Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Do czego służy ten schowek?


JawoR36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawia mnie funkcja tego schowka. Do czego on? Niby to na telefon, niby nie. Aktualnie mam tam wyście pod jacka i mp4, ale zastanawia mnie oryginalne przeznaczenie. Przy okazji, czy można poprawić jakoś odskok ten klapki, tak, żeby nie trzeba było jej ręką podciągnąć?

201202086151.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam trzymam kluczyk imbusowy do awaryjnego zamykania szyberdachu :D no i kilka żaróweczek, jakieś paragony itp.

a co do lepszego odskakiwania, to wystarczy wyciągnąć ten schowek i wsadzić z powrotem, ale delikatnie, nie na chama. u mnie trybi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wizytownik na karty platnicze, punktowe ze stacji itp. u mnie jest pusty bo karty w portwelu trzymam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do lepszego odskakiwania, to wystarczy wyciągnąć ten schowek i wsadzić z powrotem, ale delikatnie, nie na chama. u mnie trybi :)

Jak go można wyciągnąć? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzasz łapę (tylko delikatnie nie po łokieć:naughty:) i delikatnie ruszając na boki wyciągasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jeśli to prawda, to nieźle się wkurzę, bo się namęczyłem, żeby zrobić tam dziurkę na kabelek, nie rozwalając schowka :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wyjdzie on ma od spodu chyba taką blaszkę zabezpieczającą:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest schowek na nagłą potrzebę typu Durex,Unimil etc. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to ten schowek zbyt przydatny nie jest. Ja wyrezalem zamiast niego uchwyt na napoje od polifta ktory sie przydaje 100x bardziej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady tego wyjąć, a połamać nie chciałem :kox:

To jest schowek na nagłą potrzebę typu Durex,Unimil etc. :naughty:

No i to by była najsensowniejsza odpowiedź, co do kwestii, co tam można wsadzić :naughty: Tylko ni jak mi się to nie przyda :buhaha:

Swoja droga to ten schowek zbyt przydatny nie jest. Ja wyrezalem zamiast niego uchwyt na napoje od polifta ktory sie przydaje 100x bardziej :whistling:

Uchwyty na napoje są koło dźwigni ręcznego :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadź rękę w schowek palcami dotykając górnej ścianki i postaraj się unieść lekko do góry...u mnie wychodzi bezproblemowo...ale najpierw ściągam te "drzwiczki"...w sumie nie ma to znaczenia ale jakos tak czuje sie bezpieczniej jak je ściągnę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo schowków, jestem świeżym posiadaczem A4 B5 Avant. Ma ktoś zdjęcia albo chociaż opisze co powinno być w schowkach bocznych bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym zmieniarka (w lewym) i jeszcze parę pustych płyt się zmieści a w prawym przed liftem jest zbiornik spryskiwacza na tylną szybę i jeszcze można parę pierdół zmieścić a Ty co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie w lewym pusto a w prawym uchwyt chyba na gaśnicę albo na oryginalny trójkąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten schowek z kabiny to podobno pod właśnie jakieś karty, wizytówki itp miał mieć przeznaczenie, ale jak widać różne rzeczy tam można trzymać.

tylko zużytych durexów tam nie chowaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...