Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę


Cocco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam kupić felgi do swojej B7. Nie stać mnie na oryginalne felgi Audi, więc szukam tańszych replik. Na allegro znalazłem takie felgi:

http://allegro.pl/18-5x112-audi-jak-nowe-i2183312417.html

Poprosiłem o więcej zdjęć od środka felgi. Tam ujrzałem napis: "NOT ORIGINAL EQUIPMENT". Domyśliłem się, że felgi nie są oryginalne. Martwi mnie fakt, iż na feldze nie ma informacji w jakim kraju felgi zostały wyprodukowane. Gdyby było chociaż Made in Germany, ale niestety nie ma nic. Boję się, że mogą to być jakieś "chinki".

Byłbym bardzo wdzięczny za informacje czy warto co to za felgi, czy warto, czy jednak lepiej sobie odpuścić.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje kolego to są chinole... lepiej dać sobie czas i poszukać coś orginalnego, żebyś nie musiał ich co chwile prostować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym tego nie założył. Te felgi to będzie plastelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam włoskie repliki i tragedii niema ale najlepsze są niemieckie albo ori ale tu wiadomo koszta. Ostatnio na allegro widziałem ori 18" tylko z S3 w tym wzorze za 1800pln. Niestety nie wiem jakie było ET. Ale pewnie 56 i pasowały by dystanse do A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak moj kolega handluje chinskimi felami i sam jedzi na takich majac e46 3.0tdi i lekko nie maja i nic sie nie dzieje tylko jest sprawa taka ze na takich felgach opona musi byc z wyzeszj polki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie chce zakładać nowego tematu to dopisze do tego.

Chce kupić felgi RS4 style, ale nie stać mnie na oryginały. Znalazłem takie felgi:

http://allegro.pl/felgi-audi-a4-a6-a8-vw-passat-18-i2183599591.html

Zadzwoniłem, to koleś mówi, że na pewno nie są chińskie, ale też nie są oryginalne Audi. Mówił, że są niemieckie, że były kupione w Niemczech. Ma mi wysłać więcej fotek.

Co ogólnie sądzicie? Warto czy nie warto? Cena jest ok, czy za drogo?

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm niech wyśle ci zdjęcie od wewnątrz i będzie wiadomo co i jak cena średnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja np tez nie mam ORI. 3 sezon zaczynam na nich jezdzic i jakos spawac prostowac itd nie trzeba było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ma mi wysłać zdjęcia od wewnątrz felgi. Jeżeli faktycznie będą niemieckie i będą miały wybite "Made in Germany" to jak mi radzicie, brać czy nie? I jeżeli tak to jaką cenę mu zaproponować?

Z góry dzięki

pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja więcej jak 1500 bym nie dal ja sprzedawałem moje 18" org AEZY z oponami na co najmniej 2 sezony za 1300 koledze z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór jest super chociaż ja osobiście nie ryzykowałbym z zakupem na tej auckji,kilka dni temu u mnie w warsztacie chłopak przywiózł taką replikę pękniętą do spawania,lepiej poszukać używki ori niż pakować się w coś takiego,to tylko moje zdanie,więc decyzja do ciebie należy,a nie lepiej zakupić używane ORI 18 AVUS III ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ,weź zdjęcia i będziesz miał czarno na białym, mi w ubiegłym roku udało się kupić rs4 18 z oponami 6mm rocznymi za 1400 zł , są to włoskie repliki i nie mam z nimi żadnego problemu, czasem okazja się trafi, więc warto czekać i na bieżąco szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj używanych ori sam takie kupiłem i chwale. Tylko jeśli na ten sezon szukasz to troche już pożno najlepiej było zacząć szukać wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już prawie je kupiłem, koleś mówi, że są włoskie, ale są chromowane z czarnym wnętrzem. Ja jednak chciałbym srebrne. Jak dla mnie ze zdjęć nie widać było, że to jest chrom, a raczej, że są pomalowane. Trzeba szukać dalej ;)

wzór jest super chociaż ja osobiście nie ryzykowałbym z zakupem na tej auckji,kilka dni temu u mnie w warsztacie chłopak przywiózł taką replikę pękniętą do spawania,lepiej poszukać używki ori niż pakować się w coś takiego,to tylko moje zdanie,więc decyzja do ciebie należy,a nie lepiej zakupić używane ORI 18 AVUS III ??

no właśnie czaiłem się na takie felgi, ale jakoś moim zdaniem na A4 B7 wyglądają tak sobie

kolego ,weź zdjęcia i będziesz miał czarno na białym, mi w ubiegłym roku udało się kupić rs4 18 z oponami 6mm rocznymi za 1400 zł , są to włoskie repliki i nie mam z nimi żadnego problemu, czasem okazja się trafi, więc warto czekać i na bieżąco szukać...

też bym chciał trafić taką okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ,weź zdjęcia i będziesz miał czarno na białym, mi w ubiegłym roku udało się kupić rs4 18 z oponami 6mm rocznymi za 1400 zł , są to włoskie repliki i nie mam z nimi żadnego problemu, czasem okazja się trafi, więc warto czekać i na bieżąco szukać...

Masz od wew. info made in italy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ,weź zdjęcia i będziesz miał czarno na białym, mi w ubiegłym roku udało się kupić rs4 18 z oponami 6mm rocznymi za 1400 zł , są to włoskie repliki i nie mam z nimi żadnego problemu, czasem okazja się trafi, więc warto czekać i na bieżąco szukać...

Masz od wew. info made in italy?

tak :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, znalazłem takie felgi:

http://moto.allegro.pl/felgu-18-rs4-audi-vw-seat-skoda-et-42-i2235157276.html#tabsAnchor

dzwoniłem do kolesia, mam mi wysłać więcej fotek, ale ja się pytałem o kraj produkcji, mówił, że Made in E.U. Co sądzicie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, znalazłem takie felgi:

http://moto.allegro.pl/felgu-18-rs4-audi-vw-seat-skoda-et-42-i2235157276.html#tabsAnchor

dzwoniłem do kolesia, mam mi wysłać więcej fotek, ale ja się pytałem o kraj produkcji, mówił, że Made in E.U. Co sądzicie?

pozdro

ładne ;) mam identyczny kolor :thumbup1: , tylko co to te E.U :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...