Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.6 V6 spalanie spore


Songoaudis

Rekomendowane odpowiedzi

192 tys plyn czysty olej ze tak powiem bez dodatkow do kolektora nie zaglodalem obstawiam ze sonda kaput

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepustnice czysciles? jedz na stacje diagnostyczna na analizator spalin to ci powiedza czy sonda jest do wyrzucenia. bo tak po co masz sie ladowac w koszty. a to raczej powinno byc za darmo a jak nie gora 20 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analiza to nie 20 zl tylko 70 zl w tamtym roku ale mam za to logi z jazdy nie wiem czy cos to da

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79632.html

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79633.html

http://vaglog.rtnet.pl/kopa6_79634.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ile spala Ci to V6 i jak sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze takie pyta dzis podpielem miernik do sond obie chodza takze sondy odpadaja ale za to program poslki vag czy vag com powyzej 2,5 tys obrotow rozlaczalo sondy pokazuja w vag comie ze stoja nie pracuja a u kolegi w 1.8 z 95 rok podpielem sie do obu programow i nie rozlaczalo powyzej 2,5 tys obrotow nawet do odcinki na obrotomierzu i nie rozlaczylo sonde pokazywalo jak chodzi czyli sterownik padl ? czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam czy w tym silniku czasem nie ma dwoch katow.

W ABC występowały 2 katy jak i jeden.

U mnie był jeden zanim go wywaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie taki sam silnik i u mnie pali, na trasie na zlot do bukowiny spaliła mi podobnie jak i dla PABLA ~8l. No ja na Twoim miejscu zacząłbym od zerknięcia na sondę...

Kata u siebie wywaliłem i jest różnica, lepiej sie zbiera. Jak zostawisz ori tłumik to hałas we wnętrzu nie wzrośnie a i na zew. niezauważalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

A może przewód ma przerwę sonda-sterownik

miernik sondy wpinałeś do wtyczki sondy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie wam juz ktorys raz z rzedu ze na mierniku sondy chodza a na vag comie stoja i nie wiem jak sprawdzic sterownik czy jest walniety

A może przewód ma przerwę sonda-sterownik

miernik sondy wpinałeś do wtyczki sondy?

tak wpinalem do wtyczki sondy i na mierniku cyferki lataly nie bylo jednego wskazywania cyfr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz sterownik i zobacz czy nie jest ugnita albo rozlutowana któraś ścieżka na druku, sprawdź zwłaszcza w pobliżu złącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie w takim silniku jest sterownik, ale już naprawiałem z A3 8l, tam jest na podszybiu i piny były zaśniedziałe i w sterowniku zimne luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj dalem znajomemu auto to na ktsie jak dales obroty powyzej 2,5 tys tez wywalo ktsa dorwalem drugi sterownik i jade niedlugo na podmianke i dopasowac sterownik jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...