Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, przejebka. Im dłużej oglądasz tym większy mętlik.

A jaki masz kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron zapodaj fotę twojego auta i tych felg w jakiejś podobnej perspektywie to zrobię Ci fotomontaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki mojej furki są w dziale moja A4 a fotki zdjęci tylko te co na allegro więc jeżeli to mało to może wieczorkiem coś uda mi się wkleić[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 12:32 _________________________________________________A przy okazji jak teraz mam 235/45/17 to jakie powinienem mieć 225/40/18 czy 235/40/18 ?[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 12:33 _________________________________________________a tu link do fotek mojej furki

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_mironowoz_czii_mody_czii_nowe_fotki-t18013.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto i montaż ,jak dla mnie to cud, miód i ultramaryna

jakbym nie jeździł 12 letnim kondonem, którego kocham, to też bym takie zapodał...

eab9db28ac17082em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma srebry metalik

To nie jest srebrny metalik, tylko platynowa perła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto i montaż ,jak dla mnie to cud, miód i ultramaryna

jakbym nie jeździł 12 letnim kondonem, którego kocham, to też bym takie zapodał...

eab9db28ac17082em.jpg

o kur..a dla mnie rewelacja - dzięki wielkie kolego - fele już zamówione i dzięki wszystkim za opinie.Wiem że ori s-line są :th: a te może i są oklepane tymbardziej dla nas ( zapaleńców, znawców, klubowiczów ) ale mnie i żonce zawsze się podobały i wcale aż tak dużo na drogach ich niema, tymbardziej w moim Knurowie gdzie na samych 18 jejżdżą tylko traktory i kombajny.

Tak więc niech się dzieje co chce - efektem oczywiściwe odrazu się z Wami podziele.Ori s-line napewno mają bardziej sportowy charakter te zaś są bardziej limuzynowate.Z jednego cieszę się napewno.............będę miał 18 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na kupnie felg i opon, tylko że 17", (zdarza mi się często w góry jeździć)

Mam kilka pytań

U którego gościa zamówiłeś i czy z oponami jak tak to jakie daje opony (gostek z pierwszego linka daje toyo)

Jak wygląda sprawa wysyłki i płatności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na kupnie felg i opon, tylko że 17", (zdarza mi się często w góry jeździć)

Mam kilka pytań

U którego gościa zamówiłeś i czy z oponami jak tak to jakie daje opony (gostek z pierwszego linka daje toyo)

Jak wygląda sprawa wysyłki i płatności?

kupiłem wszystko jak w pierwszym linku , płatnośc przy odbiorze przesyłka 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...