Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy wejda 18-tki?


przemo2.4

Rekomendowane odpowiedzi

nie bedzie bo ja mam taki zestaw na 19stce

Kolego ale ty też masz Q czy ośkę? Bo co wchodzi do ośki niekoniecznie musi wejść do Q. Kumpel do ośki zamontował felgi z A3 z ET 56 i weszło na styk, do Q nie wsadzisz takich felg.

Oresco - z takim ET i oponą 225 zmieści się bez problemu, powinno zostać jeszcze trochę luzu przy zwrotnicy z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ziomale,alusy juz poszly teraz szukam cos w zastaw najlepiej takie same :naughty: podajcie mi dokladne parametry jakie szukac fela i opona mowimy nadal o 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pitman- dzieki juz sie rozgladam.

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

znalazlem tomasona (mało ich)

FELGI:8,5JX18 ET40/ET30 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pitman- dzieki juz sie rozgladam.

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

znalazlem tomasona (mało ich)

FELGI:8,5JX18 ET40/ET30 ???

Bierz z ET40 - już się przekonałeś, że ET30 wystaje za błotnik. Zawsze możesz dać cienki dystans 5mm i uzyskasz ET35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 z ET 56 i weszło na styk, do Q nie wsadzisz takich felg.

jak z A3 jak ono ma 5x100

Nie ma znaczenia czy Q czy Ośka pod względem ET chodzi mi o to jak wychodzi na zewnątrz, a do środka to nie wiem jaka jest różnica ale nie daje się więcej jak 45 wg mnie czyli przedział 35-45 dla mnie idealne felgi do A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3 z ET 56 i weszło na styk, do Q nie wsadzisz takich felg.

jak z A3 jak ono ma 5x100

Nie ma znaczenia czy Q czy Ośka pod względem ET chodzi mi o to jak wychodzi na zewnątrz, a do środka to nie wiem jaka jest różnica ale nie daje się więcej jak 45 wg mnie czyli przedział 35-45 dla mnie idealne felgi do A4 B5

Starsze A3 ma 5x100, nowsze ma już 5x112.:tongue4:

Kolego - ma znaczenie czy Q czy ośka. W Quattro tylna zwrotnica jest tak ukształtowana, że kończy przy zbyt dużym ET opona opiera się na wahaczu. Na jednym ze zdjęć, które zamieściłem widać jak blisko zwrotnicy znajduje się opona.

Na rysunku zaznaczyłem to o czym mówię. W przypadku ośki nie ma tego problemu.

Zawieszenie_A4_Q.jpg

Kolega ma oskę (chyba) więc tak jak napisałeś ET 35-45 będzie dobre i z niczym nie bedzie kolidowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest róznica tyłu miedzy Q a FWD, przy załozeniu felgi 8,5" i et 45 felga ma dosłownie milimetry od wachacza, ja dzisiaj załozyłem felge 8,5 z et 32/30 plus opona 215 wyglada na to że bedzie ok, rant felgi wystaje poza błotnik minimallnie, ale opona jest naciagnieta powinna sie schować za błotnik

tył Et30/8,5 + 215

fela4.jpg

przód et32/8,5" +215

fela.jpg

225 przyciera i nie ma opcji przy et 30 że nie zawadzi o błotnik przy glebie ponizej -50, tak samo bedzie przycierać 8j z et30, jak chcecie mieć 225koło to max et to 35 z przodu, choc i to przy dobrej glebie moze złapać

---------- Post added at 17:58 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

i jeszcze z góry

fela2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wysoka koza Kowi :kox:

na łąke wytargałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wujek google, allegro itp :hi:

dzięki kolego na allegro widziałem tylko za 2500 (tylko jeden sprzedający do B6), to jest forum to się pytam. Najlepiej odsyłaj wszystkich na google to na forum będziesz sam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wujek google, allegro itp :hi:

dzięki kolego na allegro widziałem tylko za 2500 (tylko jeden sprzedający do B6), to jest forum to się pytam. Najlepiej odsyłaj wszystkich na google to na forum będziesz sam :facepalm:

A wpisywales moze w wyszukiwarce na forum? Mysle ze winno byc tych watkow.:hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wujek google, allegro itp :hi:

dzięki kolego na allegro widziałem tylko za 2500 (tylko jeden sprzedający do B6), to jest forum to się pytam. Najlepiej odsyłaj wszystkich na google to na forum będziesz sam :facepalm:

A wpisywales moze w wyszukiwarce na forum? Mysle ze winno byc tych watkow.:hi::hi::hi:

nie rozgryzłem jeszcze tego nowego forum do końca, ale poszukam. dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj założyłem do siebie 8j18" et 35 i mi trze z przodu o nadkola plastikowe:P ale gwint dosyć mocno skręcony ;)

Poprosimy o fotki jak to wygląda, będziemy mieli jakieś rozeznanie na przyszłość.:smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...