Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylna wycieraczka nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego lukas4334 wiem tylko jedno że prawdopodobnie nie jest to przekaźnik ponieważ włożyłem nowy i nic to nie dało

Opublikowano

Ja juz wymienilem nawet pajaka przy kierownicy wkladalem 3 silniczki ktore przy prostowniku dzialaja tak samo a po podlaczeniu ni hu...sprawdzalem podlaczajac po kostke zaroweczke i przekrecam kluczy maetka do przodu -wlaczanie wycieraczki tylnej i pojawia sie swiatelko czyli ok,a mimo to wycieraczka ni abla :facepalm:

Opublikowano

Witam . ja mam tez problem z tylna wycieraczka tylko ze u mnie byla bardzo dziwna historia siedzialem w aucie i czekalem na żonkę a ze padał śnieg to czasami włączałem wycieraczkę czy nie nadchodzi heh aż do momentu kiedy wycieraczka zaczęła wariować , zaczęła sama się włączać , zatrzymywać , i chodzić cały czas bez włączonej manetki a jak się zatrzymała to już na stale(spryskiwacz działa) może ktoś z was wie co może być przyczyna

Opublikowano

uklad elektroniczny w mechanizmie wycieraczki zalany do wymiany najprawdopodobniej

Opublikowano

czyli najlepiej cały silniczek wymienić czy jak

Opublikowano
czyli najlepiej cały silniczek wymienić czy jak

Też się nad tym zastanawiałem. Kupiłem cały nowy i przynajmniej mam pewność (choć na pewno nie jest to reguła), że powinien pochodzić trochę dłużej niż jakiś "po reanimacji":wink:

Opublikowano

No jak dla mnie to wina silniczka ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.

Podepnę się pod temat. U mnie wycieraczka działa ale jakoś dziwnie "skacze". Tzn nie robi pełnego płynnego obrotu tylko tak na 3-4 razy zatrzymuje się i rusza.

Co to może być?

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 20:37 ----------

Nikt nie odpowiedział ale i tak się pochwalę.

Rozebrałem wszytko w mak i okazało się że winowajcą był mechanizm, ten metalowy element z półksiężycami. Ciężko było go ruszyć, Papier ścierny, zmywacz, smar i hula jak nowy.

Odziwo trzpień który do wycieraczki był jak nowy.

Przy okazji ukręciła się rurka przez którą przepływa płyn. Podsyłam jak to zrobić w łatwy sposób. Może komuś się przyda:

Audi A4 B5 – Naprawa spryskiwacza tylnej szyby | Audi moją pasją

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.