze mocowanie i obsadzenie lampy lub przekombinuje coś z siłownikami , bo one moga telepać odbłyśnikiem :mysli:

Opublikowano

Zapytajcie Diego bo też miał ten sam problem, mówił kiedyś na spocie że będzie rozbierał lampę (ma B6-tke)

Opublikowano

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

Opublikowano

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

tylko ze my piszemy o b6 a nie b7.

Napiszcie ktora strona drży bo moze sie okaze ze to kolejna wada fabryczna.

U mnie w bixenonnie drży lewa strona siedzac za kierownica-drży bardzo slabo trzeba sie przypatrzec ale jednak

Opublikowano

u mnie też lewa (ale ostatnio podnioslem lekko obroty do gory na 882 obr/min i drgania ustały) :mysli:

Opublikowano

Wymiana żarnika powinna pomóc. Podmień na chwilę żarnik od kolegi na spocie i sprawdź. U mnie drgania ustały po wymianie.

Opublikowano

U mnie tez jedna drga, wymiana żarników nic nie pomogla.... ;(

Opublikowano

u mnie to samo :shocked: lewa strona :mysli:

Opublikowano

ok no to ja stawiam na wade fabryczna albo samego zarnika albo mocowawania soczewki albo...dynamicznej regulacji.Kolejna sprawa po parowaniu bi xenonow :kwasny:

Opublikowano

Miałem to samo w lewej żarówce D1S (ksenon), wymieniłem dwa dni temu dwie żarówki bo mi się już jedna wypaliła i problem ustał. Może to przypadek, ale uważam że to wina żarówek albo ich mocowania (raczej to drugie).

tylko ze my piszemy o b6 a nie b7.

Napiszcie ktora strona drży bo moze sie okaze ze to kolejna wada fabryczna.

U mnie w bixenonnie drży lewa strona siedzac za kierownica-drży bardzo slabo trzeba sie przypatrzec ale jednak

Lampa to lampa i przyczyny mogą być te same. Sprawdz mocowanie żarówki

Opublikowano

u mnie tez tak drga ale prawa strona wymienialem zarowki alenic to nie dalo moim zdaniem to wina zamocowania odblasku

  • 3 lata później...
Opublikowano

U mnie podobna sytuacja, drganie lewej soczewki ksenonu.

Pięć miesięcy temu założyłem dwa nowe żarniki D1S.

Tydzień temu lewy zaczął migać, zapalał się i gasł, wyjąłem go i okazało się, że od tych drgań ( bo nikt w tą lampę nie kopał, żadnego dzwonu też nie miałem ) metalowa obudowa żarnika rozkleiła się.

Włożyłem nowy i soczewka dalej drży.

Opublikowano

Też mam problem, i nie wiem co z tym fantem zrobic.

U mnie po włączeniu świateł lewy xenon lubi się wyłączać i włączać i tak na przemian. Czasami trwa to przez 5-10min i poźniej jest spokuj a czasami przez cały dzień co jakiś czas włącza się i wyłącza....:facepalm:

Musiałbym w pierwszej kolejności chyba przełożyć żarnik z lewej do prawej i zobaczyć co się będzie działo....

Opublikowano

u mnie tez lewa lekko drży na postoju ;/

Opublikowano

Żarniki do oblukania. Prawdopodobnie kończą żywot.

  • 10 lat później...
Opublikowano

Witam odgrzeje temacik u mnie drży prawa ale nie na postoju tylko jak jeżdżę po nierówności a gdy zamykam maskę to cała soczewka się rusza wersja bez xenonu. Czy ktoś uporal się z tematem? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.