Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylna wycieraczka nie działa


mateooo25

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz wymienilem nawet pajaka przy kierownicy wkladalem 3 silniczki ktore przy prostowniku dzialaja tak samo a po podlaczeniu ni hu...sprawdzalem podlaczajac po kostke zaroweczke i przekrecam kluczy maetka do przodu -wlaczanie wycieraczki tylnej i pojawia sie swiatelko czyli ok,a mimo to wycieraczka ni abla :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . ja mam tez problem z tylna wycieraczka tylko ze u mnie byla bardzo dziwna historia siedzialem w aucie i czekalem na żonkę a ze padał śnieg to czasami włączałem wycieraczkę czy nie nadchodzi heh aż do momentu kiedy wycieraczka zaczęła wariować , zaczęła sama się włączać , zatrzymywać , i chodzić cały czas bez włączonej manetki a jak się zatrzymała to już na stale(spryskiwacz działa) może ktoś z was wie co może być przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej cały silniczek wymienić czy jak

Też się nad tym zastanawiałem. Kupiłem cały nowy i przynajmniej mam pewność (choć na pewno nie jest to reguła), że powinien pochodzić trochę dłużej niż jakiś "po reanimacji":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się pod temat. U mnie wycieraczka działa ale jakoś dziwnie "skacze". Tzn nie robi pełnego płynnego obrotu tylko tak na 3-4 razy zatrzymuje się i rusza.

Co to może być?

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 20:37 ----------

Nikt nie odpowiedział ale i tak się pochwalę.

Rozebrałem wszytko w mak i okazało się że winowajcą był mechanizm, ten metalowy element z półksiężycami. Ciężko było go ruszyć, Papier ścierny, zmywacz, smar i hula jak nowy.

Odziwo trzpień który do wycieraczki był jak nowy.

Przy okazji ukręciła się rurka przez którą przepływa płyn. Podsyłam jak to zrobić w łatwy sposób. Może komuś się przyda:

Audi A4 B5 – Naprawa spryskiwacza tylnej szyby | Audi moją pasją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...