Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rodzaje RNS E


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej szukać RNS-E 2010+ z TT lub A3, tudzież Lambo wersja europejska . Warto dla rozdzielczości ekranu, AMI, czy też graficznego PDC

RNS-E z Seata EXEO nie obsługuje SDS z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukać RNS-E 2010+ z TT lub A3, tudzież Lambo wersja europejska . Warto dla rozdzielczości ekranu, AMI, czy też graficznego PDC

RNS-E z Seata EXEO nie obsługuje SDS z tego co mi wiadomo.

SDS to są komendy głosowe tak? Po polsku nie działa mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukać RNS-E 2010+ z TT lub A3, tudzież Lambo wersja europejska . Warto dla rozdzielczości ekranu, AMI, czy też graficznego PDC

RNS-E z Seata EXEO nie obsługuje SDS z tego co mi wiadomo.

SDS to są komendy głosowe tak? Po polsku nie działa mam racje?

SDS - Speech Dialog System czyli komendy głosowe. Naszego ojczystego języka niestety nie rozpoznaje.

Gdyby ktoś był zainteresowany nowym RNS-E z A3 to poniżej lista wszystkich dostępnych urządzeń dla A3, nas interesują powyżej 2008r i z SDS

8P0 035 192 H Audi A3 Europe, MY 2007

8P0 035 192 J Audi A3 Europe, MY 2007, SDS

8P0 035 192 K Audi A3 North America, MY 2007

8P0 035 192 L Audi A3 Europe, MY 2007.5

8P0 035 192 M Audi A3 Europe, MY 2008, SDS

8P0 035 192 P Audi A3 Europe, BNS 5.0, MY 2008

8P0 035 192 Q Audi A3 Europe, MY 2008.5

8P0 035 192 R Audi A3 Europe, MY 2008.5, SDS

8P0 035 192 S Audi A3 Cabrio Europe, MY 2008.5

8P0 035 192 T Audi A3 Europe, MY 2009, SDS

8P0 035 193 Audi A3 North America, MY 2009

8P0 035 193 A Audi A3 North America, MY 2009.5

8P0 035 193 B Audi A3 Europe, MY 2010

8P0 035 193 C Audi A3 Europe, MY 2010, SDS

8P0 035 193 D Audi A3 North America, MY 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bardzo przydatna informacja, bardzo poważnie zastanawiam się nad inwestycją w RNS-E ale jest to dość kosztowny wydatek. Ale teraz chociaż jak będę kupować to kupię pożądną wersje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a orientujesz się czy rns-e z seata exeo obsługuje karty sdhc bo podobno modele po 2010r obsługują je?

Z rns-e z A3 jest lipa bo trzeba zmieniać front a to znowu dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a orientujesz się czy rns-e z seata exeo obsługuje karty sdhc bo podobno modele po 2010r obsługują je?

Z rns-e z A3 jest lipa bo trzeba zmieniać front a to znowu dodatkowy koszt.

Z SEATA to nie wiem ale z A3/TT SDHC obsługuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie trochę z innej beczki. Jak mogę sobie przestawić ( jeśli oczywiście jest taka możliwość ) w moim RNS-e ekran w nawigacji tak, że po lewej pokazuje powiększone skrzyżowanie, a po prawej mapę z oddali. W tej chwili jest tak, że po lewej wyświetla listę manewrów, a po prawej z oddali mapę. Jest to w ogóle możliwe do zmiany?? Mam RNS-e z przyciskiem CD/TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pyt. czy navi RNS-e wyprodukowane w 2010 ablo 2011 to juz sa te lepsze z wieksza rozdzielczoscia itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pyt. czy navi RNS-e wyprodukowane w 2010 ablo 2011 to juz sa te lepsze z wieksza rozdzielczoscia itd?

Te z koncowka nr fabr 193 to juz nowsze . Tak samo rns-e z exeo. Ogolnie latwo poznac nowe rns-e po klawiszu MEDIA zamiast CD/TV

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to są zdjęcia sprzedawanego RNSa to jest to stara wersja. Nowa ma przycisk Media zamiast CD/TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to stara wersja kupiłem w tamtym tyg od nich RNS-a polecam firmę sprzęt jak nowy żadnej ryski.

Wczora tak z ciekawości sprawdziłęm mapkę którą dają są na niej nawet polne drogi, jeszcze nie miałem okazji po jeździć po mieście ale skoro są polne drogi to miejskie tym bardziej polecam .

Jedyny minus tego RNS-a to moc wyjściowa którą zauważyła moja druga połówka concert było czuć jak "napie....la" tu niestety zauważalny brak mocy na wyjściu. Jakoś będę musiał to przeboleć bo za nic tego nie wyciągnę prezentuje się bajecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie z exoe po ile chodza? tylko ciezko poszukac takie na allegro ;/

na allegro jest mało albo wcale. Dzwoń po firmach montujących fabryczne navi. Tam mają od ręki, ale też trzeba wyłożyć 2000-2400zł za urządzenie legalne z papierami, oczywiście używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak RNS-E ma na końcu literkę "T" to znaczy że co ?:decayed: może głupie pytanie ale nie byt się na tym znam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...