Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Proszę o pomoc głośniki w drzwiach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o podpowiedz czy te oto głośniki

http://www.audiosklep.pl/lanzar-vx630-p-1127.html

podejdą zamiast oryginalnych głośników do drzwi, mam zamiar wstawić jakąś tubę ze wzmacniaczem do bagażnika i wymienić wszystkie 4 głośniki w drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki żeby zamontować musisz zastosować dystanse. Ale ja bym odradzał ci zakup tych głośników. Lepszym rozwiązaniem są zestawy odseparowane czyli mid-bass i gwizdek montowane osobno tak jak jest w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podczepiam się pod temat Tmxx88 i tez chce wymienić wszystkie 4 głośniki w drzwiach z tym ze chce zachować oryginalne rozmiary głośników i zamontować głośniki odseparowane z przodu z niezłym basem (do 200zl) z tylu nie wiem jakie (prosił bym o podanie wymiaru i jakie głośniki również do 200zl by były w miarę) oprócz głośników chce zamontować subwoofer i wzmacniacz. Dodam ze radio ma KENWOOD KDC-4051 .Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto?

W B5 przód jest 130mm tył 165mm

Generalnie jeśli chcesz mieć dobrze zamontowany zestaw przedni to bez rzeźby dystansów i wygłuszenia drzwi się nie obejdzie bo ori głośniki są przymocowane do tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakąś tubę ze wzmacniaczem

Daj sobie spokój z tubą, lepiej skrzynia basowa, tuba buczy a nie gra, wiem co mówię, chcesz mieć bas z prawdziwego zdarzenia wkładaj skrzynię basową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie auto?

W B5 przód jest 130mm tył 165mm

Generalnie jeśli chcesz mieć dobrze zamontowany zestaw przedni to bez rzeźby dystansów i wygłuszenia drzwi się nie obejdzie bo ori głośniki są przymocowane do tapicerki.

Kolega ma b6 przynajmniej tak jest w profilu czyli 16 przód i tył. Wymiana na lepsze głośniki ma sens tylko przy zasilania ich z osobnego wzmacniacza przy założeniu pożądanych głośników i zasilania z radia efekt będzie przeciętny.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 pln z zestawem odseparowanym będzie cieżko bardziej sensowną kwota jest 300pln i można kupić powerbasa ze zwrotnica. No i zostaje rzeźba. Jest temat w którym opisane jest co i jak z adapterami w b5

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej przód, ale optymalnie było by przód i tył.

---

- Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy 2 takie same zastawy na tył i przód ? oczywiście do tego wygłuszenie.

Przód jest 130 jak już pisano, a tył 165. Do tego potrzebne dystanse.

Z przodu zestaw odseparowany, a z tyłu zdaje się są właśnie współosiowe.

200 zł wystarczy na skromny przód, a jeśli oryginalne głośniki ci np. nie charczą, to zmiana raczej w ogóle sensu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupiłem juz te głośniki, i do sprzedania kolega ma bass BLAUPUNKT 1200GTt bodajże 700W wraz z wzmacniaczem, co myślicie o takim zestawie oraz jakie te dystanse czy da się je gdzieś dokupić czy samemu trzeba robić?I czy wgrę nie wchodzi tylko przekładka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...